Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    204KM to w polifcie zamiennik 2.7tdi, taniej jest osłabić jedna jednostkę i mieć dzieki temu druga niz produkować dwie rożne
  2. dziadek odpowiedział(a) na Nonilion temat w Inne marki
    fajoski
  3. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zamiast 2.7 je dali , wiesz cięcie kosztów...
  4. Nawet to jedzie Do BT auto bedzie gotowe ? jak tak to rezerwuje miejsce moze byc z tyłu nawet znowu "taśmy ledowe " bedziesz chciał wymontować z drzwi i progów?
  5. Jestem już po rozmowie z Pawłem - jeśli silnik po wymianie tłoków i pierścieni to mam się nie bać (może zajrzy tu w wolnej chwili ). Wychodzi na to, że problem usunięto na przełomie maja i czerwca 2011 ale nie wiem czy będzie mnie stać na ten rocznik... no a mi to nie uwierzył
  6. nie zauważyłem żadnej konsumpcji u siebie ...tzn nie ma bagnetu , wiadomo... ...ale na wskaźniku elektronicznym nie ubywa żadnego klocka od wymiany do wymiany ---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- Ja bym nie demonizował tego 2.0TFSI - jak przed 2011 to sprawdzić w ASO czy przechodził stage 2 i tyle a po 2011 już problemu brak
  7. O tym co ja pisałem to wiem że to jest w silniku CJEB ale to jest calkiem nowy silnik który nie ma nic wspólnego z poprzednikiem, ...w 2.0TFSI 211KM na bank tego nie ma , w 225KM może , trzeba by się dowiedzieć czy poszło to wraz ze zmianami konstrukcyjnymi czy tylko moc podciągneli... ...dotrysk paliwa do układu dolotowego ma na celu usuwanie nagaru z dolotu jak to bywało w starszych konstrukcjach gdzie nie było z tym problemu ... w 2.0 winę za branie oleju ponosiły wadliwe elementy układu nazwijmy to "korbowego" ...całkowicie lub w dużym stopniu eliminowało to tylko Stage 2. W ASO około 14tys zł poza gwarancją. W alternatywnych warsztatacj w 8-ce mozna się zmieścić ponoć.
  8. Nagar w 2.0TFSI zbiera się przez to że jest to silnik z wtryskiem bezposrednim ... audi probuje z tym walczyc np przez dolozenie wtrysku posredniego. Przy różnych obciązeniach silnik wtryskuje paliwo bezposrednio do cylindra lub tak jak kiedys w staryczh silnikach do ukladu dolotowego. Np ja u siebie mam 8 wtryskiwaczy Może w tym nowym o mocy 225 też jest taka technika zasotsowana...ale tego nie wiem...na bank tak jest w silniku CJEB
  9. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2.7TDI i 3.0TDI to ten sam motor tyle że o mniejszej pojemności spowodowanej mniejszym skokiem tłoka z tego co mi wiadomo - te same problemy i bolączki
  10. Każdy kto ma Vcds i trochę oleju w głowie ... Podjedz na spota w 3 mieście to sie z chłopakami dogadacie
  11. dziadek odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    przylączam sie
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do tego ten silnik został stworzony
  13. oj tam , ostatni raz przyjemnie było się powkurzać w koreczku - ale przez to cały nasz konwój się rozjechał
  14. pokoje beda rodzielane wteyd kiedy bedzi kogo rozdzielac...to ze ludzie sie powpisywali na liste nic nie znaczy, zobaczymy kto z tego grona zaplaci zaliczke
  15. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli dobrze myślałem że jak pojeździ trochę z włożonym kluczykiem to się powinen podładować. dzieki za info. ps. pewnie kilka razy się zdarzy że będzie wysiadać z kluczykiem zostawionym , człowiek się do dobrego przyzwyczaja szybko
  16. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siema, Pytanko: czy w b8 jak mamy włożony kluczyk do gniazda - "stacyjki" to bateria w nim się ładuje ? jak jest np w BMW? Auto 2 lata i oba piloty mam rozładowane , żona do mnie dzwoniła że podczas uruchamiania jej taka informacja się wyświetla. Kluczyk cały czas wożę w kieszeni bo mam Key less więc może dlatego w przypadku gdyby się okazało że w stacyjce by się "doładowywał"
  17. przecież pełno jest tego w necie Spolszczenie do Audi Navigation Plus RNS-D - sojer8 - Chomikuj.pl ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- Wziąłbym 6 tysi€,skoczył do DE/BE/NL i kupił np paska,reszta starczylaby na opłaty ale passat to nie kompakt, ma być kompakt i tyle ...nikt nie ma czasu u nas zeby za granice sie gibac, auto ma być zarejestrowane i szukamy cos z prywatnych rąk lub ASO używane , omijając handlarzy szerokim łukiem
  18. Pany szukam autka dla taty klasy kompakt: Wymagania: diesel min 100KM min rok 2007 cena do 27000zl oczywiscie przebieg zerowy Moze kto gdzieś słyszał?
  19. Dokładnie jak mówi devastation
  20. Adaś a jak tam u ciebie w b7 jest rozwiązanie odpowietrzenie baku paliwa - może ci się zapchało i to nie zagrzanie silnika powoduje te objawy tylko podciśnienie w baku - może spróbuj bez korka wlewu paliwa pojeździć
  21. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    4.3 czy cos takiego...5l starczy
  22. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wiem o czym mowa ale Hohe napisał że w BMW się posunęło dalej bo dają głośnik to się odniosłem do tego co również zauważył H4mm3R:decayed:
  23. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w audi 3.0TDI biturbo też jest
  24. A nie chce zrobić z mojego CJEB wizytówki firmy? Byłby pierwszy na świecie co napisał program do tego silnika
  25. Ja leje motula specyfic u siebie...jestem zadowolony, ale jako zwykły zjadacz chleba , nie testowałem innych ...co do egzekwowania naprawy w ASO to oni robią próbę olejowa czyli zalewają silnik na full, plombują i właściciel ma przejechać 1000km , po tym dolewają znowu do full i patrzą ile ubyło jak więcej niż 0,5l to naprawa ...jak mniej to cię olewaja podpierając sie instrukcja w której to napisane jest ze do 0,5 l na 1000km to jest normalne , co jest oczywiscie bzdura No ale taki wpis w instrukcji jest i nic im nie zrobisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.