Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ar.rodzyn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. I tak dopiero latem bede wiec zobaczymy gdzies popytam
  2. Czyli trzeba mieć zabawki typu VCDS czyli trzeba się na razie uzbroić w cierpliwość. Dzieki za pomoc ---------- Post dopisany 23-01-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2013 at 13:34 ---------- Witam ponownie chcialem sobie zrobic podgrzewanie lusterek i na moje zapytanie do ASO: Witam serdecznie Mam pytanie odnosnie zamontowania podgrzewania lusterek zew. w A4 2011. Przed kilkoma tygodniami dzwonilem i do tej pory nie dostalem odpowiedzi wiec ponawiam swoje pytanie. Czy jest mozliwe i w jakiej cenie zamontowanie podgrzewania lusterek zew w A4 2011? Z tego co zauwazylem instalacja(okablowanie) jest do lusterek doprowadzone. Z tego co dowiedzialem sie u Panstwa telefonicznie samo lustro z podgrzewaniem kosztuje w granicach 200zl do tego pewnie przelacznik - ten montowany w drzwiach. Czy trzeba cos przeprogramowac ? jakis sterownik drzwi czy cos w tym stylu? (oczywiscie z forum juz wiedzialem ze trzeba) Oto odpowiedz Witam, z tego co widzę zarówno podstawa lusterka jak i sam wkład, a także przełącznik, są przystosowane do funkcji podgrzewania, mimo to samochód takiej opcji nie posiada, jest to kwestia kodowania, czego my, w autoryzowanej stacji zrobić nie możemy. TRAGEDIA Czy ktos wie gdzie w okolicach Gdyni albo Ostroda-Olsztyn ktos moze przeprogramowac taki sterownik ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- Witam ponownie chcialem sobie zrobic podgrzewanie lusterek i na moje zapytanie do ASO: Witam serdecznie Mam pytanie odnosnie zamontowania podgrzewania lusterek zew. w A4 2011. Przed kilkoma tygodniami dzwonilem i do tej pory nie dostalem odpowiedzi wiec ponawiam swoje pytanie. Czy jest mozliwe i w jakiej cenie zamontowanie podgrzewania lusterek zew w A4 2011? Z tego co zauwazylem instalacja(okablowanie) jest do lusterek doprowadzone. Z tego co dowiedzialem sie u Panstwa telefonicznie samo lustro z podgrzewaniem kosztuje w granicach 200zl do tego pewnie przelacznik - ten montowany w drzwiach. Czy trzeba cos przeprogramowac ? jakis sterownik drzwi czy cos w tym stylu? Oto odpowiedz Witam, z tego co widzę zarówno podstawa lusterka jak i sam wkład, a także przełącznik, są przystosowane do funkcji podgrzewania, mimo to samochód takiej opcji nie posiada, jest to kwestia kodowania, czego my, w autoryzowanej stacji zrobić nie możemy. TRAGEDIA Czy ktos wie gdzie w okolicach Gdyni albo Ostroda-Olsztyn ktos moze przeprogramowac taki sterownik
  3. Okazuje się że nie ma pinow w lusterkach tylko mocowanie kabelkow co by nie latały wniosek brak mat grzejnych. Czy w takiej sytuacji gdy jest instalacja wystarczy kupic lustra z matami grzejnymi podlaczyc i już po sprawie ? ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- I ile taki gips kosztuje jesli ktoś wie
  4. Spoko dzięki zaraz tylko jeszcze raz zerkne czy piny sa metalowe i ewentualnie czekam na niższe temperatury
  5. Zakładając że będzie wszystko ok czy jest możliwość że uruchamia się podgrzewanie poniżej jakieś temp.? Informacja taka jest w instrukcji po niemiecku na 99% o ile pamiętam jeszcze troche niemiecki
  6. Kable sa wpiete w lusterko czym to sie będzie różnić metalowe piny albo plast
  7. W międzyczasie zdążyłem sprawdzić że kable są podłączone do lusterek o co tu chodzi
  8. Witam wszystkich Zastanawiam sie czy posiadam podgrzewanie lusterek bocznych- myślałem że to jest już standard. Chyba że działają od jakiejś okreslonej temperatury. Auto można by powiedzieć ma raczej bogate wyposażenie poza robieniem kawy a tu taki zonk?? A4 B8 2011 avant 2.0 143km za wszelkie odpowiedzi i pomoc z góry dzięki
  9. Witam wszystkich na imie mam Artur i jestem posiadaczem A4 B6 2002 1.9 tdi 130km oraz A4 B8 2011 2.0tdi 143km .pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.