Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caracara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Caracara odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Tak czy siak jestem zapisany na środę to już to zrobię, to nie jakiś znowu Bóg wie jaki wydatek żeby ryzykować
  2. Caracara odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Jestem z Rzeszowa w środę jestem umówiony na robotę. Ale dziwne jest to że wczoraj wieczorem zniknęła. Zobaczę dzisiaj czy się pojawi.
  3. Caracara odpowiedział(a) na guliver85 temat w 2.0TDI
    Przepraszam że odgrzewam stary temat, ale po co zakładać nowy, skoro tu już się rozmowa kręci. Dzisiaj zapaliła mi się taka kontrolka, komputer pokazał jakiś błąd z różnicą ciśnień, podobno wystarczy wymienić zawór i będzie grało. Jaki jest koszt takiego zaworu? Ktoś się orientuje?
  4. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    juz ustalilismy ze w takim przypadku isofix nie masz - masz tylko uszy - czyli mozna to nazwać przygotowanie pod isofix ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Uszy pod pod kanapa to nie isofix - isofix masz wtedy gdy masz to z przodu i z tylu , dezaktywacje poduchy pasażera i miejsca w kanapie jak wkleił andyni ... Czy to oznacza, że do tych "uszu" nie zamontuje fotelika z isofix? Nie wiem jak to jest w Audi bo nie sprawdzałem, ale w Vectrze C miałem takie same uszy, tak samo schowane i normalnie montowałem fotelik Jeśli da się do nich dostać bez demontażu siedziska, to pewnie przypniesz, bo czemu nie. Ale szczerze mówiąc, to patrząc na umiejscowienie tych otworów - nie da rady. Nie da rady. Chyba że na siłę wygniesz siedzisko - w co szczerze wątpię. Bo zapięcie od podstawy pod fotelik to dwie prowadnice, które dociśnięte np. do skóry na pewno zostawią trwałe ślady...
  5. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziadek - niestety nieprawda Nie mam otworów w kanapie, ale jak wsadzę dłoń w szparę między kanapą a oparciem to dotykam uchwytów. Więc montowane są prawdopodobnie do wszystkich tylko wyższe wersje mają wyjście. Swoją drogą to trochę dziwne że niema tego w standardzie... ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- Hej, nie dzieciaty ale też się kiedyś tym tematem interesowałem. Są wersje siedzeń już przygotowane do isofix. Jednak duża część, zwłaszcza chyba w tych tańszych wersjach, nie miała przygotowanych siedzisk. Tutaj masz mały tutorial jak doinstalować: Isofix für A4 8K Anleitung : Audi A4 B8 Wszystko spoko tylko że ja mam skórę i jakoś średnio widzę takie cięcia...
  6. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie dzieciaci, jak jest z Isofixem w naszych autkach? Niby jest, ale żeby z niego korzystać trzeba wyciąć dziury w tapicerce tylnej kanapy Ktoś coś wie? Jakieś doświadczenia?
  7. Teraz jeszcze zauważyłem że w trakcie jazdy jak dodaje gazu, lub trzymam stała prędkość słychać inny dźwięk, tak jakby jakąś rolkę z paskiem, jakby coś ocierało. Szlag mnie chyba trafi zaraz... ---------- Post dopisany 03-06-2014 at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 19:23 ---------- Temat nie aktualny. Na szczęście. Okazało się że to łożysko w prawym przednim kole. Najadłem się strachu Dzięki panowie za pomoc
  8. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O! Dzięki za namiar Nerwy mam takie od wczoraj że chyba zawału dostanę w końcu...
  9. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, może ktoś, coś podpowie : http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/multitronic-wycie-redukcji-330507/ Na wymianę oleju w skrzyni jestem umówiony, mam nadzieję że to zlikwiduje problem...
  10. Załamka... Przy redukcji - dojeżdżaniu do świateł, jak zeskakują biegi słyszę wycie. Dosłownie takie jak na motorze przy redukcji. Nie wiem o co chodzi, ale martwię się bo mam w przyszłym tygodniu trasę do przejechania 2k km i nie chciałbym się rozkraczyć gdzieś w polu... Co to może być ? Skrzynia siada czy tak już ma być ? Wcześniej tego nie słyszałem, więc pewnie tego nie było A4 B8 2.0TDI 2010r 175000km
  11. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też płacę w koło 3500pln rocznie AC+OC, teraz ubezpieczyłem w mBanku za 3000pln, ale bez zniżek żadnych bo co roku cosik naprawiam z AC Ale odpukać żadnych przygód jeszcze w tym roku nie miałem, więc nie wiem jak z wypłacalnością mBanku.
  12. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O i tutaj cena jest już przystępniejsza. Tylko znowu doliczyć cło+vat+transport wyjdzie ponad 1000zł, więc chyba lepiej kupić ten z allegro, gdzie jest cały zderzak razem z tą siatką przy przeciwmgielnych na alegroszu za taki gril cena jeszcze bardziej przystępna tylko ciekawe jak tu wygląda sprawa z jakością Audi A4 B8 07-11, Atrapa grill CZARNY tuning RS (4097320905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi A4 B8 07-11, Atrapa grill SREBRNY tuning RS (4097320854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi A4 B8 07-11, Atrapa grill CHROM tuning RS (4097320882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Już przejrzałem chyba całe Allegro Ale to co podałeś mają miejsce na tablicę rejestracyjną. A ja chcę bez, bo ten czarny prostokąt psuje cały efekt...
  13. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O i tutaj cena jest już przystępniejsza. Tylko znowu doliczyć cło+vat+transport wyjdzie ponad 1000zł, więc chyba lepiej kupić ten z allegro, gdzie jest cały zderzak razem z tą siatką przy przeciwmgielnych ---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- Żebyś mnie źle nie odebrał Nie atakuje Cię Mi się to po prostu podoba i nie kojarzy mi się z Calibrą spod wiejskiej dyskoteki Chyba czas zacząć planować wydatki w budżecie
  14. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Więc jeśli ten look kojarzy się z Calibrą, to chyba kupię Calibrę
  15. Caracara odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie, są gusta i guściki Mi się osobiście podoba, a już na czarnym aucie jest kosa Jedyne co bym w tym skasował to znaczek RS4, no i faktycznie problem pojawia się z mocowanie tablicy rejestracyjnej, gdyby ją wrzucić na środek to cały efekt jak krew w piach, w USA nie montują wcale tablicy lub montują po boku. ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- Cena zwali cie z nog AUDI A4 S4 RS4 B8 8K0 ZDERZAK GRILL KRATKI RS LOOK (4061422603) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. No faktycznie cena lekko przegięta. Chociaż z drugiej strony jeśli u żółtych sama atrapa kosztuje 200-300usd + transport + cło + VAT to nie wychodzi najgorzej te 1400zł. Ale jednak to i tak dużo ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.