Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW 525D E39 2002r czarny sedan.


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO :facepalm:

Wiem doyebałem :grin:

spoko do BT da rade jechać, wypuszczają , ja e60 byłem dwa lata temu :wink:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

PABLO :facepalm:

Wiem doyebałem :grin:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Fajny wypas, choć w e39 nie ciężko o udogodnienia. Świetne przytulne wnętrze i jedyny słuszny kolor.

Do b5 nie ma co porównywać bo to nie ta klasa, szkoda tylko że nie 3.0D

Bezawaryjności:wink:

No szkoda że nie 530D zwłaszcza ten 194KM ale tutaj można zrobić program na taką moc z tego co czytałem i ważne że nie ma słynnych klapek kolektora.

Ten 2.5d i 3.0d różnią sie tylko pojemnoscia a w e39 sa pancerny bo kolektor wydechowy zeliwny a np w e60 jakiś stop dziwny i pękają , kolektor ssacy bez klapek czyli nic sie nie urywa , brak dpf ...same plusy , łac dobre paliwo bo to jednak cr i cieszyć sie dresem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super Pablo ze udało sie kupic, jest miejsca w środku w porównaniu do b5 co nie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lac dobre paliwo bo to jednak cr i cieszyć sie dresem :wink:

Kumpel co ma taką samą twierdzi że Shella zalewać, co o tym myślisz?

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

super Pablo ze udało sie kupic, jest miejsca w środku w porównaniu do b5 co nie:naughty:

Najlepsze stwierdzenie było na spocie jak boseron usiadł z tyłu i powiedział "kuźwa tego mi brakuje w B7" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lac dobre paliwo bo to jednak cr i cieszyć sie dresem :wink:

Kumpel co ma taką samą twierdzi że Shella zalewać, co o tym myślisz?

-

Wazne zeby była pewna stacja paliw - na shell tez potrafią oszukać - toc to Polska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż ledowe ringi i xenon, i można już szaleć na całego :kox:,bezawaryjności !

jeszcze dołożyłbym ciemne szyby i UK blachy i nikt ci nie podskoczy na dzielnicy :naughty:.A tak serio to super wozidło jest bujana na całego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu porządna fura :decayed:

Z tym wydechem faktycznie coś trzeba zrobić, bo ktoś przesadził.

No to Radości z jazdy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to wsadz w ringi - tam jest po jednej zarowce ba9s na stronę - dasz to i bedą białe ringi :kox:

LED CAN BUS H6W BAX9S H5W BA9S 9 SMD SZ-N JAFRA (3189192849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką bym mógł zapodać np w halogen tylko pytanie czy podejdzie :eusathink:

A ringi to myślę coś takiego kupić tylko muszą być do polifta :arrow2:RINGI LED SMD BMW E36 E46 E39 E38 DRL DZIENNE MOC! (3143057858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tu jest to polifta :arrow2:RINGI SMD BMW E39 LIFT HIT MEGA JASNE DRL JAFRA (3178448685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jutro sprawdzę w Krk w firmie co zajmują się ksenonami i oświetleniem czy posiadają takie w ofercie bo jednak wolałbym takie do jazdy dziennej niż zakładać markery jako pozycyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wpolifcie sa juz ringi wiec nie wiem jak miałoby sie to montować ... A Ori w ringach masz zwykła żarówke ba9s i wsadzisz odpowiednik ledowy i masz biel :decayed:

Co do halogenow to ta firma ma rożne żarówki o rożnych barwach wiec napewno sobie cos dopasujesz - ja w hlogenach mam to :

GPT PLASMA WHITE HID XENON H8 35W RINGI BMW JAFRA (3168728463) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a świeci to tak:

imag0038tq.jpg

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

No to co wkleiles do poliftamoze i fajne ale wymaga chyba w ingerencję budowy lampy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co wkleiles do poliftamoze i fajne ale wymaga chyba w ingerencję budowy lampy :kwasny:

No właśnie muszę się dowiedzieć jak to z ich montażem będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cza było chociaż a8 4.2 sobie sprawić:decayed:

bmw ładnie utrzymane, bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cza było chociaż a8 4.2 sobie sprawić:decayed:

bmw ładnie utrzymane, bezawaryjności

Brat nie chciał A8 bo droższe w utrzymaniu więc się skupiliśmy na E39 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża różnica wiadomo bo inna klasa auta, super tłumi nierówności, auto płynie.

W A4 przy 150km/h jest juz w miarę głośno a tutaj cisza.

Tak samo nadsterowne a nie podsterowne jak A4, zakręty z łatwością się pokonuje.

Co do mocy to podobnie idą choć A4 jest lżejsza to beta nadrabia momentem, katalogowo mają podobnie do 100km/h

Ale można zrobić program na ok 200KM to już ma poniżej 8s więc jakoś by jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna zmiana. Zawsze jaralem sie komfortem w tym aucie... jest niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gablota :wink:

Też nad taką myślałem ale trafiło się przypadkiem ładne B6 i tak zostało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...