Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 525D E39 2002r czarny sedan.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Reniu :)

Kurdę jak zobaczyłem ile kosztują poszczególne elementy od M5 to masakra :kox:

Lusterka 2K :decayed:

Myślę czy powolutku z czasem rezać po kolei M pakiet:eusathink:

Wczoraj wypolerowałem lampy.

Opublikowano
Dzięki Reniu :)

Kurdę jak zobaczyłem ile kosztują poszczególne elementy od M5 to masakra :kox:

Lusterka 2K :decayed:

Myślę czy powolutku z czasem rezać po kolei M pakiet:eusathink:

Wczoraj wypolerowałem lampy.

No pomału do przodu i M-pakiet wpadnie a pochwal się polerką:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
  • Autor
No pomału do przodu i M-pakiet wpadnie a pochwal się polerką:thumbup:

Zrobię sesyjkę jak wpadnie cały zestaw oświetlenia możliwe że już w tym tygodniu :wink:

Planuje ksenony 5000K + markery LED (ringi) ksenony pod halogen i na tył na tablice jak niżej:2.JPG

Oświetlenia wnętrza raczej nie będę ruszać bo ciepły kolor bardziej pasuje do jasnej skóry.

Opublikowano
No pomału do przodu i M-pakiet wpadnie a pochwal się polerką:thumbup:

Zrobię sesyjkę jak wpadnie cały zestaw oświetlenia możliwe że już w tym tygodniu :wink:

jutro w końcu zobacze tego paścia :kox::decayed:

pasowałoby żebyś zmienił sygnaturkę :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dodam fotki bety bo A4 też jest :naughty:

Opublikowano

PABLO miałem takie ledy do tablicy które dawały jak te na zdjęciu. Jak dla mnie porażka. Zdecydowanie ZBYT mocne.

Opublikowano
  • Autor

Ktoś u nas w A4 takie ma chyba KERCZI albo Boseron i dają radę, słabe to one nie są :decayed:

Jak z policją nie przywalą się?

Opublikowano

Gratki Be em kI , zdrajco Audi :wink:

Opublikowano
  • Autor
Gratki Be em kI , zdrajco Audi :wink:

Dzięki ale żadna zdrada przynajmniej nie planowana :wink:

Jak bym wiedział że będę jeździć 5ką to bym już dołożył i kupił E60 taką jak ma skovroon:kox:

To był zakup rodzinny bardziej na taxi ale wyszło jak wyszło, opisałem w 1 poście.

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

Muszę przenieść gadżety klubowe z A4ki i będą jeździć w bemce bo co chwile ktoś na spotach potrzebuje :)

Opublikowano
Ktoś u nas w A4 takie ma chyba KERCZI albo Boseron i dają radę, słabe to one nie są :decayed:

Jak z policją nie przywalą się?

ja miałem takie w poprzedniej b7 i dawały rade nikt sie nie przywalał o to , świecą mocno ale jest ok.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo ladna sztuka no i ten stan PABLO jest kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odwiedziny i mini spota pablo :)

Opublikowano

Spoko ja zawsze chetny a tym bardziej ze tyle tam fajnych cialek hehe

Opublikowano

pomodziłbyś coś :naughty:

Opublikowano
  • Autor
pomodziłbyś coś :naughty:

Kiery nie będzie, bo jednak zostawię ją całą w ori po lifcie :)

Mody dojdą tzn ori tłumik :grin:

Póki co jest kilka mankamentów do "zrobienia" jak elektryka bo czasem auto nie chce odpalić, poniżej 15 litrów auto 2 razy zgasło bo coś jest z pompą ciśnienia.

Ogarnę problemy i zobaczę jak będzie się dalej sprawowała, a jak nie to sprzedam i oczywiście wrócę do słusznej marki :)

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

Spoko ja zawsze chetny a tym bardziej ze tyle tam fajnych cialek hehe

Jak przyjdą upały to byś chyba 003636_jerkopos.gif takie chodzą sztuki :kox:

Opublikowano

Ja zadam proste pytanie... czy coś na tą "blachę" już wyrwałeś ? ( za pieniądze się nie liczy ) :wink:

Opublikowano
  • Autor

hornet auto do tego nie służy, nie pisz jak pipa :grin:

Opublikowano
hornet auto do tego nie służy, nie pisz jak pipa :grin:

tak ? to żona nie może się dowiedzieć :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew::kox:
Opublikowano
Ja zadam proste pytanie... czy coś na tą "blachę" już wyrwałeś ? ( za pieniądze się nie liczy ) :wink:

ja zapytam inaczej... poruchałeś już ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.