Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prezes:D

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Prezes:D

  1. witam tak jak w temacie prosze o pomoc Pozdro
  2. witam mam problem ostanio jechałem i spad mi wąż z chłodnicy i płyn wlał się do lampy i zaparowała przyjechałem do domu i wysuszyłem lampe i teraz nadal paruje mi ta lampa jak to ogarnąć ? dzieki i POzdrawaim
  3. Prezes:D odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Czesc własnie dzis dzwoniłem do najbliszego ośrodka co robią kursy i pan mi powiedzał ze jest taka opcja najpierw robie kw całą i puzniej c c+e i moge smigać od 18 ) pan mówił ze w tym roku przepisy sie zmieniły i najpierw kw puzniej prawo jazdy... POzdro
  4. Prezes:D odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdzies czytałem ze teraz trzeba robić KW pełną i puzniej prawo jazdy i mozna jedzidzić zawodowo
  5. Prezes:D odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie jak to teraz jest Mozna robić c ,c+e i kw od 18 ? i smigać zawodow w tym wieku ? i jak z kosztami tych kursów ?
  6. lampy przód to tylko na chwilę bedą polifotwe z czarnymi wkładami
  7. Witam.przestawiam nowe nabyte autko audi a3 kupiona miesiąc temu Jestem 1 włascicielem w kraju sprowadzona z Włoch Silnik: 1.6 Rok produkcji: 1997 Przebieg: 194,000 Wyposażenie: - elektryczne szyby - elektryczne lusterka - Szyberdach -Ori alu felgi 15 Od kupna do chwili obecnej w aucie zrobione: - kompletny rozrząd - wymiana oleju+ filtry - nowy akumulator - Zakupiona płyta pod silnik - konserwacja podwozia Plany: - ciemna szyba - zawias lub lekkie obniżenie - dokładka z haloeganmi - ładna felga (minimum 17 od audi TT
  8. i bedzie na biało ..
  9. Dzięki Dzięki za foto:P ---------- Post dopisany 25-12-2013 at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 15:02 ---------- Tak Swiętecznie ---------- Post dopisany 29-12-2013 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 10:15 ---------- Panowie mam pytanie jak robić podswietlenie na czerowno czy biało ? chodzi mi o podsufitkę i poswitlenie pod fotelami
  10. Audi robi wrażenie Powodzenia w planach )
  11. hm moze zimne luty są? i popkma nie daje sygnału na wirnik?
  12. Panowie ja nadal mam mój problem jak to ogarnąć jak dostke do masy kabel idący do pąmpki to się zamyka i otwiera czy wirnik jest ok ale czego nie reaguje jak przekręcam kluczyk w drzwiach ?? Proszę o pomoc bo mam auto porozkręcane a idą swięta ) Stawiam dobre piwo : ) pozdr
  13. daj linko bo ja nie widze ;/ dzieki i pozdro
  14. ok bagaznik otwarty i co z tym centralnym zrobic to mi wglada jakby sygnał do pompki nie dochodził gdzie szukac
  15. a ok jutro ogarnę własnie chciałem dla cb foty zrobić :/
  16. kolego nie mam jak się do bagaznika dostać klapa zamknięta
  17. Teraz następny problem nie otworzę z tyłu klapy ;/ naciskam i nic tak jak by spadł ten drucik w zamku , i nie mam jak sie dostać do auta kurr.... przez siedzenia sie nie dostane bo mam całą kanapę nie łączoną ;/ panowie co robić ? ;//
  18. jutro zobie foto ok ? a do czego ja mam zacząć? szukać u siebie ?
  19. sciągasz tą kostkę małą i stykasz 2 styki do masy i u mnie się włączyła i zamyka i otwiera ale jak włączę wtyczkę i zamykam pilotem albo kluczykiem to wgl nie reaguje ...
  20. co sprawdzałeś ? u mnie samo jakoś tak przestało ;// Wgl nie reaguje nic nie wiem od czego zacząć . ;/
  21. dokładnie nie reaguje ani na otwierani ani zamykanie ...
  22. Witam tak jak w temacie nie reaguje wgl centralny zamek . wgl się pompka nie włącza po przekręceniu kluczyka ale pompa jest ok bo sprawdzałem na ostro pompuje .Problem polega na tym ze wgl się nie włącza centralny nie reaguje wgl ;// Proszę o odp : dzięki i pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.