Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bolek21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Koledzy mam pytanie chce kupić zamek drzwi po nr vin wychodzi mi ze potrzebuje nr części 8J1837015A a znalazłem taki sam nr tylko na końcu ma b zamiast A (8J1837015B) . Moje pytanie brzmi czy robi to jakaś rownice ? Czy mogę śmiało brać ?
  2. ¨Przepustnica wymieniona zobaczymy czy szarpanie ustanie , jak na razie jest ok . Dzieki wszystkim za podpowiedzi szczególnie dla quadral20004 Wielkie dzieki
  3. Koledzy mam już przepustnice . Teraz pytanie czy sam bym to ogarnal ?? Czy jest to skomplikowana operacja?? Bardzo bym był wdzięczny za podrzucenie jakiś materiałów : filmy, schematy, zdjęcia itp. za kazda podpowiedz będę wdzięczny
  4. Nie . A co chodzi z ta zebatka ??
  5. A co myślicie o tej przepustnicy allegro.pl/show_item.php?item=4941977648 sorki ze tak wpisane ale odnośnik mi się zacinal caly czas
  6. Na wakcje była czyszczona już wiiec to będzie pewnie to. Ten blad na Vagu był już przez dwa lata ale tego nie robilem bo blad był sporadyczny i nic się nie dzialo ale teraz zaczyna się cyrk
  7. Witam . Mój problem wygląda tak ze po pierwsze mieszkam za granica i byłem tydzień temu u zaprzyjaźnionego mechanika w Polsce i powiedział ze mam do wymiany przepustnice powietrza , ponieważ zacina się czasami , ale tego nie zrobiliśmy ponieważ nie miałem na to już czasu i teraz gdy gasze auto strasznie szarpie silnikiem . Po podpięciu Vaga blad jest nastepujacy : 5293 (S0014AD):A8 Jednostka sterujaca przepustnica , sterowanie silnika nastawczego sygnaal za duzy . Moje pytanie brzmi czy na pewno jest to winna przepustnicy , mam ja zamiar zamowic ale chciałbym być pewien . Proszę o szybko pomoc
  8. Gdy oplace akcyze i sprzedam bez rejestracji na siebie tylko przygotowanego do rejestracji a za wieksza cene podana do wyliczenia akcyzy czy zaplace podatek od zysku??
  9. Potrzebuje pomocy . Moj brat mieszkajcy w belgii chce sprzedac auto ale w Polsce. Samochod jest zarejestrowany w Belgji . Co najlepiej bylo by zrobic? . Oplacac akcyze czy nie? Jak to zrobic by poniesc jak najmniejsze koszty sprowadzenia?? Jak oplace akcyze czy musze rejestrowac auto na siebie?? Prosze o jakies propozycje
  10. bolek21 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Ostatnimi czasy mam problem z przeplywomierzem powietrza . Gdy gasze auto to nim delikatnie zatrzesie .Po podloczeniu vagu jest blad spordyczny przeplywomierza . W lipcu gdy robilem maly serwis auta to moj zaprzyjazniony mechanik przeczyszal mi przeplywomierz poniewaz nie mial za bardzo czasu na wymiane go a ja nie moglem czekac poniewaz robilem to w Polsce a mieszkam za granica i umowilem sie z nim ze w okresie swiatecznym na wymiene ale teraz mam coraz gorszy problem z tym i chcialbym to zrobic tutaj tylko nie moge nigdzie na forum znajsc jakiej firmy mam kupic przepywomierz ( slyszalem cos o PIERBURG ) ale nie wiem nigdzie nie moge znajsc . Moglby mi ktos powiedziec jaki mam kupic i gdzie ? Mile widziane jakies propozycje co moglbym zrobic by poprawic sytuacje . Jest sens jeszcze raz go czyscic??
  11. Koledzy Nie wiem dokladnie jak nazwac moj problem ale gdy auto stoji na niskich obrotach to nic nie slychac gdy przegazuje go do 2500 ob to zaczyna sie szum delikatne dzwonienie , wydaje sie jakby z okolic paska alternatora lub z drugiej strony silnika okolo poczatku wydechu . Gdy jade autostrada 130 km/h to w aucie jesthuk gdyprzyspieszam to sie zwieksza odglos i jest tak samo jak zwalniam. Nie wiem czy jest czym sie matwic , poniewaz za tydzien jade na wakacje . Ma moze ktos jakies pomysly co to moze byc ??
  12. a jak to mozna sprawdzic ze kompresor nie chodzi ??
  13. Podpinalem kilka razy , klima nabijana w zeszlym roku , czynnik jest bo sprawdzalem , moje pytanie czy jesli lozysko na kompresorze by padlo czy mogly by byc takie objawy??
  14. Witam moj szwagier ma passata 2009 r 2.0 CR . Jest taki problem ze nie chlodzi klima ,co jest bardzo dziwne ze vag nie pokazuje zadnych bledow . Gdzie mozemy szukac jakis przyczyn ?? Czy moze mial ktos podobny problem ?? Prosze o pomoc
  15. Witam co myslicie o takim telefonie jak samsung galaxy xcover 2 ? Moze ktos uzytkuje taki telefonik?? Bardzo mi sie spodobal ,a potrzebuje odpornego telefonu ze wzgledu na prace . Prosze o jakiekolwiek podpowiedzi pozdrawiam i dziekuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.