Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 525D E39 2002r czarny sedan.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
wylatuje tlumik nareszcie :) ?

Tak, założyłem ori z 525D 02r :)

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

:polew: Nie było by uja we wsi :kox:

Opublikowano
  • Autor

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Zdjęcia zrobione kilka minut temu :decayed:

Opublikowano

Jest piękna:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Opublikowano

Jest slicznie , lubie to :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jest slicznie , lubie to :decayed:

W BT będzie czekała na Ciebie flaszka ty wiesz :wink:

Opublikowano
Jest slicznie , lubie to :decayed:

W BT będzie czekała na Ciebie flaszka ty wiesz :wink:

spoko, wypijemy, nie zmarnuje sie :wink:

Opublikowano

to ja się chętnie do Was podłączę :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

0:54s teraz już wiem czemu tak często mam kontrole :decayed:

Nowe graty kupione i czekają na założenie (full ksenon led marker 2 x 5W, H7 i pod halogen H8)

Jeszcze czekają 2 czujniki parkowania na założenie bo padły ostatnio tak to bawara śmiga bez żadnych problemów.

Opublikowano

0:54s teraz już wiem czemu tak często mam kontrole :decayed:

też jeździsz na długich? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
też jeździsz na długich? :decayed:

Czasem mignę :decayed:

---------- Post dopisany 08-09-2013 at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany 01-09-2013 at 23:41 ----------

175957_1a.jpg

180313_1c.jpg

Fotki na szybko, na pokładzie Led Marker 2 x 5W i ksenon pod H8 6000K na halogeny, jutro montaż pod światła mijania ksenonów 5000K H7 gdyż nie zostały założone ponieważ sprzedawca zapomniał mi powiedzieć o adapterach które już mam przygotowane.

Opublikowano

No i elegancko:kox::wink:

Opublikowano

fajny kot! super ze wywaliles ten wydech . To auto zawsze mialo dla mnie to "cos" i ponadczasowa sylwetke. ALe jednak.. C.Bangle zrobil jeszcze lepsza bryle ktora mimo 10lat dalej wyglada swiezo , dlatego E60 w Mapku jest jeszcze fajniejsze :decayed: .

Opublikowano
  • Autor

E60 w sedanie czarna w M-pakiecie rwie suty nie ma co ukrywać :decayed:

Tak jak pisałem na początku najważniejszy był stan techniczny jak i wizualny auta i to przekonało do zakupu, oglądałem 2 sztuki w m pakiecie ale to były padaki, pakiet zawsze można dołożyć ale nie w tym aucie bo być może pójdzie w przyszłym roku do sprzedania.

Następne już będę szukać pod siebie a nie jak ta E39 dla brata i myślę nad A6 C6 lub.. E60 jeśli się dalej będę przekonywać do bety i nie będzie sprawiać problemu, docelowo marzy mi się A8 D3 taką jak miał Nowak:kox:

Na mniejsze auto raczej się nie przesiądę a A4kę którą nadal mamy będzie na jesień na sprzedaż.

Założony już cały komplet oświetlenia, jak będzie czas i pogoda to zrobię sesję.

Opublikowano

Widziałem i jest kot, dużo na plus, ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Widziałem i jest kot, dużo na plus, ;-)
Tablica dalej tak świeci :whistling:
Opublikowano

Nio ledowo musi być hehe

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

bardzo ładna sztuka PABLO pzdro!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Na 15" zimówkach i kołpakach to nie to auto :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.