Treść opublikowana przez jakubekk
-
co to za wtyczka? 1.9 TDI AJM
panowie jak na filmie, gdzie tą wtyczke trzeba podłączyć bo sobie dynda. to jest na wiązce od przepływki VID-20181004-WA0002.mp4
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dobry Panowie, kogo polecacie do obszycia kiery, najlepiej w okolicy chociaż wysyłka też wchodzi w gre.
-
Audi 100 c4 quattro 2,7 BiT
dobra gablota ja mam drugie auto do pośmigania czasem w weekendy S6 C4 nie masz przypadkiem do opchnięcia starego zawiasu?
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Adaptację robiłem kilka razy. myślicie, że to wina silniczków? w środku wyglądały jak nowe. tak akurat wszystkie się wysypały? Z mojej B6 podejdą silniczki lub climatronik? to będziemy podmieniać i sprawdzać
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
hej! Mam mój kumpel ma podobny problem i chciałbym, żebyście pomogli mi go rozwiązać Pacjent to B7 prawa strona grzeje na maxa z lewej zimnem wali. Oczywiście pierwsze za co się zabrałem to VAG, tam 5 błędów od klap, zrobiłem adaptacje, słychać je, że co tam mielą ale błędy pozotają. Silniczki były rozbierane i czyzczone, wszytko nadal bez zmian Dzisiaj robiłem adaptację climatronika ale i to nie pomogło dodam jeszcze, że tylna szyba słabo grzeje, a fotel kierowcy w ogóle Myślicie, że panel climatronika siadł? takie błędy cały czas wiszą w klimie: 00727 - Potentiometer in Positioning Motor for Defrost Flap (G135) 09-00 - Adaptation Limit Surpassed 00601 - Potentiometer On Positioning Motor for Central Flap (G112) 09-00 - Adaptation Limit Surpassed 01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap; Right (G221) 09-00 - Adaptation Limit Surpassed 00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) 09-00 - Adaptation Limit Surpassed 00735 - Potentiometer in Positioning Motor for Air recirculation Flap (G143) 09-00 - Adaptation Limit Surpassed
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
musisz kabelek od bose podłączyć w kostce do: 7 - BOSE-kodowanie do masy (tylko w przypadku systemu BOSE) ja mam ori bose i miałem wcześniej symphony. na starym radiu na rozpisce sprawdziłem który pin jest od bose i szedłem po kabelku aż doszedłem, że w tym adapterze iso-iso2 jest on wpięty w coś zupełnie innego. Po przepięciu, radio włącza się znacznie ciszej, basu ubyło, ale jakość dźwięku się poprawiła i tak jak pisał kolega wyżej nie ma przesteru. Po prostu jak ten pin bose jest nie podpięty głośniki są jakby podwójnie wzmacniane, przez radio i wzmacniacz.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a masz BOSE?
-
Wymiana buzera/gongu w zegarach B6/B7
w innym temacie pisałem: udało mi się dotrzeć do ori buzzera i jego specyfikacji: Miniature speakers, type Digisound FE36100PC/W FR3/MG3-HT | Bürklin ˇ A World of Electronics z ważniejszych informacji: 100om ok 80dB ja kupiłem głośniczek 130omowy za ok 5 zł i dźwięk jest chyba identyczny jak był na ori
-
Brak sygnalu wylaczenia swiatel i rezerwy paliwa w b7
udało mi się dotrzeć do ori buzzera i jego specyfikacji: https://www.buerklin.com/en/catalog/Miniature-speakers-type-Digisound-FE36100PC-W-FR3-MG3-HT-M647300.html z ważniejszych informacji: 100om ok 80dB
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
no lewy przedni A, same kable idą i tak jak napisałem na bezpieczniku też nie ma prądu...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Na slupku nie ma zadnej kostki ale w sumie to nie istotne bo na bezpieczniku tez nie ma pradu...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
jeszcze nie, bo jak pisałem spraw dotyczy auta kumpla. Dam znać jak sprawdzę
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
właśnie nic nie ma, żadnego sygnału. podświetlenie przycisków działa, diody ambiente też, a żadna z 3 lampek na nic nie reaguje, ani drzwi ani przycisk, to samo słoneczniki
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
nie ma prądu bezpieczniki podmienione i też nic
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
wszystkie bezpieczniki są w pełni sprawne. tym bardziej, że np przestrzeń nóg i lampki w drzwiach świecą normalnie. nie działa cały sufit ze słonecznikami włącznie
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
szybkie pytanie zagadka kumplowi w B6 w ogóle nie działa podświetlenie podsufitki, w żadnej lampce, nawet w tych małych do czytania. lampki się świecą na czerwono ale białe żarówki nic, schowek tak samo. natomiast lampki na nogi normalnie się zaświecają po otwarciu drzwi. na vagu nie ma błędów. Przypuszczam, że padł moduł. Czy jak wsadze do niego swój to muszę go kodować? Nie chce auta odpalać, chciałbym tylko mój podłączyć do niego i sprawdzić czy lampki będą świecić
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Sedan z płetwą? Chyba nie widziałem. Możesz kupić antene której link wkleiłeś. Ja mam taką i łąpie ok 8 satelit. koszt nieduży a przynajmneij będzie działać. Reszte powinieneś mieć w porządku bo inaczej ciężko, żeby to w ogóle działało
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Jestem zainteresowany tarczami. odpiszesz mi na PW? Poszlo jeszcze raz pw jakby co :-)
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
mam podobnie, wrzucałem do różnych folderów i pod różnymi nazwami, za cholere nie chcę danego utworu odtworzyć
-
Szukam pomocy przy odblokowanie pełnego FISa
ja też mogę pomóc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszystko działa ale np. 1) mam ori bose i wydaje mi się, że radio nie dostaje sygnały z pinu bose 2) kupiłem leda z pl menu, wcisnałem mape 2014 i pl menu znikneło da sie je jakoś przywrócić? 3) na fisie wyswietla navi ale jak otworze drzwi to juz nie wyswietla. jak to przywrócic? 4) ogólnie chciałbym żeby ktoś kto ogaarnia temat zerknął czy wszystko dobrze podłączyłem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie ogarnia ktoś w okolicy temat RNSa? Dzisiaj założyłem i mam kilka pytań
-
Felgi rs6 łopaty
i ja mam takowe
-
Woda na progu
miałem zakładać taki sam temat, więc się podpinam. Mam taką samą przypadłość. U mnie woda stoi w lewych tylnych drzwiach i w żadnych innych. Zawsze po deszczu jak otworzę drzwi to się wylewa. W sumie od zawsze tak mam i póki co woda nie dostaje się do wnętrza więc jakoś mocno mnie to nie denerwuje ale jednak tak nie powinno być. Jak umyje auto to tak samo woda stoi, także jestem pewny, że woda dostaje się przy uszczelce dolnej przy szybie. Pytanie tylko dlaczego nie odpływa?
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Pięknie wygląda ten Twój sedan! Mam nadzieję, że się kiedyś miniemy na drodze