-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Swoją drogą chyba połowa oliw spełnia normę do mnie czyli 505.01 Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mnie bardziej interesują akurat w tym momencie oleje Gulf pod pompowtryski. Z ciekawości skorzystałem z "doboru oleju" na ich stronie i marka gulf sugeruje do mojego silnika praktycznie tylko 5w30 a mam bke z 2005 roku bez dpf. :-) Hmmm :-) Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W większości faktycznie są to pozytywne opinie aczkolwiek odnieś to do ogólnej ilości tego oleju na rynku i porównaj ze znanymi markami ...wtedy wyjdzie ci powszechność w użytkowaniu tego smarowidła. Jednocześnie warto podkreślić ze nie wszystko co rzadko spotykane i mało rozreklamowane musi być od razu złe. Mnie też zastanawia i ciekawi ten olej. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4 ---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Jednocześnie chętnie poznalbym opinie na jego temat jakiejś grupy osób. Najchętniej od nas z forum. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Malowanie felg na opolszczyznie
To chyba trochę loteria u tego Pana ;-) Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Spoty wrocławskie
Good choice :-) Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
System operacyjny Android
Pomysł ciekawy ale apka ma dużo błędów. Kiedyś testowałem. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Strefa Śmiechu
He he genialne!!!! Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja już też nie kumam :-( Skoro się zraziles to po co wracasz do Castrola? I też byłem przekonany ze zalejesz gulfa. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Malowanie felg na opolszczyznie
Czekamy :-) cenę jak możesz to też podaj ;-) Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Ja używam colourlocka i jestem zadowolony. Spróbowałem i jest ok. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Jakie felgi opony na zime do avanta?
Ori są dobre według mnie pod kątem wytrzymałości i niektóre, szczególnie większe mają niezły wygląd. Ale jest też wiele innych firm które robią dobre felgi, równie wytrzymałe i równie efektowne. Oczywiście cena gra rolę... Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
System operacyjny Android
Błędy ma sam Android więc i aplikacje będą miały... Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To napisz chociaż jaki według twojej oceny jest lepszy. Oczywiście w podanych widelkach cenowych. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Karty orlen biznestank
Dołączam się do pytania ale poproszę jeszcze o garść szczegółów Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4
-
Kiedy zmieniać olej z 5W40 na 10W40
Producent zaleca odpowiednie normy a 5w30 to zdaje się ze przeważnie jest z normą 507 i wtedy można to lać do silników z dpf. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4