Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na pioter_73 temat w Audi A4 B7
    Niech że zacytuję J. Clarksona : "Rubbish"
  2. Szymek do Vario się w kolejkę ustaw na ceramikę do rs-a i nie mówię tu o hamulcach
  3. Bartek jak już podłogę wywalisz to może od razu wygłuszenie walnij to ciszej w aucie będzie
  4. Wczesne 3g odtwarzaly tylko oryginalne dvd to moze tak jest tez w low , moze sprobuj jak sie tak upierasz
  5. A to ze akurat wersja ktora ma dysk odtwarza filmy to czysty przypadek
  6. Przeciez napisalem ci ze dysk nie jest ci potrzebny do odtwarzania filmow
  7. Dysk nijak ma sie do filmow , nie jest do nich potrzebny ...masz calkiem inna jednostke mmi i to ze nie ma dysku to po prostu nie mozesz nic na niego nagrywac i mapy masz na plycie
  8. A co do tego ma rocznik? Konfigurujesz jak chcesz mozesz zamowic z navi lepsza lub gorsza lub bez i zawsze tak bylo
  9. 7T6 = 3G+ high ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Lub jak kto woli MMI Navigation plus
  10. 3G+ odtwarza bez problemu filmy i z płyt i z kart w tym nawet divx więc pewnie jest tak jak pisze wrclaguna
  11. Ja już nigdy się na pirelli nie zdecyduję - 40tys km , zachowanie na mokrym suchym ok, wysokość bieżnika ok, ale masakrycznie wyząbkowały - schody jak w pałacu kultury
  12. czyli wygłuszanie drzwi odpada - a ja ze swojego oświetlenia led w środku jestem zadowolony , ale dzięki za cynk
  13. wiesz co? muzyka mi wystarcza jak jest, B&O daje rade jak dla mnie wystarczająco - bardziej liczę na wyciszenie drzwi np podczas jazdy w deszczu - czy to tak nie działa?
  14. Jeszcze sie zastanawiam czy cos robic czy nie , ale jezeli juz to bede dzialal miedzy swietami a nowym rokiem bo mam wtedy wolne ... A jezeli chodzi o opalarke to czytalem ze w tych nowych matach stp nie trzeba wygrzewac chyba
  15. No ok , mnie bardziej zastanawia jak to zrobic zeby nie zakłucić działania czujnika uderzeniowego w drzwiach ...bo on z tego co wiem dziala na zasadzie zmiany cisnienia w drzwiach , czy nie ? no i juz robiles i masz wsadzone te maty czy sie przymierzasz dopiero?
  16. Jakosc muzyki to nie bass jak niektorzy to pojmuja Jezeli chodzi o jakosc wlasnie to b&o jest mega przed innymi systemami audi w a4/a5 ...ale jak ktos szuka bassu to niech tego nie kupuje
  17. Chyba żałuje ze nie wziąlem czerwonego
  18. Odpuść v-tech , ja nie wiem czemu ludzie pierwsze co to biora pod uwage v-tech , jak oni to robia ? Jest temat na forum dobrzy tunerzy , poczytaj to sie dowiesz paru ciekawych rzeczy
  19. Jak nie quattro to tylko multitronic
  20. Nokian WR A3
  21. Ja tam mam juz drugie nokiany i jestem zadowolony
  22. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja u siebie w ustawieniach mam on/off
  23. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sa podane w watku - zrob to sam wrc - dodatkowe oswietlenie w lusterkach Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 thx

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.