Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
za Quattro z takim przebiegiem i wyposażeniem i dodatkowo od pierwszego właściciela? cena jak najbardziej dobra ... ...standardowo, zobacz na mobile na taki przebieg ile kosztuje za kasę w okolicach 70tyś i żeby było Q bym szukał a6c6 3.0TDI w tipie ... a pomijając Q to BMW e60 3.0d
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
kumam
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
no a nie można by wsadzić jakiegoś innego np BMM z A3 - to bezproblemowy motor ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- przykładowa aukcja silnik 2.0 TDI 140KM BMM vw audi skoda seat BMM (3524066346) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
jakie uszkodzenia? swap będzie konieczny?
-
[B8 CAGA] Audi a4 b8 avant 2,0 tdi
spoko , fajna fajna z czego to bo z daleka tylko wyglądała z b6/7 a to chyba z czegos innego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie ma 1.9 , 2.0d może być ...zależy jaki silnik jak n47 ( ale to jezeli dobrze pamietam to po 2008 roku byly) to lipa bo wyciągają sie łańcuchy , żeby to wymienić trzeba silnik wyciągać bo rozrząd z tyłu itd... ...ale jak starszy czyli m47 to tylko klapki w kolektorze dolotowym ...jak nie chce ich wywalać metodą chałupniczą to trza by bylo zdjać kolektor i ocenić jak to tam wygląda i ewentualnie wymienić caly kolektor albo wywalic calkiem klapki ... Poza tym dbać jak o nowoczesnego diesla czyli turbo , wtryski itp... R4 też mają te problemy z klapkami... - kolektory te same tylko o 2 cylindry mniej ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- jak dla mnie zbyt okazyjna szczególnie że automat, Q i niezłe wyposażenie - na zdjęciach nic nie rzuca się w oczy - będąc w pobliżu by obejrzał ale żeby jechać specjalnie to bym nie zaryzykował
-
[B8 CAGA] Audi a4 b8 avant 2,0 tdi
Ładna ślicznotka ale gałki z b6/7 nikt nie zauważył
-
Jak skrzynię wybrać?
Tak , mogą byc tu i tu ...w multi biegi sa imitowane softwarowo
-
Jak skrzynię wybrać?
Tip lub s-tronic tylko przy quattro wystepowly , jezeli bierzesz pod uwage fwd to bedziesz mial do wyboru jezeli chodzi o automat tylko multitronic ... Jezeli nie zamierzasz auta chipowac w zupelnisci ci wystarczy ...dopracowali te skrzynie i nie psuja sie juz tak jak to bylo na poczatku jej produkcji
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie ma 1.9 , 2.0d może być ...zależy jaki silnik jak n47 ( ale to jezeli dobrze pamietam to po 2008 roku byly) to lipa bo wyciągają sie łańcuchy , żeby to wymienić trzeba silnik wyciągać bo rozrząd z tyłu itd... ...ale jak starszy czyli m47 to tylko klapki w kolektorze dolotowym ...jak nie chce ich wywalać metodą chałupniczą to trza by bylo zdjać kolektor i ocenić jak to tam wygląda i ewentualnie wymienić caly kolektor albo wywalic calkiem klapki ... Poza tym dbać jak o nowoczesnego diesla czyli turbo , wtryski itp...
-
Wachacze 1BA a 1BE
Nie ma różnicy, różnica byla w 1BV
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Ja mam banga fabrycznie i jakoś to tam gra , nie wyobrażam sobie mieć w audi nic poniżej bo tamto to w ogole nie gra... ... a co prawda to prawda ze sporo kasy sobie życzą i kwestia dyskusyjna czy warto tyle płacić , ja jestem zadowolony bo jak jest dobrej jakości muza to wymiata super i przy tym nie musze sie bać że mi tablica rejestracyjna z klapy spadnie od basu Kwestia gustu , niektórzy lubią żeby ich było słychać 3 ulice dalej niż są a inni wolą puszczać muze dla siebie w aucie A czy 6tys zł za B&O to dużo to inna sprawa ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak chyba jest poprawnie, po tym co dzisiaj opowiadałeś :grin: silnik jest ok jak na 4 cylindry ... Czy to 1.8 czy 2.0 ...braku min dwoch garów nic nie zastąpi no ale tak juz jest ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dokładnie , jedyny plus ze dolot dzieki wtryskowi posredniemu sie tak nie syfi jak w pierwszych tfsi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale to nie ten silnik...ten co wkleiles to juz dawno jest ogarniety ...mój to 170KM , 320Nm oznaczenie CJEB na ecu continental...tego jeszcze nikt nie ogarnia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Piwa nie zapomnij:dziura: I Ty dziadek też ja tam mogę coś przywieźć ale kiedyś byłem tam już , ale was nie było
-
Opony a zawieszenie s-line
średnica koła będzie różnić się o 24,5mm więc oczywiście i samochód będzie niżej stał i "szpara" też będzie większa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie wiem teraz mi tak wyszlo akurat
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No co na pierwszym i drugim zdjęciu klima jednostrefowa a na trzecim 3 strefowa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja jutro na spota jadę ale do Gdańska ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- robią na matarni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no jak nie jak tak 18 standardowo? stare miejsce na parkingu podziemnym?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nie no wiadomo tylko że niektórzy jak im tablica rejestracyjna na klapie nie brzęczy od basu to dla nich to nie muzyka w aucie
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW