Treść opublikowana przez dziadek
-
B8 TrOOOOp
204KM to w polifcie zamiennik 2.7tdi, taniej jest osłabić jedna jednostkę i mieć dzieki temu druga niz produkować dwie rożne
- Łoś T5 (240 KM)
-
B8 TrOOOOp
zamiast 2.7 je dali , wiesz cięcie kosztów...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nawet to jedzie Do BT auto bedzie gotowe ? jak tak to rezerwuje miejsce moze byc z tyłu nawet znowu "taśmy ledowe " bedziesz chciał wymontować z drzwi i progów?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jestem już po rozmowie z Pawłem - jeśli silnik po wymianie tłoków i pierścieni to mam się nie bać (może zajrzy tu w wolnej chwili ). Wychodzi na to, że problem usunięto na przełomie maja i czerwca 2011 ale nie wiem czy będzie mnie stać na ten rocznik... no a mi to nie uwierzył
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nie zauważyłem żadnej konsumpcji u siebie ...tzn nie ma bagnetu , wiadomo... ...ale na wskaźniku elektronicznym nie ubywa żadnego klocka od wymiany do wymiany ---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- Ja bym nie demonizował tego 2.0TFSI - jak przed 2011 to sprawdzić w ASO czy przechodził stage 2 i tyle a po 2011 już problemu brak
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
O tym co ja pisałem to wiem że to jest w silniku CJEB ale to jest calkiem nowy silnik który nie ma nic wspólnego z poprzednikiem, ...w 2.0TFSI 211KM na bank tego nie ma , w 225KM może , trzeba by się dowiedzieć czy poszło to wraz ze zmianami konstrukcyjnymi czy tylko moc podciągneli... ...dotrysk paliwa do układu dolotowego ma na celu usuwanie nagaru z dolotu jak to bywało w starszych konstrukcjach gdzie nie było z tym problemu ... w 2.0 winę za branie oleju ponosiły wadliwe elementy układu nazwijmy to "korbowego" ...całkowicie lub w dużym stopniu eliminowało to tylko Stage 2. W ASO około 14tys zł poza gwarancją. W alternatywnych warsztatacj w 8-ce mozna się zmieścić ponoć.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nagar w 2.0TFSI zbiera się przez to że jest to silnik z wtryskiem bezposrednim ... audi probuje z tym walczyc np przez dolozenie wtrysku posredniego. Przy różnych obciązeniach silnik wtryskuje paliwo bezposrednio do cylindra lub tak jak kiedys w staryczh silnikach do ukladu dolotowego. Np ja u siebie mam 8 wtryskiwaczy Może w tym nowym o mocy 225 też jest taka technika zasotsowana...ale tego nie wiem...na bank tak jest w silniku CJEB
-
B8 TrOOOOp
2.7TDI i 3.0TDI to ten sam motor tyle że o mniejszej pojemności spowodowanej mniejszym skokiem tłoka z tego co mi wiadomo - te same problemy i bolączki
-
Brak podgrzewanych lusterek ?
Każdy kto ma Vcds i trochę oleju w głowie ... Podjedz na spota w 3 mieście to sie z chłopakami dogadacie
-
[B6 AVF] by Edyta
przylączam sie
-
B8 TrOOOOp
do tego ten silnik został stworzony
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
oj tam , ostatni raz przyjemnie było się powkurzać w koreczku - ale przez to cały nasz konwój się rozjechał
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
pokoje beda rodzielane wteyd kiedy bedzi kogo rozdzielac...to ze ludzie sie powpisywali na liste nic nie znaczy, zobaczymy kto z tego grona zaplaci zaliczke
-
B8 TrOOOOp
czyli dobrze myślałem że jak pojeździ trochę z włożonym kluczykiem to się powinen podładować. dzieki za info. ps. pewnie kilka razy się zdarzy że będzie wysiadać z kluczykiem zostawionym , człowiek się do dobrego przyzwyczaja szybko
-
B8 TrOOOOp
Siema, Pytanko: czy w b8 jak mamy włożony kluczyk do gniazda - "stacyjki" to bateria w nim się ładuje ? jak jest np w BMW? Auto 2 lata i oba piloty mam rozładowane , żona do mnie dzwoniła że podczas uruchamiania jej taka informacja się wyświetla. Kluczyk cały czas wożę w kieszeni bo mam Key less więc może dlatego w przypadku gdyby się okazało że w stacyjce by się "doładowywał"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przecież pełno jest tego w necie Spolszczenie do Audi Navigation Plus RNS-D - sojer8 - Chomikuj.pl ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- Wziąłbym 6 tysi€,skoczył do DE/BE/NL i kupił np paska,reszta starczylaby na opłaty ale passat to nie kompakt, ma być kompakt i tyle ...nikt nie ma czasu u nas zeby za granice sie gibac, auto ma być zarejestrowane i szukamy cos z prywatnych rąk lub ASO używane , omijając handlarzy szerokim łukiem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany szukam autka dla taty klasy kompakt: Wymagania: diesel min 100KM min rok 2007 cena do 27000zl oczywiscie przebieg zerowy Moze kto gdzieś słyszał?
-
Fiesta 1.4 Tdci bardzo slabo pali
Dokładnie jak mówi devastation
-
2.0TFSI Gaśnie na rozgrzanym silniku, odpala dopiero jak ostygnie, błąd P310B
Adaś a jak tam u ciebie w b7 jest rozwiązanie odpowietrzenie baku paliwa - może ci się zapchało i to nie zagrzanie silnika powoduje te objawy tylko podciśnienie w baku - może spróbuj bez korka wlewu paliwa pojeździć
-
B8 TrOOOOp
4.3 czy cos takiego...5l starczy
-
B8 TrOOOOp
wiem o czym mowa ale Hohe napisał że w BMW się posunęło dalej bo dają głośnik to się odniosłem do tego co również zauważył H4mm3R:decayed:
-
B8 TrOOOOp
w audi 3.0TDI biturbo też jest
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A nie chce zrobić z mojego CJEB wizytówki firmy? Byłby pierwszy na świecie co napisał program do tego silnika
-
2.0 TFSI kilka pytań
Ja leje motula specyfic u siebie...jestem zadowolony, ale jako zwykły zjadacz chleba , nie testowałem innych ...co do egzekwowania naprawy w ASO to oni robią próbę olejowa czyli zalewają silnik na full, plombują i właściciel ma przejechać 1000km , po tym dolewają znowu do full i patrzą ile ubyło jak więcej niż 0,5l to naprawa ...jak mniej to cię olewaja podpierając sie instrukcja w której to napisane jest ze do 0,5 l na 1000km to jest normalne , co jest oczywiscie bzdura No ale taki wpis w instrukcji jest i nic im nie zrobisz