Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Narty Austria/Włochy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś mógłby podrzucić jakieś ciekawe miejscówki na wyjazd na narty/deskę? Najlepiej region z miejscówkami do spania

Opublikowano

Zell am See widziałem w lecie, było trochę tras zjazdowych, ogólnie prześliczna miejscowość i stosunkowo blisko (w porównaniu do Tyrolu).

panorama_winter_zell_am_see.jpg

Widziałem jeszcze Imst w Austrii, również latem, ale to już stosunkowo daleko, trzeba przez Niemcy lecieć najlepiej. Fajna atrakcja w Imst :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Podobno jedna z najgorszych miejscówek :kwasny:

Opublikowano

Która? Zell?

Opublikowano
  • Autor

Zell i Kaprun. Wrzuciłeś to zacząłem szukać coś o tych miejscach i ludzie nie są zadowoleni.

Opublikowano

Swoją drogą ludzie nigdy nie są zadowoleni a szczególnie nasz naród :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

W zeszłym sezonie byliśmy na 7 dni w Tyrolu, apartament mieścił się w mieścinie RIED, natomiast jeździliśmy w LADIS, FISS i SERFAUS, dużo tras, dość fajnie, fajne knajpy z dobrym jedzeniem, był to mój pierwszy poważny wyjazd na deskę więc nie mam porównania, jeden dzień spędziliśmy w Szwajcarii (w sumie jeździliśmy tam po alkohol dość często:decayed::grin:) i tam również było spoko, z rana piękny sztruks, tyle że mnie prosta i równa trasa nie kręci, bardziej odpowiada mi puch i różnego rodzaju przeszkody :wink:

Wiem że ekipa z zeszłego roku jedzie znowu w te same miejsce na początku grudnia więc miejsce godne polecenia.

Opublikowano

Jak ktoś na austriackiej winietce zaoszczędzić chce:wink:, to jak najbardziej Zell, Christlumam http://www.pistenplan.info/images/achensee_pistenplan.jpg , czy Seefeld http://www.seefeld.com/fotos/aktivitaeten-winter/pistenpanorama.jpg. We Włoszech Rittner Horn z fantastycznymi widokami i polsko-slwacka obsługą w hotelu Tann. Ostatnio byliśmy w Zuers http://bilder.skigebiete-test.de/skigebiete/397/lech-zuers-am-arlberg_pistenplan_l2.jpg w Thurnher's Alpenhof (nasi tez tam są:decayed:) z trochę wysoko noszącą się szefowa, ale ogólnie na +.

Opublikowano

Ja polecam Kurzras we Włoszech :wink:

Opublikowano
Od kilku lat jeżdżę do tego ośrodka w Austrii: Saalbach Hinterglemm*-*saalbach.com | Tourismusverband Saalbach Hinterglemm :thumbup1:

A masz jakieś fajne miejscówki do spania?

3- krotnie byłem w tym pensjonacie http://www.austria.pl/hotele/saalbach/pensjonat-eder.xml

w samym centrum przy wyciągach:thumbup1:

Opublikowano

jedź do kronplatz... najnowocześniejsza infrastruktura w europie....może nie za wysokie górki (sezon tylko do połowy marca), ale sporo tras... polecam też madonnę di campiglio, co prawda wieczorami nie za bardzo jest co robić, ale bedąc tam 3 razy, trafiałem na trasy, których nie objechałem poprzednio :)

Opublikowano
  • Autor
jedź do kronplatz... najnowocześniejsza infrastruktura w europie....może nie za wysokie górki (sezon tylko do połowy marca), ale sporo tras... polecam też madonnę di campiglio, co prawda wieczorami nie za bardzo jest co robić, ale bedąc tam 3 razy, trafiałem na trasy, których nie objechałem poprzednio :)

właśnie tam się chyba wybiorę bo znalazłem skipass free w styczniu:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
jedź do kronplatz... najnowocześniejsza infrastruktura w europie....może nie za wysokie górki (sezon tylko do połowy marca), ale sporo tras... polecam też madonnę di campiglio, co prawda wieczorami nie za bardzo jest co robić, ale bedąc tam 3 razy, trafiałem na trasy, których nie objechałem poprzednio :)

właśnie tam się chyba wybiorę bo znalazłem skipass free w styczniu:wink:

jeżeli Włochy, to tylko marzec/kwiecień, a dlatego że skipass również free, a pogoda miód malina - dolina Val Di Sole swoją nazwę ma nie przypadkiem.

Do tego 3 piękne ośrodki do jeżdżenia: Folgarida/Marileva, Madonna Di Campiglio i niedaleko lodowiec - Passo Tonalle.

Chyba musisz chwilę sie zastanowić, kiedy chcesz jechać, czy warto jechać dalej niż Austria? - np Włochy ( moim zdaniem trasy dużo lepiej przygotowane w Austrii niż we Włoszech) za to pogoda pewniejsza we Włoszech.

Do rezerwacji ( prócz kontaktów poleconych) korzystam ze strony Urlaub in den Alpen - Hotels/Unterkünfte, Skiurlaub oder Wanderurlaub | Tiscover

Z ośrodków narciarskich, które ja mogę polecić to :

Austria:

Solden, Ischgl, Fiss-Serfauss-Ladis,

Czy też Włochy: właśnie dolina Val Di Sole :wink:

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

W zeszłym sezonie byliśmy na 7 dni w Tyrolu, apartament mieścił się w mieścinie RIED, natomiast jeździliśmy w LADIS, FISS i SERFAUS, dużo tras, dość fajnie, fajne knajpy z dobrym jedzeniem, był to mój pierwszy poważny wyjazd na deskę więc nie mam porównania, jeden dzień spędziliśmy w Szwajcarii (w sumie jeździliśmy tam po alkohol dość często:decayed::grin:) i tam również było spoko, z rana piękny sztruks, tyle że mnie prosta i równa trasa nie kręci, bardziej odpowiada mi puch i różnego rodzaju przeszkody :wink:

Wiem że ekipa z zeszłego roku jedzie znowu w te same miejsce na początku grudnia więc miejsce godne polecenia.

będzie replay :naughty:

Opublikowano

Panowie a jakie macie doświadczenia z Livigno ?

Opublikowano

w Livigno spędziłem łącznie około 28 dni swojego życia :) spoko miejscówka, tanie picie (strefa wolnocłowa), dobre jedzenie, jest gdzie wyjść wieczorem, rozwijają infrastrukturę, cenę wyjazdu nieznacznie podbija koszt przejazdu przez tunel z CH do I/Livigno, w teorii najwięcej dni słonecznych w roku ze wszystkich europejskich kurortów...trasy ok, ale w czasie freeski przeważają Czesi, Słowacy i my Polacy.

Osobiście nie preferuję wyjazdów w alpy, w terminach innych niż marzec/kwiecień... po co jechać, jak tam jest pełna zima i piździ jak cholera.... w kwietniu, w livigno załapałem pewnego roku spoko freeride, co można sprawdzić np. tu:

EML Livigno trip 2012 - rejected footage on Vimeo

jakbyś szukał apartamentów, w dobrej cenie i 'normalnym' standardzie, to poszukaj LaRugiada, mają obiekty w 3 miejscach Livigno, bezpośrednio przy carosello 3000, i dwa w centrum...

Opublikowano

Mam Kolege Włocha ktory mieszka na północy.

Zna kazdy zakątek narciarski, jak ktos chce zasiegnac rady to moge podac nr telefonu.

Spokojnie sie dogadacie dobrze mowi po polsku.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

I co, leci ktoś na narty/deske niedługo? Ja 28stego Marca lecę na snowboard do Włoch, a konkretnie to Mezzana czyli rejon Marilleva i rzut beretem od Madonna di Campiglio, mam nadzieję, że śnieg będzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.