Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Nie bierz pirelli - chyba że nie patrzysz na zużycie ... one nikną w oczach
  2. Ja jestem za jazdą na światłach - tzn na DRL ---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- aha i to chyba za rządów PIS wprowadzono ten nakaz - a teraz głupa walą ?
  3. swiece tez pasuje - pasuje sprawdzić obie rzeczy
  4. ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- no ale to i tak trzeba transport do was
  5. do kiedy trzeba się określić ? i kto mnie przekima jak się naj.bie
  6. przyda się w zamian porannego skrobania
  7. a co jest ważne przy użytkowaniu - start spod świateł czy osiągi podczas wyprzedzania ?
  8. Ja tam to co mówią mechanicy bym nie ufał - bo oni tylko błędy potrafią sprawdzać a synchronizacja pompek to dla nich magia - dopóki sam nie sprawdzisz nie będziesz wiedział
  9. Synchronizacja pompowtryskiwaczy do sprawdzenie i w/g mnie to to ... Mechanicy prawie nigdy tego nie sprawdzają po wymianie rozrządu bo uważają ze robiąc na znaki ustawiają to tak jak było a wcale nieprawda bo wystarczy 0.5mm koło w jedna lub druga stronę i synchronizacja rozjechana
  10. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie narazie nie mam czasu ... Raczej tego w tym tygodniu nie zrobię ... Może w następnym a jak nie to dopiero po świętach ale jeszcze w tym roku...
  11. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Samemu nie dasz rady bo trzeba to jakoś tam aktywować ...choć są firmy co robią to poza ASO
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mogę to jakoś sprawdzić nie rozbierając kiery ? ilu ładunkową mam kupić ? cos tu ostatnio sporo pytań na ten temat , ale odpowiedzi brak
  13. teść miał w serii 600 - rakieta to nie była , w tym małym pewnie lepiej daje rade - ale spali wszystko, praktycznie silnik bez wad jezeli chodzi o bezawaryjność
  14. to jest dalej ten sam silnik rovera 2.0sdi 105KM? tesciak mial i to pancerny silnik choc osiagami nie powala ...teraz szwagier przejal i smiga...
  15. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No co ? Politową a to ile ładunkowa uzależnia to jakie masz wtyczki w aucie. ...kiera pasuje pod obydwie
  16. Buszek kiedy ty w pl będziesz ? Bo trzeba kiere i galke u mnie zmienić i miejscówkę potrzebna
  17. bo ty jeździsz jak pier..ła Jakby wszyscy tak jak ja pierdołowato jeździli to byś w korkach nie stał hehe
  18. bo ty jeździsz jak pier..ła
  19. No coś Ty Bartku - ja nie mam czasu tyłka ruszyć. Jeśli już to do mnie wpadają oj tam , foch z przytupem i już
  20. Się widzę dzieją jakieś spoty , a nam jakoś nie wychodzi a okazje były
  21. A Wladi? On teraz rzeźbi cos ze zderzakami...może mu się przyda
  22. No to trzymam kciuki za jak najwiecej ...
  23. Fajna kierowniczka choć nie jestem zwolennikiem splaszczonego wieńca Kibicuje mocy ...w ile celujesz ze będzie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.