Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 525D E39 2002r czarny sedan.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli ktoś z forum miesiąc temu powiedziałby mi że będę jeździł betą to bym mu powiedział że jest szalony zwłaszcza że audi zawsze było moją miłością i 7 lat jeżdżę B5ką..
Zaczęliśmy szukać dla brata wygodnego auta na taxi tym razem padło na BMW bo jeździł już 4 audicami i chciał powrócić do Bawarii więc padło na E39.
Po poszukiwaniach po Polsce i oglądnięciu 6 sztuk pojawiła się pewnego dnia w ogłoszeniu niedaleko bo koło Brzeska sztuka która nas poważnie zainteresowała co prawda tym razem nie był to 530D lecz 525D niemal bliźniacza konstrukcja o dobrych opiniach, więc od razu telefon i umówione spotkanie.
Auto jak się okazało jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym, sprawdzona w serwisie co nas przekonało do jej zakupu.
Właściciel rok temu ją sprowadził z Belgii i na bieżąco ją serwisował ale ze względu że mu się urodziło dziecko bardzo niechętnie musiał ją sprzedać.
Dlaczego w ogóle przedstawiam nowe auto i to jeszcze BMW które jest moje:question: :blink: jak wszyscy wiedzą że w życiu nie przesiadłbym się na bawarię ale po dokładnej analizie i rozmowie doszliśmy do wniosku że tak dobrze utrzymane auto nie nadaje się na taryfę dla brata bo po prostu szkoda auta i postanowiliśmy że ja mu oddaję swoją B5 2.6 V6 i zakładam sekwencję i będzie mu służyć (przynajmniej zostanie w rodzinie) a ja będę dbać o E39 by służyła na lata, wróci tata ze stanów to być może będzie nią jeździł a ja pomyślę nad B8 lub A6 C6 zobaczymy, tak mniej więcej wygląda historia z przesiadką na betkę a teraz niżej coś o tym wozidle kupionym 20.04.2013r :decayed:

BMW 525D E39 POLIFT Z 2002r.

2,5L R6 CR 163KM 350Nm

PRZEBIEG: 223 TYS KM

KOLOR: BLACK SAPPHIRE METALLIC

WYPOSAŻENIE:


- WIELOFUNKCYJNA PODGRZEWANA KIEROWNICA
- WEBASTO
- TEMPOMAT
- PDC (PAKTRONIC PRZÓD I TYŁ) PARK DISTANCE CONTROL :kox:
- ELEKTRYCZNE SZYBY 4X

- KSENON + HALOGENY
- ELEKTRYCZNY I UCHYLANY SZYBERDACH
- KLIMATYZACJA 2-STREFOWA
- DREWNO SZLACHETNE KLON MUSZLOWY :grin:
- SYSTEM ZAŁADUNKU
- ZMIENIARKA 6 CD
- PAKIET WYDANIA EXCLUSIVE
- TAPICERKA: LEDER HIGHLINE/SANDBEIGE (KREMOWA SKÓRA)
- BIAŁE KIERUNKOWSKAZY W LAMPACH
- WOREK NA NARTY
- CZUJNIKI PRZECHYŁU I RUCHU W AUCIE GDY JEST UZBROJONY ALARM
- ROLETA TYLNEJ SZYBY
- GRZANE LUSTERKA
- 8 PODUSZEK
- PAKIET OŚWIETLENIE (LAMPEK W CIUL
:decayed:)
- RADIO BMW BUSINESS
- OTWIERANIE I ZAMYKANIE Z PILOTA WSZYSTKICH SZYB WRAZ Z SZYBERDACHEM


Chyba to tyle co pamiętam jeśli coś mi się przypomni to dodam, niżej zdjęcia po przyjeździe pod Wawel.

201001_20130420_203357.jpg
164446_1.jpg
164531_2.jpg
164601_3.jpg
164635_4.jpg
164711_5.jpg
164733_6.jpg
164805_7.jpg
164835_8.jpg
164912_9.jpg
165000_10.jpg
165037_11.jpg
165121_12.jpg
165213_13.jpg

Auto już zarejestrowane i zdjęty hak:decayed:
Bete czeka jutro pielęgnacja skóry choć jak widać jest w bardzo dobrym stanie ale trzeba wszystko zrobić na :kox:
W późniejszym terminie zawiozę ją do kolegi który się zajmuje car detalingiem.
Została nabita i odgrzybiona klima wraz z B5ką.

Update 14.08.2013
Na myjce u Wąskiego.
spot_2.jpg
image.jpg
spot.jpg

Update 17.08.2013 - Słynne kominy OUT! :decayed:

image.jpg
image.jpg
image.jpg

Update - 1.09.2014
Tablice po części na dole zamazane gdyż takie wystawie na portale gdy będę sprzedawać..

211015_1.jpg

211050_2.jpg

211129_3.jpg

211158_4.jpg

211222_5.jpg

211251_6.jpg

211318_7.jpg

211410_9.jpg211446_10.jpg

211516_12.jpg211554_13.jpg

PLANY:

Ramki klubowe tylko trza go wywiercić bo nie pasują w ogóle otwory na śruby :grin::decayed:
Zastanawiam się nad ringami jak w nowych betach dzienne LED SMD, pasuje zmienić ten wydech bo właściciel trochę z nim przesadził :decayed:
Felg 17" BMW nie ruszam póki co, jest w bardzo dobrym stanie kapeć 235/45/R17 i na ten sezon mogą być, auto płynie i super wybiera nierówności po przesiadce z A4 jest kolosalna różnica i nawet to się odpycha, spalanie po mieście mam na kompie 8.2l przy normalnej jeździe co myślę że jest dobry wynikiem.
Zastanowię się nad duża panoramiczną nawigacją która występowała po lifcie.
W tym miejscu chciałbym podziękować dziadkowi za dużo fachowych porad w zakupie auta :notworthy:
Zapraszam do oceny :grin:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

jest i dresowóz! :kox:

Opublikowano

No Pablo zdrajco ładna ta beta:decayed:

Opublikowano

Powiem tyle :decayed:

34qtsvn.jpg

Opublikowano

Pablo naprawde ładna i zadbana sztuka miałem okazje sie przejechać super wóz :thumbup1:

Opublikowano

Coś grono Audi-maniaków się wykrusza co jakiś czas ktoś odpada .....:takiego:

niech służy i bezawaryjności .....:wink:

Opublikowano

na szczęście są jeszcze ludzie wierni marce :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Coś grono Audi-maniaków się wykrusza co jakiś czas ktoś odpada .....:takiego:

niech służy i bezawaryjności .....:wink:

Nie martw się audi zawsze będzie w sercu, moim celem jest A5 ale jeszcze nie teraz :wink:

Jak napisałem na początku w ogóle nie była spodziewana taka przesiadka z mojej strony, ale podeszliśmy racjonalnie do tego.

Opublikowano
na szczęście są jeszcze ludzie wierni marce :naughty:
:thumbup1::thumbup1::thumbup1:
Opublikowano
  • Autor
na szczęście są jeszcze ludzie wierni marce :naughty:

Jesteś 7 lat wierny audi tyle co ja?:decayed:

Ważne by to czarne padło się sprawowało i służyło :decayed:

Opublikowano

piekna piekna, na żywca wyglada jeszcze ladniej :thumbup1:

Opublikowano
na szczęście są jeszcze ludzie wierni marce :naughty:

Jesteś 7 lat wierny audi tyle co ja?:decayed:

Ważne by to czarne padło się sprawowało i służyło :decayed:

póki co 4, ale kolejne też planuję takie samo :decayed:

Opublikowano

Ale sie od razu chłopak tłumaczy no, winny sie czuje :wink:

...No ale co zrobic , miłość miłością do OOOO ale nie ma co porównywać b5 do e39 bo troszkę inna klasa oby sie sprawowała i portfela nie uszczuplala bo zatesknisz za a4 :whistling:

...tylko mi sie tam na jasne skory w jeansach nie pakuj :wink::grin:

Opublikowano

No przecież już Pablo mówił że w dresach tylko będzie jeździł:naughty::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

PABLO :facepalm:

Opublikowano
No przecież już Pablo mówił że w dresach tylko będzie jeździł:naughty::decayed::decayed::decayed:

No oby :wink:

Opublikowano

Fajny wypas, choć w e39 nie ciężko o udogodnienia. Świetne przytulne wnętrze i jedyny słuszny kolor.

Do b5 nie ma co porównywać bo to nie ta klasa, szkoda tylko że nie 3.0D

Bezawaryjności:wink:

Opublikowano
  • Autor
PABLO :facepalm:

Wiem doyebałem :grin:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Fajny wypas, choć w e39 nie ciężko o udogodnienia. Świetne przytulne wnętrze i jedyny słuszny kolor.

Do b5 nie ma co porównywać bo to nie ta klasa, szkoda tylko że nie 3.0D

Bezawaryjności:wink:

No szkoda że nie 530D zwłaszcza ten 194KM ale tutaj można zrobić program na taką moc z tego co czytałem i ważne że nie ma słynnych klapek kolektora.

Opublikowano

załóż ledowe ringi i xenon, i można już szaleć na całego :kox:,bezawaryjności !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.