-
witam mam probelm z klima nie włancza sie gwiazda swieci tylko jak naciskam
witam tak jak w temacie prosze o pomoc Pozdro
-
Paruje mi lampa po wylaniu sie płynu do chłodzenia
witam mam problem ostanio jechałem i spad mi wąż z chłodnicy i płyn wlał się do lampy i zaparowała przyjechałem do domu i wysuszyłem lampe i teraz nadal paruje mi ta lampa jak to ogarnąć ? dzieki i POzdrawaim
-
Truckerzy
Czesc własnie dzis dzwoniłem do najbliszego ośrodka co robią kursy i pan mi powiedzał ze jest taka opcja najpierw robie kw całą i puzniej c c+e i moge smigać od 18 ) pan mówił ze w tym roku przepisy sie zmieniły i najpierw kw puzniej prawo jazdy... POzdro
-
Truckerzy
Gdzies czytałem ze teraz trzeba robić KW pełną i puzniej prawo jazdy i mozna jedzidzić zawodowo
-
Truckerzy
Panowie jak to teraz jest Mozna robić c ,c+e i kw od 18 ? i smigać zawodow w tym wieku ? i jak z kosztami tych kursów ?
-
Srebna a3 - Prezes:D
lampy przód to tylko na chwilę bedą polifotwe z czarnymi wkładami
-
Srebna a3 - Prezes:D
Witam.przestawiam nowe nabyte autko audi a3 kupiona miesiąc temu Jestem 1 włascicielem w kraju sprowadzona z Włoch Silnik: 1.6 Rok produkcji: 1997 Przebieg: 194,000 Wyposażenie: - elektryczne szyby - elektryczne lusterka - Szyberdach -Ori alu felgi 15 Od kupna do chwili obecnej w aucie zrobione: - kompletny rozrząd - wymiana oleju+ filtry - nowy akumulator - Zakupiona płyta pod silnik - konserwacja podwozia Plany: - ciemna szyba - zawias lub lekkie obniżenie - dokładka z haloeganmi - ładna felga (minimum 17 od audi TT
-
[ALL B5] Czerwona A4 :D Prezes:D
Sam robiłem )
-
Nie działa centralny zamek audi a4 b5 95 R
Nic
-
[ALL B5] Czerwona A4 :D Prezes:D
i bedzie na biało ..
-
[ALL B5] Czerwona A4 :D Prezes:D
Dzięki Dzięki za foto:P ---------- Post dopisany 25-12-2013 at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 15:02 ---------- Tak Swiętecznie ---------- Post dopisany 29-12-2013 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 10:15 ---------- Panowie mam pytanie jak robić podswietlenie na czerowno czy biało ? chodzi mi o podsufitkę i poswitlenie pod fotelami
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Audi robi wrażenie Powodzenia w planach )
-
Nie działa centralny zamek audi a4 b5 95 R
hm moze zimne luty są? i popkma nie daje sygnału na wirnik?
-
Nie działa centralny zamek audi a4 b5 95 R
Panowie ja nadal mam mój problem jak to ogarnąć jak dostke do masy kabel idący do pąmpki to się zamyka i otwiera czy wirnik jest ok ale czego nie reaguje jak przekręcam kluczyk w drzwiach ?? Proszę o pomoc bo mam auto porozkręcane a idą swięta ) Stawiam dobre piwo : ) pozdr
-
Nie działa centralny zamek audi a4 b5 95 R
daj linko bo ja nie widze ;/ dzieki i pozdro