-
Srebna a3 - Prezes:D
Ładne ! ; ) Plany jak najbardziej na ++
-
Trójeczka by _Emil_
cos mnie ominelo czy on z tylu ma polifty? jak juz z tylu to przod tez trza odmlodzic Taaak tył już są polifty ; p
-
Trójeczka by _Emil_
Tego nie pisałem, bo to jest oczywiste ;D
-
Trójeczka by _Emil_
Witam. Po nieszczęśliwym rozstaniu z poprzednią przyszedł czas na zakup czegoś nowego. Szukałem poliftowej a4, a skończyło się na A3 8l ;D Napisze może coś o autku ;p Silnik: 1.9 TDI AHF 110 kucyków przy wyjściu z fabryki (obecnie nie wiadomo ile zostało ;D ) Rok produkcji: 2000. Przebieg: 340.000.000 Wyposażenie: - elektryczne szyby - elektryczne lusterka - Climatronic Od kupna do chwili obecnej w aucie zrobione: - kompletny rozrząd - wymiana oleju+ filtry - hydraulika silnika - nowy akumulator - Zakupiony sprzęt grający- Pioneer DEH-X5600 BT+ Subwoofer Powerbass s-124x+ wzmak Crunch. - Zakupiona płyta pod silnik (żeby błotko z wodą nie brudziło silnika ) Plany: - ciemna szyba - zawias lub lekkie obniżenie - virus obowiązkowo - ładna felga (minimum 17) - Body od eSki Autko szału jeszcze nie robi, ale na to przyjdzie czas :grin::grin:
-
Sajgon z kablami! Pomocy!
Nie. Zrobiłem tak jak kolega wyżej napisał o tych zmostkowanych kablach i nic. Odpiąłem żółty od tamtych i podpiąłem to żółtego. Nic to nie pomogło, a nawet radio się nie włączyło więc zmostkowałem znowu. Mam je teraz znowu rozłączyć, a dodatkowo zamienić je na ostatniej kostce?
-
Sajgon z kablami! Pomocy!
Masz zmostkowany przewód czerwony i żółty na zdjęciu owinięty czarną taśmą izolacyjną. Rozepnij je i podłącz osobno żółty i czerwony wtedy radio zapala się po zapłonie i gaśnie jak wyciągnie się kluczyk ze stacyjki ale jest tez możliwość włączenia go bez kluczyka. Dziękuje ślicznie za pomoc. ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- Przepięcie kabli nic nie pomogło. Radio nawet już wgl się nie włączyło...
-
Sajgon z kablami! Pomocy!
No są baaardzo długie... ponad metr wystają z kieszeni jak je rozprostuje. ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2013 at 10:32 ---------- Dodatkowym problemem jest to, że radio działa cały czas, a chciałbym żeby odpalalo się po przekreceniu kluczyka oraz wylaczalo przy wyciągnięciu go.
-
Sajgon z kablami! Pomocy!
Właśnie dlatego pytam co jest zbędne, bo nie mogę upchnąć tego wszystkiego w kieszeni, a ma dojść jeszcze kabel od mikrofonu i subwoofera/wzmacniacza.
-
Sajgon z kablami! Pomocy!
Witam. Postanowiłem zmienić radio w swojej a3 i po wyjęciu starego odkryłem meeeega wiązkę kabli (jak stąd do wieczności)... Jest ich zdecydowanie za dużo tam. Które z nich są zbędne? Z góry dziękuję za pomoc!
-
Nagłośnienie do 1500 zł! POMOCY
Witam.Sprzęt do Audi A3 8l potrzebuję. Mam tylko głośniki w przednich drzwiach. Muszę kupić radio cd/usb ( Myślałem nad pionkiem DEH-X5800BT ) i do tego subwoofer dobrze napierdala..... i oczywiście wzmacniacz. Proszę o pomoc! Do wydania 1000-1400 zł. Mile widziane konkretne linki, a jak sprzęt bd można na raty wziąć to już wgl cacy! Z góry dziękuję! PS! W przyszłym roku sprzęt powędruje do A4 B5 w avancie! ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 10:22 ---------- Pomoże ktoś?
-
Pomoc w doborze radia, subwoofera i wzmacniacza!
Nie napisałem nigdzie, że sprzęt ma być dobry. Za dobry sprzęt musiałbym wyłożyć z 5 tysięcy, a nie jeden.
-
Pomoc w doborze radia, subwoofera i wzmacniacza!
Witam. Potrzebuję pomocy w doborze sprzętu do mojej a3, którą niestety muszę się przemęczyć przez zimę... Potrzebuję radia z usb, subwoofera i wzmacniacza. Na wszystko wydatek rzędu 800-900 zł. Audio na przyszły rok poleci do najprawdopodobniej w wersji avant. Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam wszystkich cooo
-
Różnica między AFN, a AHF?
Witam. Jakie są różnice między afn'em, a ahf'em? Który z tych silników jest lepszy i dlaczego? Z góry dziękuję za pomoc.
-
Na co zwrócić uwagę przy kupnie 1.8T!
Witam. Mam pytanie. Na co wrócić uwagę przy zakupie Audi A4 B5 1.8 Turbo 150 koni? Mam zamiar kupić taki wózek i potrzebuje pilnie wiedzieć na co najbardziej patrzeć. Z góry dziękuję za pomoc!:a4fan:
-
Opinie na temat 1.9 TDI 116 KM.
Chyba będę szukać 4x4. Zobaczymy czy trafi się tdi czy 1.8t ładne. Co złego to będzie na 4umowiczów za podpowiedzi ;D:naughty::naughty: