Treść opublikowana przez dziadek
-
Szum z drzwi
to nie A8 - zawsze będzie się nasilać szum opływającego powietrza wraz ze wzrostem prędkości - zależy jak bardzo to szumi - to jest pojęcie względne - byś musiał się drugim podobnym egzemplarzem się przejechać dla porównania
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
też od nich brałem do BMW i byłem zadowolony również
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Furka fajna , gratki, jak rotiformy to do Vario i coś się dobierze http://www.facebook.com/variotechcustoms?fref=ts http://a4-klub.pl/members/variocustoms-10798/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kawe sobie walnalem zeby posiedziec troche dluzej bo zawsze 22 i spie przed tel
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Akurat bardzo kiepski zart... Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk Wróżką nie jestem ...o co chodzi? Ktoś zmarł? - jak tak to wYrazy współczucia ...
-
Automatyczny restart / rozruch silnika
U mnie tak jest ze jak sinik zdechnie to sie automatycznie odpali ale moze to dzieki temu ze mam key less i start stop system -tego nie wiem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No ale przytulisz co nieco
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No co standard, ludzie poumierali
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
W przyszłym tygodniu idzie na drugą operację, na razie daje rady ale już bardzo ciężko oddycha, szybko się męczy nie chce przez to jeść itp. Na razie czekamy na telefon z Krakowa kiedy mamy się pojawić w szpitalu ---------- Post dopisany 16-10-2013 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 11:51 ---------- Robili mi dzisiaj znowu akcję serwisową, dostałem zastępcze 3.0 TDI, efekt był taki że się mało nie zabiłem przy wyprzedzaniu a na domair mi brat w Leonie 2.0TDI spuścił wp***dol Powiem ci szczerze masz cierpliwość. Jak na tyle pieniędzy to trochę za często ten samochód jest w serwisie. Moje auto ma juz ponad dwa lata 50K i za wyjątkiem zwyklego serwisu nie odwiedzam aso z powodu akcji czy awarii ao tyle mnie to martwi z trochę ostrzylem sobie zęby na taka Eske ale przyznam szczerze ze te ciagle wizyty w aso mnie skutecznie zniechęcają. Z czym oni tam caly czas walcza ? turdzi a nie miales tak luboanych przez audi akcji serwisowych ? Ja juz mialem 4 w tym dwie sterownika wspomagania, jedna sterownika silnika i jedna podstawy filtra oleju
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
za to porównując nowego Leona i roczne A3, wtedy brałbym A3. później przy odsprzedaży będzie lepiej trzymało cenę coś w tym jest co mówisz ale z kolei leona też można wziąć rocznego i różnica znowu będzie spora no ale to już historia do wódeczki lub piwka
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
na bank bym nie kupił a3 szukając auta w tej klasie - coś takiego lub golfa lub octavie ... tak jak pisałeś różnica w cenie nie idzie w parze różnicą jakości ... za cenę biednego a3 można mieć skodę RS lub golfa gti lub jakąś wariację takiego leona
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-monta-podgrzewanych-dysz-spryskiwaczy-szyb-216798/ ja to zrobilem u siebie i wrocilem do "strumienic" jakos mi jednak lepiej dziala choc wyglada tragicznie jak pryska
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- Zalety i wady 2.0TFSI
Tu nie chodzi o technologie - olej traci swoje wlasciwosci i nie trzyma parametrow po okolo 12-13tys km w zaleznosci od warunkow ekploatacji- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Cos slabo forum przeglądacie towarzyszu np: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/b8-cab-juz-s4-b8-avant-wei%DF-and-optikpaket-schwarz-audi-exclusive-quattro-gmbh-159976/ ale tez bym pooglądał swoją drogą- Zalety i wady 2.0TFSI
Jest inaczej...- 2,7 TDI manual w Q ile udźwignie...
ja to pisałem w tym sensie że jak się to okaże prawdą to do tej pory żyłem w nieświadomości i będzie to dla mnie nowość że takie jednak wychodziły - jeżeli wychodziły- 2,7 TDI manual w Q ile udźwignie...
jak się okaże że 2.7 TDI w b7 będzie miało Quattro to zburzy mój światopogląd- 2,7 TDI manual w Q ile udźwignie...
Nie ma w b8 tez w a6 c6 byly w c7 nie ma 2.7 jest tylko zamiast tego 3.0 oslabionedo 204KM- Zalety i wady 2.0TFSI
jak to pozbawiony dwumasy?- 2,7 TDI manual w Q ile udźwignie...
Z tego co mi wiadomo 2.7 tdi w q byly tylko w a6 , w a4 nie bylo- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
To bedzie musial sporo zaplacic zeby ktos chcial do niego przyjechac- 1.8T czy 2.4 V6?
ale nie wyje na wysokich obrotach jak 4 cylindry , jeżeli pytający nie planuje modyfikacji w kierunku mocy to ja bym wybrał v6- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
"Cicho" to pojęcie względne, ja nie mówie że jest głośno , w panamerze mniej slychac oplyw powietrza- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
no co ty , linia boczna tylu wypisz/wymaluj a7 taka jedna prosta linia , a5 sportsback troche sie bardziej odroznia ale troche - ma zaznaczony bagaznik odrobine Nie taka prosta od lini dachu do konca bagaznika Domyslam sie ze celujesz w 3.0biturbo tdi ? Podejrzewam sie ze rozczarujesz sie drzwiami bez ramek bo jednak jest roznica na niekorzysc w porownaniu ze zwyklymi drzwiami przy wyzszych predkosciach ...z drugiej strony nie wiem jak jest w q7 bo to jednak kawal sciany pchajacej powietrze i moze byc porownywalnie ... - Zalety i wady 2.0TFSI