Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zna kto nr ori spinek do drzwi ? Tych mocujących boczki (tapicerkę )?
  2. to czemu piszesz na Elbląskim temacie spotowym? ---------- Post dopisany 31-10-2013 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 13:37 ---------- Hejka, pany...czy ktos kiedys bawil sie w wygluszanie auta? Drzwi itp?
  3. dziadek odpowiedział(a) na mateuszeks temat w 1.9TDI
    nie ma 1.9tdi w b6 bez PD
  4. Mercedes w123
  5. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Odezwij sie do jedrexa , on mial problem z joystickem
  6. no to jakoś tam będę
  7. Jest dzis jaki spot?
  8. Nowa 3g+przy konfiguracji auta kosztuje 12tys zl to nie ma sie co dziwic ze tyle kosztuje dolozenie - przeciez nikt tego nie zrobi za 500zl
  9. ja woziłem wózek dla bliźniaków w b6 i nie było problemu
  10. no to na wiosnę a5 pójdzie w dół - bo rozumiem same springi zmieniałeś jak dobrze pamiętam?
  11. a mi się kolor felg widzi - brakuje wisienki w postaci hebli i będzie gicior - powiedz Mirek jak jesteś zadwowolony z Eibacha? Amory nie tłuką z powodu pracy w innym zakresie ? nic z tych rzeczy?
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Alvaro a masz może ramki zegarów/ekranu navi do a4/a5 b8? te z tego badziewnego plastiku? knuje żeby je jakoś obszyć jakimś materiałem żeby nie wyglądały tak tandetnie i przestały wydawać dźwięki... i potrzebuję do testów ...
  13. no w końcu heble nie będą straszyć w dużym kole
  14. jest może w Q..? Niestety nie ...
  15. Wladi Jest passat b5fl kombi 1.9tedei u mnie na osiedlu na sprzedaz 2002 rok za 14900 wystawiony - ogolnie spoko wyglada , srodek z tego co widzialem nie zniszczony - niestety jasny ...jak cchesz to obejrze dokladniej
  16. Za dzwiek bym zabil
  17. A ja bm-ke na co dzien a mietka do kosciola Nic nie poradze ze rs6 mi sie nie widzi choc nie przecze technika
  18. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To na BT beda cale swiecic ? Bo tego roku to nie mozna bylo za toba jechac , az kierowalem z zamknietymi oczami zeby nie patrzec jak jechales przede mna
  19. no to widzę że trzeba się znowu wybrać na spota do was - a mi w trójmieście w ASO - na razie nie powiem którym załatwili lakier na przednim błotniku tydzień po wizycie u Vario
  20. a co ci wymienil w aucie? Kolo, wycieraczki ? a takie cus:decayed: http://s2.postimg.org/uauej17b9/image.jpg a jak tam Bieńkowóz ? jedzie to choć tak jak 2.5TEDEI?
  21. a co ci wymienil w aucie? Kolo, wycieraczki ?
  22. dziadek odpowiedział(a) na ppa4 temat w Nadwozie i Wnętrze
    norma - uszczelka nie zbierze całej wody
  23. nawet teraz nówkę sztukę z salonu można kupić bez ledów więc nie masz się czym martwić - tak ktoś skonfigurował twoje auto jako nowe i już

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.