Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Michał, bo to jest Polska tu każdy każdemu doradza,a sam u siebie tego nie zrobi no gdzie ? Toc na 15'' to juz taczka
  2. trąca troche górskim albańskim bydłem rogatym ty żyjesz jeszcze ? a co to za zycie.... wegetacja.... Polska Pogadalbym ale zaraz jakiś zielony pogoni
  3. trąca troche górskim albańskim bydłem rogatym ty żyjesz jeszcze ?
  4. A gadales z właścicielem? Pozytywnie zakrecony starszy Pan....
  5. Odebrane juz? Zadowolony?
  6. chyba geometrie a nie zbieżność - no chyba że ruszasz końcówki lub drążki kierownicze
  7. dziadek odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    a to cenowo nie pochodzi pod Q7? bo jak tak to chyba lepiej audiczke
  8. mnie nie było , dlatego nie było z kim pić
  9. Sędziego dźwig przejechał
  10. Eh znowu Vetel, ale trzeba przyznać jechał jak w transie
  11. ja bym zaczał od płynu - no chyba że już zmieniałeś ...
  12. dziadek odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Środki do mnie nie przemawiają w tych tauranach , w tym jak i w tym starym tez nie mój styl
  13. Probowales płyn zmienić? Bo moze jak zmieniali magiel zamiast angielskiego to moze jakies gowno zalali po taniosci ...tylko trzeba dobrze odpowietrzyc bo inaczej bedzie wyc i tak
  14. Z tymi tuningowcami to prawda, narazie nikt tego nie ogarnia - to całkiem nowy silnik np kolektor wydechowy ma zintegrowany z blokiem i pare innych wodotryskow ... ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- Wracając do tematu o silniku 1.8 tfsi 143km nie słyszałem
  15. Maglownica nie jeczy, tylko pompa wspomagania ...ten typ w Sopocie pompy tez regeneruje jakby co ...
  16. Jak ja tam byłem u nich to gość mi pokazywał maglownice od jakiejś ciężarówki co była wiecej warta od całego mojego auta - tam naprawdę konkretne rzeczy robią
  17. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    normalnie takie gałki chodzą po 450-500 - za 150 to kupisz zwykłą plastikową
  18. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie szuka kto? AUDI A4 A5 Q5 mieszek galka zmiany biegu S-LINE (3274159153) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tanio chyba
  19. koleś ma wiedzę - w moim przypadku - uczył przez telefon ASO Seata jak poprawnie odpowietrzyć układ po wymianie i zalaniu magla bo barany twierdzili że pompa wspomagania walnięta
  20. tak jest - gość naprawdę ogarnięty - firma zajmuje się regeneracją wszystkiego co hydrauliczne - więc nie jest to jakaś "popierdółka"
  21. Pierlki mi zjada w zastraszajacym tempie no ale kleją sie ładnie
  22. Około 20 k za wszystko. Największy problem oczywiście ze złamaniem sterownika ale do zrobienia jest tyle tylko że trzeba specjalny sprzęt. Ale efekty będą pozwalające przynajmniej tak twierdzi Adam standardowo proszę podpytaj o mój silniczek dla przypomnienia CJEB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.