Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. za Quattro z takim przebiegiem i wyposażeniem i dodatkowo od pierwszego właściciela? cena jak najbardziej dobra ... ...standardowo, zobacz na mobile na taki przebieg ile kosztuje za kasę w okolicach 70tyś i żeby było Q bym szukał a6c6 3.0TDI w tipie ... a pomijając Q to BMW e60 3.0d
  2. no a nie można by wsadzić jakiegoś innego np BMM z A3 - to bezproblemowy motor ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- przykładowa aukcja silnik 2.0 TDI 140KM BMM vw audi skoda seat BMM (3524066346) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. jakie uszkodzenia? swap będzie konieczny?
  4. dziadek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B8
    spoko , fajna fajna z czego to bo z daleka tylko wyglądała z b6/7 a to chyba z czegos innego
  5. Nie ma 1.9 , 2.0d może być ...zależy jaki silnik jak n47 ( ale to jezeli dobrze pamietam to po 2008 roku byly) to lipa bo wyciągają sie łańcuchy , żeby to wymienić trzeba silnik wyciągać bo rozrząd z tyłu itd... ...ale jak starszy czyli m47 to tylko klapki w kolektorze dolotowym ...jak nie chce ich wywalać metodą chałupniczą to trza by bylo zdjać kolektor i ocenić jak to tam wygląda i ewentualnie wymienić caly kolektor albo wywalic calkiem klapki ... Poza tym dbać jak o nowoczesnego diesla czyli turbo , wtryski itp... R4 też mają te problemy z klapkami... - kolektory te same tylko o 2 cylindry mniej ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- jak dla mnie zbyt okazyjna szczególnie że automat, Q i niezłe wyposażenie - na zdjęciach nic nie rzuca się w oczy - będąc w pobliżu by obejrzał ale żeby jechać specjalnie to bym nie zaryzykował
  6. dziadek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B8
    Ładna ślicznotka ale gałki z b6/7 nikt nie zauważył
  7. Tak , mogą byc tu i tu ...w multi biegi sa imitowane softwarowo
  8. Tip lub s-tronic tylko przy quattro wystepowly , jezeli bierzesz pod uwage fwd to bedziesz mial do wyboru jezeli chodzi o automat tylko multitronic ... Jezeli nie zamierzasz auta chipowac w zupelnisci ci wystarczy ...dopracowali te skrzynie i nie psuja sie juz tak jak to bylo na poczatku jej produkcji
  9. Nie ma 1.9 , 2.0d może być ...zależy jaki silnik jak n47 ( ale to jezeli dobrze pamietam to po 2008 roku byly) to lipa bo wyciągają sie łańcuchy , żeby to wymienić trzeba silnik wyciągać bo rozrząd z tyłu itd... ...ale jak starszy czyli m47 to tylko klapki w kolektorze dolotowym ...jak nie chce ich wywalać metodą chałupniczą to trza by bylo zdjać kolektor i ocenić jak to tam wygląda i ewentualnie wymienić caly kolektor albo wywalic calkiem klapki ... Poza tym dbać jak o nowoczesnego diesla czyli turbo , wtryski itp...
  10. Nie ma różnicy, różnica byla w 1BV
  11. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    fajnie
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam banga fabrycznie i jakoś to tam gra , nie wyobrażam sobie mieć w audi nic poniżej bo tamto to w ogole nie gra... ... a co prawda to prawda ze sporo kasy sobie życzą i kwestia dyskusyjna czy warto tyle płacić , ja jestem zadowolony bo jak jest dobrej jakości muza to wymiata super i przy tym nie musze sie bać że mi tablica rejestracyjna z klapy spadnie od basu Kwestia gustu , niektórzy lubią żeby ich było słychać 3 ulice dalej niż są a inni wolą puszczać muze dla siebie w aucie A czy 6tys zł za B&O to dużo to inna sprawa ...
  13. Tak chyba jest poprawnie, po tym co dzisiaj opowiadałeś :grin: silnik jest ok jak na 4 cylindry ... Czy to 1.8 czy 2.0 ...braku min dwoch garów nic nie zastąpi no ale tak juz jest ...
  14. Dokładnie , jedyny plus ze dolot dzieki wtryskowi posredniemu sie tak nie syfi jak w pierwszych tfsi
  15. Ale to nie ten silnik...ten co wkleiles to juz dawno jest ogarniety ...mój to 170KM , 320Nm oznaczenie CJEB na ecu continental...tego jeszcze nikt nie ogarnia
  16. Piwa nie zapomnij:dziura: I Ty dziadek też ja tam mogę coś przywieźć ale kiedyś byłem tam już , ale was nie było
  17. średnica koła będzie różnić się o 24,5mm więc oczywiście i samochód będzie niżej stał i "szpara" też będzie większa
  18. Nie wiem teraz mi tak wyszlo akurat
  19. No co na pierwszym i drugim zdjęciu klima jednostrefowa a na trzecim 3 strefowa
  20. Ja jutro na spota jadę ale do Gdańska ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- robią na matarni
  21. no jak nie jak tak 18 standardowo? stare miejsce na parkingu podziemnym?
  22. nie no wiadomo tylko że niektórzy jak im tablica rejestracyjna na klapie nie brzęczy od basu to dla nich to nie muzyka w aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.