Treść opublikowana przez dziadek
-
B8 TrOOOOp
Zna kto nr ori spinek do drzwi ? Tych mocujących boczki (tapicerkę )?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to czemu piszesz na Elbląskim temacie spotowym? ---------- Post dopisany 31-10-2013 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 13:37 ---------- Hejka, pany...czy ktos kiedys bawil sie w wygluszanie auta? Drzwi itp?- Jak sprawdzić czy mam PD?
nie ma 1.9tdi w b6 bez PD- jeśli nie Audi to... ?
Mercedes w123- B8 TrOOOOp
Odezwij sie do jedrexa , on mial problem z joystickem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to jakoś tam będę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest dzis jaki spot?- Audi a4 B8 2010r. nawigacja jaka?
Nowa 3g+przy konfiguracji auta kosztuje 12tys zl to nie ma sie co dziwic ze tyle kosztuje dolozenie - przeciez nikt tego nie zrobi za 500zl- Czy do B6 Avant Wejdzie wózek?
ja woziłem wózek dla bliźniaków w b6 i nie było problemu- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no to na wiosnę a5 pójdzie w dół - bo rozumiem same springi zmieniałeś jak dobrze pamiętam?- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a mi się kolor felg widzi - brakuje wisienki w postaci hebli i będzie gicior - powiedz Mirek jak jesteś zadwowolony z Eibacha? Amory nie tłuką z powodu pracy w innym zakresie ? nic z tych rzeczy?- B8 TrOOOOp
Alvaro a masz może ramki zegarów/ekranu navi do a4/a5 b8? te z tego badziewnego plastiku? knuje żeby je jakoś obszyć jakimś materiałem żeby nie wyglądały tak tandetnie i przestały wydawać dźwięki... i potrzebuję do testów ...- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no w końcu heble nie będą straszyć w dużym kole- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jest może w Q..? Niestety nie ...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wladi Jest passat b5fl kombi 1.9tedei u mnie na osiedlu na sprzedaz 2002 rok za 14900 wystawiony - ogolnie spoko wyglada , srodek z tego co widzialem nie zniszczony - niestety jasny ...jak cchesz to obejrze dokladniej- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Za dzwiek bym zabil- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A ja bm-ke na co dzien a mietka do kosciola Nic nie poradze ze rs6 mi sie nie widzi choc nie przecze technika- B8 TrOOOOp
To na BT beda cale swiecic ? Bo tego roku to nie mozna bylo za toba jechac , az kierowalem z zamknietymi oczami zeby nie patrzec jak jechales przede mna- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
walczę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to widzę że trzeba się znowu wybrać na spota do was - a mi w trójmieście w ASO - na razie nie powiem którym załatwili lakier na przednim błotniku tydzień po wizycie u Vario- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co ci wymienil w aucie? Kolo, wycieraczki ? a takie cus:decayed: http://s2.postimg.org/uauej17b9/image.jpg a jak tam Bieńkowóz ? jedzie to choć tak jak 2.5TEDEI?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a co ci wymienil w aucie? Kolo, wycieraczki ?- Szum z drzwi
norma - uszczelka nie zbierze całej wody- Brak swiateł LED ?
nawet teraz nówkę sztukę z salonu można kupić bez ledów więc nie masz się czym martwić - tak ktoś skonfigurował twoje auto jako nowe i już - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody