Treść opublikowana przez dziadek
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
nie no przestańcie mu doradzać jakieś parchy s4/s5 toć to bieda - szczególnie w środku
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Panamera szału nie robi - ja bym jeszcze spojrzał na egzotyke - Maserati Panamera (S, 4S i GTS) nie, ale Turbo S już sporo potrafi. Oczywiście mówimy o używce bo te już całkiem ładnie potaniały i prowadzi się nieziemsko, nie da się tego opisać jak auto o takich gabarytach składa się w zakręty. Maserati w standardzie jest powolne, dopiero wersje MC są konkretne. Ale to egzotyka ale ja nie mówię o samych osiągach jeżeli chodzi o panamerę - o zakręty jeżeli chodzi to się zgodzę - za***ista zabawa - każde porsche oprócz 911 mi dało frajdę na torze - łącznie z cayenne - 911 niby się trzyma w zakrętach ale dupką trochę zamiata jednak
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Panamera szału nie robi - ja bym jeszcze spojrzał na egzotyke - Maserati
-
[B8 CAMA] Sport&Bussines
Hmm nie slyszalem o multitronicu z taka moca no ale klucic sie nie bede zesie nie da ...czekamy na zdjecia i bedziemy oceniac
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a miała iść do żyda , na szczęście się opamiętał
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek na Hel to najszybciej chyba przez Niemcy A o parapetowce informuj , ja obiecuje przyjechać z kontrola co tam w schowku świeci
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Auto u Vario stoi , dzis zabieram to wam powiem bo juz mi sie pokiełbasilo ---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- Fakt jest ze opony mało,a dziurki zawiecha wybiera super , przy czym auto jest sztywne i zachowuje sie w zakretach elegancko - lepiej niż moje a5
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kurde juz zgupialem , chyba 245/40/20
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Jaki kuźwa znów fotochrom - przyciemnia Ci się... ??? Mlody , głupi , wyrobi sie jeszcze
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
245/45/20
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dzis do Vario jechałem na 20Stkach evoquem i wybiera dziury lepiej niż u mnie na 18 wiec bardzo duzo zależy od zawiechy ...jak flayer pisze ps po zakretach tez lepiej jedzie niż mój o dziwo
-
Prawidłowe odpalanie auta-brak kluczyka
No to jak nie zapala to cos nie tak... Musisz walczyć z tymi błędami
-
Prawidłowe odpalanie auta-brak kluczyka
Wkładasz i wciskasz od razu kluczyk na wcisnietym sprzęgle, nie kombinuj i nie czekaj itp ...auto samo wie kiedy ma czekać i ile ma kręcić ...
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
ale ja nie krytykuje jego - tylko ogólnie napisałem
-
B8 TrOOOOp
Spoko bedzie, moje sie urodziły w 31 tyg i ważyły po 1200g a teraz przegolily rówieśników ...gratulacje
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
No bez sensu 500 zł wywalić - jak jest to jest ok ale w BMW miałem po angielsku i tez było spoko , wiec warto te 500zl np na Wydać
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Jezeli ktos pyta przy takim aucie ile to pali tzn ze to nie auto dla tej osoby
-
[ALL B8] A4 B8 BY lukas309
No to jak sie zaczną to wtedy wywal, nadaje niech sobie bedzie ...
-
[ALL B8] A4 B8 BY lukas309
A czemu chcesz usuwać dpf? Masz z nim jakiś problem ? Jeszcze zdjecia środka pokaz ... ...bezawaryjnosci i graty zakupu
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
No dokładnie ale myślicie ze zapowiedzi sie różnią w 3G a 3G+ ? Myśle ze da rade wykorzystać dla kumatej firmy- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Ja mam lektora polskiego tzn jest dostępny...knujcie- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Graty wyboru , mega wozidełko- [C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
ludzie to ludzie , wszędzie mogą być idioci ale w PL najczęściej się po prostu nie chce i mają wyjebkę na petenta czy to w szpitalu czy na policji itp- [C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
hmm, to ty w Polsce siedzisz? bo o takich rzeczach słysząc , myślałem że się mogą dziać tylko w Polsce - [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!