Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Kurde chyba dalej się nie rozumiemy Mi chodzi o rzut samochodzika na ekranie rns , No ale to raczej passat ...taki mały żarcik ...
  2. No ba - korzystam z okazji i kładę wszystkie wiązki jakich brakuje...BTW... OPS onboard http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/PDC/OPS.JPG ej a to nie a4 b8 na obrazku OPS? Nie Bartku - jak widzisz na zdjęciu jest RNS510 a więc to 100% VW nie no to ze rns510 to wiem ale chodziło mi o obrazek samochodzika
  3. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mój ma rurki czyściutkie , grama sadzy tam nie znajdziesz, oleju od wymiany do wymiany co 15 tys km nie dolewam , na fisie rownież nie widać zmian poziomu ps. Te przed liftem chyba tez nie brały oleju , to 2.0 miały ten problem który tez eliminowali akcjami serwisowymi , przy kupnie trzeba by to sprawdzić
  4. No ba - korzystam z okazji i kładę wszystkie wiązki jakich brakuje...BTW... OPS onboard http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/PDC/OPS.JPG ej a to nie a4 b8 na obrazku OPS?
  5. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mi fis pokazuje 8.3-8.5 nieważne czy jeżdzę więcej miasto czy trasa , bo wiadomo ze w mieście powinno palić więcej ale prz moim stylu jazdy się to wyrównuje bo w trasie cisnę i chyba nawet mi więcej pali w trasie , ale koło 8 się kręci wiec uważam nie jest zle ... Oczywiście i 5.5 się uda osiągnąć ale co to za jazda 80-90km/h na 6 biegu Ps. nie wiem jak palą te starsze 1.8 tfsi bo nie myl mojego silnika z tymi w b8 przed liftem ...ale 2.0nie należą do paliwozernych wiec te 1.8 tez nie powinny być
  6. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wszystko ma bezpośredni wtrysk paliwa w b8
  7. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A w jakim silniku ? Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie lopatoliogiczna odpowiedz poniżej twojego poprzedniego posta
  8. jakiś granat wybuchł?
  9. Pablo a co wyszło wtedy z tym dymem białym ? pisałeś ? bo nie kojarzę?
  10. Moze ze nie kończyć ale to turbina ...jeździć i obserwować czy olej nie znika i czy nie kopci na niebiesko ....poza tym można zjąć wąż od ic i sprawdzić czy nie ma tam oleju z turbo...ten dźwięk wkurza ale sporo aut robi jeszcze w takiej syt kilkadziesiąt tys km
  11. dziadek odpowiedział(a) na pirat567 temat w 1.9TDI
    W tym modelu chip tuningiem osiągniesz 3KM przyrostu - sam ocen czy się opłaca
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    musisz szukać kabli do poduszek w kierach poliftowych - jak dobrze kojarze też tak mam - ściagałem kiere u siebie w niedziele to wydaje mi się ze taki był widok - w weekend będę ściągał jeszcze raz to mogę sprawdzić jeszcze raz i pstryknąć fotke
  13. tylko nie wiem czy wytrzeźwieje po wigilii służbowej do następnego dnia
  14. Chłopaki i dziewczyny - sorry nie będzie mnie jednak - przełożyli w pracy wigilie u nas na 20 na 19-stę - musze być
  15. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To nie lepiej kupic bagnet serwisowy ? Zamiast zlewac olej?
  16. Ma stać Szczególnie przy takich małych mrozach jak teraz mamy...ale i przy -20 jak już złapie temp to ma trzymać
  17. Norma w instrukcji to zawsze jest ze do 0.5 litra na 1000km jest ok ale to jest raczej zabezpieczenie się producenta przed potencjalnymi problemami...silnik z małymi wyjątkami nie powinien brać oleju na tyle żeby trzeba było go uzupełniać miedzy wymianami oleju , zakładając wymiany co 15 tys km
  18. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Darecy, wrclaguna dzięki za rady, kiera zmieniona , bez problemów - ale beznadziejnie wymyślili to mocowanie poduchy w poliftach ...
  19. No dobra to już jak tak prosicie to ja tez przyjadę wypić pare ptysiów
  20. Witamy w grupie a5 -tkowców fajna , najbardziej automatu "zazdraszczam "
  21. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W/g mnie od zawsze tak posty powinny być liczone... ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------
  22. ja bankowo bede najebany:kox:,a ze do jacy mam pare kroków,to u niego sie przekimam pewnie:decayed: ...ale nie dygaj,najwyżej dam Ci klucze:grin: Edytka ale na drugi dzień znowu trzeba jechać do 3city po moje auto ...dzięki za chęci ale chyba inaczej trzeba kombinować
  23. chyba wolałbym Continentale lub Dunlop a nokian to na zime - sam mam ...letnie szału nie robią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.