Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. 1. Koniec 2011 ale wcześniej tez można trafić na jednostkę bez problemu z olejem ale nie jest to pewne 2. lancuch 3. Quatro to z automatów tylko tip lub s-tronic 4. Największy problem to rozpoznanie co sie dzieje w sprawie oleju
  2. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe, he, cos w tym jest co mówisz
  3. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bierz od kuredu
  4. Ja robiłem tak jak napisałem juz dwa razy
  5. Oficjalnie przepraszam za swoje zachowanie , jest dobrze, po dokładniejszych ogledzinach , przygarnął bym kropka
  6. z twarzy super ale cycek cos wisi To samo napisałem :grin: moze takie zdjęcie tylko, niech sie wypowie ten co widział w całej okazałości
  7. z twarzy super ale cycek cos wisi
  8. Podatek płaci sie od kwoty która ewentualnie byś na tym zarobił , nie ma zarobki nie ma podatku z uwagi na szybsza sprzedaż niż pół roku po zakupie...trzeba tylko to wykazać przy rozliczeniu danego roku ...wypełnia sie inny PIT i wpisuje za ile kupiłeś auto i za ile sprzedałes....od tego sie wylicza kwota podatku jak jest zarobek dla ciebie...i tyle ...wiadomo ze jak będziesz przeginal i robił takie myli kilka razy w roku to sie doigrasz kontroli
  9. Aaaa to o tym lifcie mowa ? Wole zapytac bo gdzie niegdzie zmiana lamp z tyłu na ledy to byl lift A tak na serio w B8 sa modele przed i po liftowe ?? No są, są. Od 2012. Najprościej poznać po nowy ledach z przodu, mają kształt jakby spinacza do papieru. Tylne też są inne - tzw neony. Z bliska zobaczysz więcej różnic. dodatkowo zmiany w srodku, nowe silniki i takie pierdoly jak uklad kierowniczy...
  10. dlatego pewnie wykombinowali to elektryczne wspomaganie w poliftach bo ludzie marudzili ze ciezko...
  11. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może M4... Jakieś normalne sugestie? Bo u mnie na wsi ludzie się jarają, a w mieście śmieją no a da radę cos tam wsadzić zamiast s4? Raczej cieżko... Nic nie pasuje
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    M5
  13. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bo bo sa wersje 4 osobowe i 5
  14. No to co z małych diesli to -corsa 1.3cdti ( ma dwumas, który nie należy do trwałych ) -peugeot 207 1.4hdi , 1.6hdi ja bym takie rzeczy brał pod uwagęuwagę
  15. Dajcie se buzi i umówić do bukowiny ...alv jedziesz ? Patryk?
  16. masz na myśli pozka? Łeee , do niego już dawno miejsc w kolejce nie ma
  17. O czy wy tu tere rere , przecież Bukowina w tym roku odwołana
  18. jak na stratę 2X50% Vatu podziwiam optymizm.(dwa auta) Ja bym sie wkur..Z drugiej strony marne były szanse na homologację dla RS-a, za mało sztuk sprzedają w Polsce, a to jednak kosztuje. Taki kraj co poradzisz ? Ja po prostu powoli szykuję się do opuszczenia "naszej" ojczyzny i pomimo tego, że to nie patriotyczne to niestety nie wyobrażam sobie dalszego oglądania marnotrawienia pieniędzy z moich podatków. Zmian nie widać i pomimo tego iż wielu znajomych twierdzi że i tak mam lepiej niż 99% społeczeństwa to boli mnie kwestia "danin" i całego tego gówna i burdelu ZUS+US itp. lubie to , dawno bym to zrobił tylko Żaneta nie chce
  19. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No też tak własnie myślę, hehe czy oni w ASO wogóle wiedzą ze może być taki problem ... wiedziec to wiedza ale zamiast przeciwdziałać to oni wola naprawiać skutki takiej awarii
  20. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale w ASO jak im powiesz zeby wymienili rozrząd to na imbusik nawet niespojrzą
  21. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale nie nie ma co demonizować tematu, przy wymianie oleju niech ci sprawdza stan imbusika i tyle, dla bezpieczeństwa można go sobie wymienić . Takie tematy ogarniają np tu AZet Auto Serwis - Ul. Nowowiejskiego 22B | 83-000 Pruszcz Gdański | Email: [email protected]
  22. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do 10.2009 masz tak sam napęd pompy olejowej jak we wcześniejszych silnikach na pompowtryskach, wyrabia sie gniazdo imbusika i pompa przestaje mieć napęd wiec nie pracuje , sam dalej sobie odpowiedz...w cr -ach ten imbusik jest mniej obciążony wiec wytrzymuje dłużej ale problem jest , dopiero po 2009 zostało to zmienione
  23. Na pewno 4 pierścienie Ale kolejny dupowóz - tu będziemy debatować czy 2.0TDI, 2.7TDI czy 1.8/2.0TFSI. W grę wchodzi tylko i wyłącznie automat. ...V8 to ma być 3-cie auto typowo dla mnie. Za jakiś czas Ja bym wybrał z tej kolekcji 2.7 bo zawsze to v6 a o dźwięku 4cylindrow wiesz co myśle , czy to benzyna czy klekot

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.