Audiofilm

• Ostatnia wizyta

O Audiofilm

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Audiofilm

Reputacja

1. Ja już wyrobiłem sobie odruch i wyłączam tę funkcję, bo kilka razy silnik się wyłączył, gdy zwolniłem przed "śpiącym policjantem" - bardzo nieprzyjemne uczucie.
  2. Japońce ponoć schodzą szczególnie intensywnie w stolicy. Czy nic się nie zmieniło, uwzględniając cały kraj? Audi A4/A6, Passat i Golf górą...?
  3. Cześć koledzy! Czy używanie hamulca elektrycznego podczas mrozów grozi tym samym, co używanie klasycznej wajchy?
  4. Jeśli chodzi o automat, nie wjechałbym byle gdzie. Chamskie szczotki na stacjach benzynowych mnie przerażają, ale jak widzę nowoczesną i nową inwestycję z fizelinowymi ścierami oraz kolorowym szamponem, to nie ma problemu.
  5. Audiofilm

snieg na aucie

Tak, 1 minuta na postoju to maks. Unia Europejska jest chora, ale o tym szkoda gadać. Ja również o(d)garniam szczotką budę, a szyby plastikową skrobaczką lub kartą płatniczą.
  6. A4 B8 2.0 TDI 143 KM 172 tysiące km. Pracuje jak marzenie, cicho i równo. Rwie przed siebie jak dzikus, zawieszenie 80% skuteczności.
  7. W zasadzie pokazywanie aut jest chore z założenia.
  8. Taka tam ciekawostka z rana. Klik.
  9. Każda. Masz na myśli jakość usługi czy inwazyjność względem nadwozia?
  10. No, po Jagu to bieda, co? Wnętrze w kociaku nieźle robi.
  11. Komu rower Audi, komu? 2012 Audi e-bike Wörthersee - Clip - Julien Dupont - YouTube Więcej info i fotek
  12. Audiofilm

Przyceimnione Szybki

Przodu-boku nie wolno przyciemniać. Jak trafisz na wyrozumiałego misiaka, to każe Ci zrywać na miejscu, a jak na służbistę - zapłacisz mandat. Tył-bok i tył możesz smołą pociągnąć i nikt się nie przyczepi.