Treść opublikowana przez dziadek
-
Zderzak a'la B8
Niech że zacytuję J. Clarksona : "Rubbish"
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek do Vario się w kolejkę ustaw na ceramikę do rs-a i nie mówię tu o hamulcach
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bartek jak już podłogę wywalisz to może od razu wygłuszenie walnij to ciszej w aucie będzie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
przecież już ma
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
Wczesne 3g odtwarzaly tylko oryginalne dvd to moze tak jest tez w low , moze sprobuj jak sie tak upierasz
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
A to ze akurat wersja ktora ma dysk odtwarza filmy to czysty przypadek
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
Przeciez napisalem ci ze dysk nie jest ci potrzebny do odtwarzania filmow
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
Dysk nijak ma sie do filmow , nie jest do nich potrzebny ...masz calkiem inna jednostke mmi i to ze nie ma dysku to po prostu nie mozesz nic na niego nagrywac i mapy masz na plycie
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
A co do tego ma rocznik? Konfigurujesz jak chcesz mozesz zamowic z navi lepsza lub gorsza lub bez i zawsze tak bylo
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
7T6 = 3G+ high ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Lub jak kto woli MMI Navigation plus
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
No to masz odpowiedz
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
3G+ odtwarza bez problemu filmy i z płyt i z kart w tym nawet divx więc pewnie jest tak jak pisze wrclaguna
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja już nigdy się na pirelli nie zdecyduję - 40tys km , zachowanie na mokrym suchym ok, wysokość bieżnika ok, ale masakrycznie wyząbkowały - schody jak w pałacu kultury
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czyli wygłuszanie drzwi odpada - a ja ze swojego oświetlenia led w środku jestem zadowolony , ale dzięki za cynk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiesz co? muzyka mi wystarcza jak jest, B&O daje rade jak dla mnie wystarczająco - bardziej liczę na wyciszenie drzwi np podczas jazdy w deszczu - czy to tak nie działa?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jeszcze sie zastanawiam czy cos robic czy nie , ale jezeli juz to bede dzialal miedzy swietami a nowym rokiem bo mam wtedy wolne ... A jezeli chodzi o opalarke to czytalem ze w tych nowych matach stp nie trzeba wygrzewac chyba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No ok , mnie bardziej zastanawia jak to zrobic zeby nie zakłucić działania czujnika uderzeniowego w drzwiach ...bo on z tego co wiem dziala na zasadzie zmiany cisnienia w drzwiach , czy nie ? no i juz robiles i masz wsadzone te maty czy sie przymierzasz dopiero?
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Jakosc muzyki to nie bass jak niektorzy to pojmuja Jezeli chodzi o jakosc wlasnie to b&o jest mega przed innymi systemami audi w a4/a5 ...ale jak ktos szuka bassu to niech tego nie kupuje
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Chyba żałuje ze nie wziąlem czerwonego
-
A4 B8 2008 TDI tylko blokada elektroniczna?
Odpuść v-tech , ja nie wiem czemu ludzie pierwsze co to biora pod uwage v-tech , jak oni to robia ? Jest temat na forum dobrzy tunerzy , poczytaj to sie dowiesz paru ciekawych rzeczy
-
Kilka pytań dotyczących A4 B8 2.0 TDI
Jak nie quattro to tylko multitronic
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Nokian WR A3
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Ja tam mam juz drugie nokiany i jestem zadowolony
-
B8 TrOOOOp
Ja u siebie w ustawieniach mam on/off
-
B8 TrOOOOp
Sa podane w watku - zrob to sam wrc - dodatkowe oswietlenie w lusterkach Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 thx