Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Dział b5 - to chyba wszystko wyjasnia
  2. Wydaje mi sie ze dzwiek silnikow na vp jest przyjemniejszy ale to moja opinia
  3. Bez jaj.. Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2 a cos ty myslal roznica w Nm to nie tylko cyferki
  4. Kto to ostatnio na spocie w "starej karczmie" mówił o jakimś dobrym lakierniku ? Gdzie to było? Tesciu potrzebujue wstawic reperaturke ...
  5. Nie wiem co to ale natknalem sie na to ogloszenie wczoraj ....moze ci cos to pomoze : Pasaż handlowy portEl.pl Elbląg Austria Narty ceny od
  6. Goldik, bedzial az zal czytac to co wy tu wypisujecie Afn itp bardziej rozwojowe niz PD? Poza tym rozrzad wymieniasz raz na okolo 100tys km - raz odżalowac mozna pare stowek dla lepszej dynamiki ... Co do paliwa to nastepny dyrdymał ... Jakie verva , wazne bylo zeby bylo pewne nie kombinowane pod stodołą i jest git ale jak chcecie jezdzic na opale to rzeczywiscie PD nie dla was
  7. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  8. dziadek odpowiedział(a) na PASSATB5 temat w 2.0TFSI
    Co wy ? Ja bym sprawdzil cos z paskiem i rolkami ....co to dlugo zwalic pasek ...jeden klicz i pasek zdjety...
  9. dziadek odpowiedział(a) na PASSATB5 temat w 2.0TFSI
    Napinacz paska wielorowkowego lub któraś rolka którą on napędza - trzeba zdjąć pasek i pokręcić każdą
  10. dobrego b3/b4 żeby kupić to trzeba szukać dalej od rosyjskiej granicy bo tu to wszystkie latają lub latały na Rosje
  11. aaa to ja stwierdziłem że ty chcesz jakby co bilety odsprzedać jak ci się termin przesunie i nie będzie ci pasowało a nie ma ? ja nigdy nie byłem to nie wiem
  12. tylko kolorów nie pomyl bo tam są różne w zależności który kucyk
  13. to co się dziwisz że nie jedzie - VW Lupo TDI nie jedzie bardziej ale za to jest jeszcze tańszy w eksploatacji
  14. co znowu podnośnik potrzebny?
  15. Jakie masz bilety? Będę w Monako w tym czasie Pytasz "czy raczej wskoczyłby ktoś inny w razie wu" więc pytam jakie masz bilety gdybym to ja miał wskoczyć ... czy o co tu chodzi ?
  16. Jakie masz bilety?
  17. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja tam wyciągałem od strony nadkola - jedna śruba i po sprawie - koła 18''
  18. co ty się tam znasz - co z ciebie za DJ bez słuchu ...toć to ten sam sprzęt - wszystko zależy od muzy jaką się puszcza - u mnie mp3 słuchałeś ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ---------- specjalnie mu nie doradzałeś 3.0TDI w A6 żeby ciebie nie objechał co ?
  19. Gratki, bardzo dobry pomysl z wywaleniem emblematow . Nie wsadzaj sprezyn od rs4 . V8 swoje wazy a tu jest "leciutkie" 2.0 .podejrzewam ze bedzie koza ... Sprezyny musza byc dobrane wzg. Kategorii wagowej ...
  20. Tak jak Adam pisze - problemy z rozrządami w 3.0TDI się rozwiązały od silnika ASB - wiadomo że to drożej będzie niż 2.0 ale coś za coś
  21. no ale to się nie psuje codziennie a o ile lepszy komfort podróżowania a zresztą ile tam będzie droższe ... zawsze c6 też może wziąć 2.0TDI - po lifcie były już CR-y ---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- a sorry 2.0TDI w a6 to quattro chyba nie było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.