Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Maglownice, Pompy wspomagania, Siłowniki hydrauliczne, pompy wspomagania regeneracja i układ kierowniczy - SKRAW-MET Zakład Mechaniczny Mechaniki Precyzyjnej co do niedorobek ja bym ich męczył
  2. Dokladnie, mam podobnie Co Wy wiecie o ladowaniu kasy:facepalm::polew::polew: :polew:
  3. ścięte mi nie podchodzą - może to i fajnie wygląda ale mniej funkcjonalna - no chyba że ktoś same trasy lata ...
  4. czy są takie kierownice perforowane ale bez znaczka s-line?
  5. zabiłbym
  6. Teraz to bedzie jeździł po bułki na druga stronę ulicy używając navi
  7. dziadek odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Rns-e ? Dał sie jednak przekonać ?
  8. Lepiej nie pytaj bo ceny mają wysokie ale też profesjonalnie robią robotę. Nie wiem ile wytloczenie bo jak tam byłem to dostaliśmy to gratis przy wymianie skory w panamerze ...najlepiej zadzwonić
  9. wytłoczenie to by ci bez problemu zrobili w java car design tak że będzie jak ori - podejrzewam że nie tylko oni na świecie mają takie zdolności więc w Krakowie też by się taka osoba znalazła
  10. co z tego że osobny program dla skrzyni - przecież ona przekazuje moment obrotowy silnika to co zmienia program w skrzyni - nie wzmocni jej mechanicznie
  11. tak mam biały ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ---------- oj tam wydawało mi się chyba
  12. Jest inny niz przed 2012 , dodatkowo ma trzy diody na przycisku grzania foteli . no to ja wiem ale wydaje mi się że jest inny niż mój - ale jeszcze zobaczę u siebie bo tak tylko mi się wydaje
  13. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak masz takie pomysły to nic nie rób sam bo zaraz będzie temat - "dlaczego mi nic nie działa w navi"
  14. hmmm, coś jakoś inaczej ten panel od klimy wygląda
  15. Jedź do Chorwacji w ciemno wzdłuż wybrzeża i na 100% coś znajdziesz ciekawego i taniego...
  16. jeżeli ci nie drogie życie skrzyni odpuść - tu nie moc tylko moment obrotowy daje w kość skrzyni
  17. nie ma seryjnego auta z takimi osiągami hennessey venom GT, koenigsegg agera r, porsher 9ff gt9-r ? to nie rozpędzi się w takim czasie do 300km/h
  18. nie ma seryjnego auta z takimi osiągami
  19. Ty mi to mówiłeś u dziada na parapecie ? bo coś mi dzwoni ale nie wiem w którym kościele tak u niego na parapecie. dziadek szykuj się na wycieczkę w niedzielę. na 99% jedziemy. w pracy obiecali mi niedzielę wolną. Ty Mietek ale ja w ten weekend maluje mieszkanko i chyba w niedziele tez
  20. Ma byc Fun car nie mistrz prostej
  21. No to niezle tam zapitalacie widzę
  22. Ja maluje z ojcem w sobotę, jak chcesz browarka spięć to zapraszam
  23. ale ten wzór w tym rozmiarze dużo traci i już nie jest taki
  24. do czegoś mocniejszego nie zakładałbym 225, tylko 235 dokładnie, bo co to będzie za trakcja - jedna osoba ma na forum 225 w 300KM - nie wiem jak tym się da jeździć po zakrętach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.