Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KaMaZ87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki kolego. Jutro to rozbiore i zobaczę ten wentylator bo jak juz pisalem nie mam mozliwosci podpiecia vaga, bo u wroga jestem. Dzieki
  2. Nie mam możliwości podpiecia. Na climatroniku zadnych błędów nie pokazuje. Zaslyszalem cos o jakims termiku co to jest. Przeczytałem kilka watkow i pisza ze szczotki. Na patrzec?
  3. Pany ja tez sie podepne pod temat. Bo u mnie tez to samo.
  4. Kolego a wygluszenia pod maska czym czysciles.
  5. Ładne wozidlo, spoko kolor. kiere zmień. powodzenia w modzeniu.
  6. Ok bedzie fotka. Jutro jak bedzie czas to sie tym zajme.
  7. Dzieki za odpowiedzi. Ramka pojdzie na grafitowo najprawdopodobniej. Pozdro
  8. Własnie o to mi chodziło. A jaką farbe polecasz. Zwykła grafitowa w spreyu wystarczy?
  9. Witam wszystkich. Moje pytanie jest takie. Czym pomalowac ramke grila zeby ''chwile" chociaż wyglądało jak należy. A drugie pytanie jak by to wyglądało w kolorze grafitowym. Zdjęcia poniżej.
  10. Znalezlism u kolegi wtyczke i nie wiemy do czego sie ja podpina (1.9tdi polift) zdjecie ponizej. prosze o pomoc. dodam ze w moim audi czegos takiego nie ma. Sorry za jakość.
  11. Alessio kolego chyba najładniejsze. takie moje zdanie.
  12. Podziekował Pany. Więc beda barumki.Jutro musze zakupić i założyć. Bo w nocy do wroga jade.
  13. Bry wszystkim chce kupic nowe opony w cenie do 300 zł sztuka. Moją uwage zwróciło dwie opony. Barum bravuris 2 i Wanli S1088. Rozmiar jaki mnie interesuje to 205 lub 215/50/17. Ma ktos jakies sugestie, uwagi która lepsza a moze jeszcze innego producenta polecacie. Pozdro
  14. Tak jak kolega napisał około 7 stów. Nie widze zadnej kozy na zdjęciach??
  15. Przypuszczam za krótkie okażą sie szpilki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.