Treść opublikowana przez bolek21
-
Zamek drzwi przednich kierowcy
Koledzy mam pytanie chce kupić zamek drzwi po nr vin wychodzi mi ze potrzebuje nr części 8J1837015A a znalazłem taki sam nr tylko na końcu ma b zamiast A (8J1837015B) . Moje pytanie brzmi czy robi to jakaś rownice ? Czy mogę śmiało brać ?
-
Problem z przepustnica powietrza
¨Przepustnica wymieniona zobaczymy czy szarpanie ustanie , jak na razie jest ok . Dzieki wszystkim za podpowiedzi szczególnie dla quadral20004 Wielkie dzieki
-
Problem z przepustnica powietrza
Koledzy mam już przepustnice . Teraz pytanie czy sam bym to ogarnal ?? Czy jest to skomplikowana operacja?? Bardzo bym był wdzięczny za podrzucenie jakiś materiałów : filmy, schematy, zdjęcia itp. za kazda podpowiedz będę wdzięczny
-
Problem z przepustnica powietrza
Nie . A co chodzi z ta zebatka ??
-
Problem z przepustnica powietrza
A co myślicie o tej przepustnicy allegro.pl/show_item.php?item=4941977648 sorki ze tak wpisane ale odnośnik mi się zacinal caly czas
-
Problem z przepustnica powietrza
Na wakcje była czyszczona już wiiec to będzie pewnie to. Ten blad na Vagu był już przez dwa lata ale tego nie robilem bo blad był sporadyczny i nic się nie dzialo ale teraz zaczyna się cyrk
-
Problem z przepustnica powietrza
Witam . Mój problem wygląda tak ze po pierwsze mieszkam za granica i byłem tydzień temu u zaprzyjaźnionego mechanika w Polsce i powiedział ze mam do wymiany przepustnice powietrza , ponieważ zacina się czasami , ale tego nie zrobiliśmy ponieważ nie miałem na to już czasu i teraz gdy gasze auto strasznie szarpie silnikiem . Po podpięciu Vaga blad jest nastepujacy : 5293 (S0014AD):A8 Jednostka sterujaca przepustnica , sterowanie silnika nastawczego sygnaal za duzy . Moje pytanie brzmi czy na pewno jest to winna przepustnicy , mam ja zamiar zamowic ale chciałbym być pewien . Proszę o szybko pomoc
-
sprowadzenie auta
Gdy oplace akcyze i sprzedam bez rejestracji na siebie tylko przygotowanego do rejestracji a za wieksza cene podana do wyliczenia akcyzy czy zaplace podatek od zysku??
-
sprowadzenie auta
Potrzebuje pomocy . Moj brat mieszkajcy w belgii chce sprzedac auto ale w Polsce. Samochod jest zarejestrowany w Belgji . Co najlepiej bylo by zrobic? . Oplacac akcyze czy nie? Jak to zrobic by poniesc jak najmniejsze koszty sprowadzenia?? Jak oplace akcyze czy musze rejestrowac auto na siebie?? Prosze o jakies propozycje
-
Problem z przeplywomierzem
Witam Ostatnimi czasy mam problem z przeplywomierzem powietrza . Gdy gasze auto to nim delikatnie zatrzesie .Po podloczeniu vagu jest blad spordyczny przeplywomierza . W lipcu gdy robilem maly serwis auta to moj zaprzyjazniony mechanik przeczyszal mi przeplywomierz poniewaz nie mial za bardzo czasu na wymiane go a ja nie moglem czekac poniewaz robilem to w Polsce a mieszkam za granica i umowilem sie z nim ze w okresie swiatecznym na wymiene ale teraz mam coraz gorszy problem z tym i chcialbym to zrobic tutaj tylko nie moge nigdzie na forum znajsc jakiej firmy mam kupic przepywomierz ( slyszalem cos o PIERBURG ) ale nie wiem nigdzie nie moge znajsc . Moglby mi ktos powiedziec jaki mam kupic i gdzie ? Mile widziane jakies propozycje co moglbym zrobic by poprawic sytuacje . Jest sens jeszcze raz go czyscic??
-
dzwonienie z pod maski
Koledzy Nie wiem dokladnie jak nazwac moj problem ale gdy auto stoji na niskich obrotach to nic nie slychac gdy przegazuje go do 2500 ob to zaczyna sie szum delikatne dzwonienie , wydaje sie jakby z okolic paska alternatora lub z drugiej strony silnika okolo poczatku wydechu . Gdy jade autostrada 130 km/h to w aucie jesthuk gdyprzyspieszam to sie zwieksza odglos i jest tak samo jak zwalniam. Nie wiem czy jest czym sie matwic , poniewaz za tydzien jade na wakacje . Ma moze ktos jakies pomysly co to moze byc ??
-
nie chlodzi klima passat b6
a jak to mozna sprawdzic ze kompresor nie chodzi ??
-
nie chlodzi klima passat b6
Podpinalem kilka razy , klima nabijana w zeszlym roku , czynnik jest bo sprawdzalem , moje pytanie czy jesli lozysko na kompresorze by padlo czy mogly by byc takie objawy??
-
nie chlodzi klima passat b6
Witam moj szwagier ma passata 2009 r 2.0 CR . Jest taki problem ze nie chlodzi klima ,co jest bardzo dziwne ze vag nie pokazuje zadnych bledow . Gdzie mozemy szukac jakis przyczyn ?? Czy moze mial ktos podobny problem ?? Prosze o pomoc
-
zakup samsunga xcover 2
Witam co myslicie o takim telefonie jak samsung galaxy xcover 2 ? Moze ktos uzytkuje taki telefonik?? Bardzo mi sie spodobal ,a potrzebuje odpornego telefonu ze wzgledu na prace . Prosze o jakiekolwiek podpowiedzi pozdrawiam i dziekuje
-
sprowadzenie motoru
Witam mieszkam w belgi i mam klada 250 cm jakie byly by koszty oplat w Polsce tlumaczenie itp ...Prosze o pomoc
-
prosze o porade
Ja widzialem Rotory na identycznej b8 jak moja i wyglada super , bym bardzo chcial takie zakupic ale nie mam zamiaru inwestowac tyle kasy w kola
-
prosze o porade
Dzieki za podopwiedzi bede sie sklanial chyba ku tych z linku , a jakiej marki oponki do takiej feli byscie zarzucili napewno rozmiar 245/40 bo taki jest w katalogu ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- A co powiecie o tych felach ???Alufelgi Audi 18" S-line GWIAZDY (3262142718) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Polecane opony letnie
Koledzy w niedlugim czsie planuje zakupic fele i do nich opony o rozmiarze 245/40/18 co polecicie w dobrych pieniadzach i w miare dobrej klasy poczatkowa cena to mysle ze 400-500 za sztuke
-
prosze o porade
Dzieki ale 19 to chyba troche przesada a co myslisz o tych replikach??
-
prosze o porade
Chcialbym miec felgi seryjnie produkowane dla audi najlepiej S5 moze ktos na forum bedzie oddawal w dobrej cenie
-
prosze o porade
Ale ori uzywane kosztuja same fele 5 tys teraz + opony nie chce pchac tyle kasy w kola tym bardziej ze teraz kupilem nowe 16 i pojda za grosze
-
prosze o porade
Witam w nie dlugim czasie mam zamiar kupic nowe kola do swojej Audi i ogladajac dochodze do wniosku ze orginaly sa bardzo drogie . Moje pytanie polega na tym , co myslicie o zamienikch ?? Czy lepiej kupic uzywany orginal czy nowy zamienik ??? np taki NOWE FELGI R652 AMALFI AUDI A4,A5,A6, S5 18 CALI (3286693231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Za wszystkie podpowiedzi bd wdzieczny .
-
Nowe opony. JAKIE??
Miesiac temu kupilem barum R17 dla barciaka i jest bardzo zadowolony , kupywalem u Hugo , 270 zl sztuka . Napisz do Hugo on Ci zrobi wycene !!!
-
Dyfer Bmw E87
Witam czy orientuje sie moze ktos czy dyfer z E46 2.0 disel o przelozeniu 2.47 podejdzie do Bmw 1 E87 2.0 D tez z przelozeniem 2.47 ???? Moj brat chce wymienic i znalazl od E46