Treść opublikowana przez dziadek
-
Polecane opony letnie
Nie bierz pirelli - chyba że nie patrzysz na zużycie ... one nikną w oczach
-
Jazda na światłach cały rok
Ja jestem za jazdą na światłach - tzn na DRL ---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- aha i to chyba za rządów PIS wprowadzono ten nakaz - a teraz głupa walą ?
-
A4 b6 tdi 130 awx- ciężko pali- im zimniejszy silnik tym gorzej pali
swiece tez pasuje - pasuje sprawdzić obie rzeczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- no ale to i tak trzeba transport do was
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
do kiedy trzeba się określić ? i kto mnie przekima jak się naj.bie
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
przyda się w zamian porannego skrobania
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
a co jest ważne przy użytkowaniu - start spod świateł czy osiągi podczas wyprzedzania ?
-
A4 b6 tdi 130 awx- ciężko pali- im zimniejszy silnik tym gorzej pali
Ja tam to co mówią mechanicy bym nie ufał - bo oni tylko błędy potrafią sprawdzać a synchronizacja pompek to dla nich magia - dopóki sam nie sprawdzisz nie będziesz wiedział
-
A4 b6 tdi 130 awx- ciężko pali- im zimniejszy silnik tym gorzej pali
Synchronizacja pompowtryskiwaczy do sprawdzenie i w/g mnie to to ... Mechanicy prawie nigdy tego nie sprawdzają po wymianie rozrządu bo uważają ze robiąc na znaki ustawiają to tak jak było a wcale nieprawda bo wystarczy 0.5mm koło w jedna lub druga stronę i synchronizacja rozjechana
-
B8 TrOOOOp
Nie narazie nie mam czasu ... Raczej tego w tym tygodniu nie zrobię ... Może w następnym a jak nie to dopiero po świętach ale jeszcze w tym roku...
-
B8 TrOOOOp
Samemu nie dasz rady bo trzeba to jakoś tam aktywować ...choć są firmy co robią to poza ASO
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
fajna , ładne felgi do A3
-
B8 TrOOOOp
Mogę to jakoś sprawdzić nie rozbierając kiery ? ilu ładunkową mam kupić ? cos tu ostatnio sporo pytań na ten temat , ale odpowiedzi brak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
teść miał w serii 600 - rakieta to nie była , w tym małym pewnie lepiej daje rade - ale spali wszystko, praktycznie silnik bez wad jezeli chodzi o bezawaryjność
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jest dalej ten sam silnik rovera 2.0sdi 105KM? tesciak mial i to pancerny silnik choc osiagami nie powala ...teraz szwagier przejal i smiga...
-
B8 TrOOOOp
No co ? Politową a to ile ładunkowa uzależnia to jakie masz wtyczki w aucie. ...kiera pasuje pod obydwie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ty wiesz co
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buszek kiedy ty w pl będziesz ? Bo trzeba kiere i galke u mnie zmienić i miejscówkę potrzebna
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
bo ty jeździsz jak pier..ła Jakby wszyscy tak jak ja pierdołowato jeździli to byś w korkach nie stał hehe
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
bo ty jeździsz jak pier..ła
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
No coś Ty Bartku - ja nie mam czasu tyłka ruszyć. Jeśli już to do mnie wpadają oj tam , foch z przytupem i już
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Się widzę dzieją jakieś spoty , a nam jakoś nie wychodzi a okazje były
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A Wladi? On teraz rzeźbi cos ze zderzakami...może mu się przyda
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
No to trzymam kciuki za jak najwiecej ...
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Fajna kierowniczka choć nie jestem zwolennikiem splaszczonego wieńca Kibicuje mocy ...w ile celujesz ze będzie ?