Treść opublikowana przez dziadek
-
2.0 TFSI kilka pytań
1. Koniec 2011 ale wcześniej tez można trafić na jednostkę bez problemu z olejem ale nie jest to pewne 2. lancuch 3. Quatro to z automatów tylko tip lub s-tronic 4. Największy problem to rozpoznanie co sie dzieje w sprawie oleju
-
B8 TrOOOOp
Hehe, he, cos w tym jest co mówisz
- B8 TrOOOOp
-
Sprzedaż auta zaraz po jego zakupie
Ja robiłem tak jak napisałem juz dwa razy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oficjalnie przepraszam za swoje zachowanie , jest dobrze, po dokładniejszych ogledzinach , przygarnął bym kropka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z twarzy super ale cycek cos wisi To samo napisałem :grin: moze takie zdjęcie tylko, niech sie wypowie ten co widział w całej okazałości
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z twarzy super ale cycek cos wisi
-
Sprzedaż auta zaraz po jego zakupie
Podatek płaci sie od kwoty która ewentualnie byś na tym zarobił , nie ma zarobki nie ma podatku z uwagi na szybsza sprzedaż niż pół roku po zakupie...trzeba tylko to wykazać przy rozliczeniu danego roku ...wypełnia sie inny PIT i wpisuje za ile kupiłeś auto i za ile sprzedałes....od tego sie wylicza kwota podatku jak jest zarobek dla ciebie...i tyle ...wiadomo ze jak będziesz przeginal i robił takie myli kilka razy w roku to sie doigrasz kontroli
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Aaaa to o tym lifcie mowa ? Wole zapytac bo gdzie niegdzie zmiana lamp z tyłu na ledy to byl lift A tak na serio w B8 sa modele przed i po liftowe ?? No są, są. Od 2012. Najprościej poznać po nowy ledach z przodu, mają kształt jakby spinacza do papieru. Tylne też są inne - tzw neony. Z bliska zobaczysz więcej różnic. dodatkowo zmiany w srodku, nowe silniki i takie pierdoly jak uklad kierowniczy...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
dlatego pewnie wykombinowali to elektryczne wspomaganie w poliftach bo ludzie marudzili ze ciezko...
-
B8 TrOOOOp
Może M4... Jakieś normalne sugestie? Bo u mnie na wsi ludzie się jarają, a w mieście śmieją no a da radę cos tam wsadzić zamiast s4? Raczej cieżko... Nic nie pasuje
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Bo bo sa wersje 4 osobowe i 5
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
No to co z małych diesli to -corsa 1.3cdti ( ma dwumas, który nie należy do trwałych ) -peugeot 207 1.4hdi , 1.6hdi ja bym takie rzeczy brał pod uwagęuwagę
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Pewnie nie powiesz jaki plan?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dajcie se buzi i umówić do bukowiny ...alv jedziesz ? Patryk?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
masz na myśli pozka? Łeee , do niego już dawno miejsc w kolejce nie ma
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
O czy wy tu tere rere , przecież Bukowina w tym roku odwołana
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jak na stratę 2X50% Vatu podziwiam optymizm.(dwa auta) Ja bym sie wkur..Z drugiej strony marne były szanse na homologację dla RS-a, za mało sztuk sprzedają w Polsce, a to jednak kosztuje. Taki kraj co poradzisz ? Ja po prostu powoli szykuję się do opuszczenia "naszej" ojczyzny i pomimo tego, że to nie patriotyczne to niestety nie wyobrażam sobie dalszego oglądania marnotrawienia pieniędzy z moich podatków. Zmian nie widać i pomimo tego iż wielu znajomych twierdzi że i tak mam lepiej niż 99% społeczeństwa to boli mnie kwestia "danin" i całego tego gówna i burdelu ZUS+US itp. lubie to , dawno bym to zrobił tylko Żaneta nie chce
-
B8 TrOOOOp
No też tak własnie myślę, hehe czy oni w ASO wogóle wiedzą ze może być taki problem ... wiedziec to wiedza ale zamiast przeciwdziałać to oni wola naprawiać skutki takiej awarii
-
B8 TrOOOOp
Ale w ASO jak im powiesz zeby wymienili rozrząd to na imbusik nawet niespojrzą
-
B8 TrOOOOp
Ale nie nie ma co demonizować tematu, przy wymianie oleju niech ci sprawdza stan imbusika i tyle, dla bezpieczeństwa można go sobie wymienić . Takie tematy ogarniają np tu AZet Auto Serwis - Ul. Nowowiejskiego 22B | 83-000 Pruszcz Gdański | Email: [email protected]
-
B8 TrOOOOp
do 10.2009 masz tak sam napęd pompy olejowej jak we wcześniejszych silnikach na pompowtryskach, wyrabia sie gniazdo imbusika i pompa przestaje mieć napęd wiec nie pracuje , sam dalej sobie odpowiedz...w cr -ach ten imbusik jest mniej obciążony wiec wytrzymuje dłużej ale problem jest , dopiero po 2009 zostało to zmienione
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
jak nie jak tak
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Na pewno 4 pierścienie Ale kolejny dupowóz - tu będziemy debatować czy 2.0TDI, 2.7TDI czy 1.8/2.0TFSI. W grę wchodzi tylko i wyłącznie automat. ...V8 to ma być 3-cie auto typowo dla mnie. Za jakiś czas Ja bym wybrał z tej kolekcji 2.7 bo zawsze to v6 a o dźwięku 4cylindrow wiesz co myśle , czy to benzyna czy klekot