Treść opublikowana przez mosiara
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
Dziękuję za konkretną odpowiedz. Jak znajdziesz czy ten czytnik ma możliwość przesyłania obrazu to daj znać ( czyli jak się domyślam nie ma możliwości podłączenia kamerki cofania również)
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
Dokładnie, navi chodzi tylko z płyty. A po włożeniu filmów DVD nic nie czyta. Z SD próbowałem odpalić i również nic. Ani w AVI ani w MP4, i M4V nie funkcjonuje. Zmykam na parę godzin. Dziekuje
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
dobrze, muszę zmykać na parę godzin, może za ten czas ktoś mi odpowie co ma dysk do odtwarzania filmów. i co ewentualnie muszę dokupić by to działało. Z góry dziękuje i zamelduję się wieczorem Dziękuje za już udzieloną mi pomoc
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
haha, usportowiony S-line w wersji limusine za 33000 euro. haha. Powiedzieli że jest DVD więc dla mnie oczywiste że do filmów. Przez rok się nie zastanawiałem nad tym bo zrobiłem nim zaledwie 6000 km bo mam jeszcze jedno auto. To moje już 3 z rządu audi, następne kupie albo A5 lub A6 choć nie przekonuje mnie naprawa hydraulicznego zawieszenia które nie obejmuje gwarancja w A6
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
Dobrze, więc nie mogę nagrywać nic na dysk? a co z filmami? czy one są nadpisywane na dysku do płynnego odtwarzania ? bo w innym wypadku po co dysk do odtwarzania filmów?
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
A tu foto skrzynki umieszczonej w lewym tylnim nadkolu ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- mam w schowku zmieniarkę
-
Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
- Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
zaraz zejdę do auta i pstryknę foto. ale z tego kodu wynika że mam chyba mmi 3g Low bez dysku. Teraz nasuwa się pytanie czy do odtwarzania filmów potrzebuje dysk i czy ewentualnie da się go wsadzić jak w laptopie ? Idę foto zrobić- Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
bo kiedyś wpisywałem na stronce te wszystkie kody i coś mi świta że miałem Navi z HDD ale to było jakiś czas temu. zaczne znów wklepywać te kody może coś się wyjaśni ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- 7T2 = System nawigac., monochromatyczny mmi 3g- Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
a kojarzysz jakim kodem wyposażenia jest oznaczona MMI 3g+ na etykiecie w książce serwisowej ?- Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
nie opłaca się, piszę o tym próbując nakierować Was co w moim aucie mam. miałem nadzieję że informacja o możliwej rozszerzalności przybliży odpowiedz. we wnękę gdzie jest navi postawie Tablet samsunga i są już filmy i teledyski bez zbędnego wydawania pieniędzy. Lecz pytam bo jeżeli mam coś tylko poblokowane to chętnie to odblokuje. A możesz mi przyblizyć łatwość odblokowania servis menu.. ? ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Dobra już rozumiem. powoli odświeża się strona Dzięki za odpowiedz.- Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
a da się go rozszerzyć o HDD i czy to się wogóle opłaca? Pytałem w serwisie to powiedzieli że bez problemu można dokupić TV tuner tylko koszt z robocizną to około 700 euro ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ---------- do odblokowania potrzebuje VAG czy spod panelu menu da się to zrobić. Przytrzymując przyciski Setup, gałkę i prawy górny lub dolny nie pamiętam wyłącza się navi ale nie przechodzi w zielone menu- Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- A menu musisz odblokować przez VCDS przez kodowanie Podjadę do serwisu to mam nadzieję że mi to odblokują.- Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
Nie mam czegoś takiego. Mam tylko- zmieniarkę CD , DVD, SD, AUX- Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- Wysyłam foto wersji navi. Jeżeli jest to faktycznie low to jakie opcję mogę mieć w niej, i czy jest możliwość jakiegoś rozszerzania ? Nie będę inwestował w auto dużych pieniędzy wiedząc że możliwe że na 2 lata go sprzedam i kupie kolejne nowe. Bardzo proszę o pomoc w rozszyfrowaniu tego co mam zamontowane w pojeździe. Myślę że w serwisie w razie potrzeby mi odblokują menu serwisowe bym mógł coś tam poprzestawiać w razie upgrade navi. Ponieważ teraz te menu jest zablokowane.- Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy
Witam wszystkich! Posiadam w moim aucie navi mmi 3g chyba + i nie mogę odtwarzać filmów z nośników DVD jak i z karty SD. Rozglądałem się w wielu miejscach i ludzie mają problem z oglądaniem w czasie jazdy lecz u mnie nawet na postoju to nie funkcjonuje. Jakby nie mam takiej opcji by wejść w filmy. Co jest zablokowane i jak się pozbyć tej blokady? Czy takie odblokowywanie ingeruje w gwarancje producenta ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Mam na imię Łukasz i pochodzę z Sosnowca. W chwili obecnej przebywam w Niemczech co oddala mnie od udziału w jakichkolwiek imprez plenerowych np. zlotów. W zeszłym roku kupiłem Audi A4 B8 "limousine" z roku 2011/12 S-line 2.0 TDI 140 kW(170 PSI) Interesuje się majsterkowaniem więc czas zaingerować w ten pojazd lecz gwarancja wiele ogranicza. Pozdrawiam klubowiczów Łukasz - Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy