Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy


mosiara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Posiadam w moim aucie navi mmi 3g chyba + i nie mogę odtwarzać filmów z nośników DVD jak i z karty SD. Rozglądałem się w wielu miejscach i ludzie mają problem z oglądaniem w czasie jazdy lecz u mnie nawet na postoju to nie funkcjonuje. Jakby nie mam takiej opcji by wejść w filmy. Co jest zablokowane i jak się pozbyć tej blokady? Czy takie odblokowywanie ingeruje w gwarancje producenta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3G+ odtwarza bez problemu filmy i z płyt i z kart w tym nawet divx więc pewnie jest tak jak pisze wrclaguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20131027_202653.jpg

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Wysyłam foto wersji navi.

Jeżeli jest to faktycznie low to jakie opcję mogę mieć w niej, i czy jest możliwość jakiegoś rozszerzania ?

Nie będę inwestował w auto dużych pieniędzy wiedząc że możliwe że na 2 lata go sprzedam i kupie kolejne nowe.

Bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu tego co mam zamontowane w pojeździe.

Myślę że w serwisie w razie potrzeby mi odblokują menu serwisowe bym mógł coś tam poprzestawiać w razie upgrade navi. Ponieważ teraz te menu jest zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w media czy masz Jukebox jak tak to masz z dyskiem twardym 40 GB jak ja

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

A menu musisz odblokować przez VCDS przez kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

A menu musisz odblokować przez VCDS przez kodowanie

Podjadę do serwisu to mam nadzieję że mi to odblokują.

Humm nie wiem czy ci odblokuja w servisie sam bys odblokował nic trudnego proste kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da się go rozszerzyć o HDD i czy to się wogóle opłaca? Pytałem w serwisie to powiedzieli że bez problemu można dokupić TV tuner tylko koszt z robocizną to około 700 euro

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

do odblokowania potrzebuje VAG czy spod panelu menu da się to zrobić.

Przytrzymując przyciski Setup, gałkę i prawy górny lub dolny nie pamiętam wyłącza się navi ale nie przechodzi w zielone menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opłaca Ci sie montowac TV ?? Musisz cały tuner na TV wymienic. a jak auto chcesz miec na 2 lata to chyba sie nie opłaca

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Hehe no to mówie Ci potrzebujesz VCDS ( kabel VAG ) i laptopa i kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się, piszę o tym próbując nakierować Was co w moim aucie mam. miałem nadzieję że informacja o możliwej rozszerzalności przybliży odpowiedz.

we wnękę gdzie jest navi postawie Tablet samsunga i są już filmy i teledyski bez zbędnego wydawania pieniędzy.

Lecz pytam bo jeżeli mam coś tylko poblokowane to chętnie to odblokuje.

A możesz mi przyblizyć łatwość odblokowania servis menu.. ?

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Dobra już rozumiem. powoli odświeża się strona :) Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie że servis ci odblokuje zielone menu ( choc moge sie mylic ) kupisz kabelek za jakies 200 pln ( chyba ze wolisz ori za 1600 pln ) i sam bedziesz sie z tym bawil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kiedyś wpisywałem na stronce te wszystkie kody i coś mi świta że miałem Navi z HDD ale to było jakiś czas temu.

zaczne znów wklepywać te kody może coś się wyjaśni

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

7T2 = System nawigac., monochromatyczny mmi 3g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zejdę do auta i pstryknę foto. ale z tego kodu wynika że mam chyba mmi 3g Low bez dysku.

Teraz nasuwa się pytanie czy do odtwarzania filmów potrzebuje dysk i czy ewentualnie da się go wsadzić jak w laptopie ?

Idę foto zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7T6 = 3G+ high

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Lub jak kto woli MMI Navigation plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...