Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paudib8

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. paudib8 odpowiedział(a) na Skruszo temat w Audi A4 B8
    tak ETKA nie pokazuje samych gum ? gumy wymienione dla zawieszenia 1BA tył, Stabilizator 8KO511305K, o średnica 19,6mm, gumy 1K0511327AQ (kupiłem zamiennik SASIC 2306013 o średnica 19,6mm, 19zł/szt) uciśnięte mocowaniem/opaską stabilizatora 1K0511439E przy okazji wymienione tył: 2 x ŁĄCZNIK STABILIZATORA 8K0505465G / 8K0505465M 30zł/szt. (numer 1150502100)
  2. Może ktoś poleci jakiś dobry warsztat w okolicach Mysłowice/Sląsk, który ogarnie profesjonalnie wymianę łożysk półosi w skrzyni? Po 147K wygląda, że wada dopadła i moje A4/B8/2011/1.8 CDHA :- (
  3. paudib8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś może plastiki przykrywające kamerę Line Assista i łączące lusterko z kamerą HBA - A4 B8 Lift na zbyciu? 8T0907299A kolor Z62 sternsilber 4L0907299A kolor Z62 sternsilber
  4. paudib8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Audi E-Tron Sportback Concept https://electrek.co/2017/04/18/audi-e-tron-sportback-electric-2019/
  5. rekomenduję uchwyt radau poliftowy ( aby dopasowąc fizycznie) a Radar przedliftowy (aby dopasowąć systemowo do posiadanego Gateway'a oczywiście w wersji High) i przeczytać ze zrozumienim cały wątek minimum ze dwa razy... powodzenia
  6. a to z oficjalnego biuletynu szkoleniowego Audi A4 ‘08 Zeszyt do samodzielnego kształcenia nr 409 - strona 73
  7. paudib8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Are keyless entry systems safe? | ADAC keyless entry extender
  8. paudib8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poznań – Ukradli Audi S4 za ponad 80tys. Policja zatrzymała ich w 60min po kradzieży!http://naszawielkopolska.pl/?p=8922
  9. zmień "M" na "G" sprawdź kodowanie - jak zakładasz orginalną taśmę i nic nie kodowałęś to wszystko będzie OK
  10. niestety nie dostałem nowej taśmy z indeksem M 8K0953568M więc nie mam jak przetestować innej z tym indeksem ale na "G" (mam taką) wszystko na pewno śmiga (Multikiera, ACC, Line Assist) jak pisałem - wnioskuję że do 44: Steering Assist J500 potrzebna jest taśma "M" taśma ta nie przejmuje kodowania dla kiery z wibrą bo firmware opisuje prace dla dragań kierownicy generowanch przez J500 zamiast silniczka V331
  11. paudib8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    100 tys. przejechane po polskich drogach i odbojnik zgnił :-( Panowie jak zabrać się za naprawę odbojnika 8K0512131 tył /2011/Sedan/Lift? Dużo z tym roboty? Może jakiś link do podobnego tematu?
  12. Panowie jak zabrać się za naprawę odbojnika 8K0512131 tył /2011/Sedan/Lift? Dużo z tym roboty? Może jakiś link do podobnego tematu? 100K przejechane po polskich drogach. Odbojnik zgnił :-(
  13. paudib8 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pytanie do ekspertów :-) czy czteroramienna kiera z Q5 8R0419091 podejdzie do A4/B8 zamiast 8K0419091 ? Czy Airbag z oryginalnej czteroramiennej kiery 8K0880201B będzie pasował do czteroramiennej kiery z Q5?
  14. a tu link do innego forum jak ogarnąć maty grzewcze...... googlarka pomorze w tłumaczeniu http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=321833&page=7
  15. J500 będzie konieczne równiez do aktywacji Pause Recommendation juz chyba rozumiem dlaczego nie mogłem i nie bedę mógł wykalibrowac taśmy z polifta 8K0 953 568 M - bo ona oczekuje na komunikację z 44: Steering Assist J500 gdzie pobierane są bardziej dokładne dane na temet kąta skretu itp. potrzebne do Kalibracj. Tak na marginesie w blokach pomiarowych wszystko wygladało OK status "Ready for calibration" (1111) a proces wywalał błąd. (inne kodawie bez zazneczenego silnika od vibry V331) z tego co tu piszą to A4/S4 B8 (Polift) 2013 są wyposażone w Active Line Assist https://www.audiusa.com/newsroom/news/press-releases/2012/01/new-audi-a4-s4-2013-model-year "Audi offers several advanced technology features for the A4 family, including adaptive front lighting and Audi side assist, which monitors the space behind and beside the A4 by radar and detects any vehicles in the neighboring lanes. Driving in the A4 is also enhanced by the optional Driver Assistance package, which features adaptive cruise control that keeps the A4 at a constant distance from the preceding vehicle, active lane assist, and dynamic steering. Dynamic steering varies the effort as well as the steering ratio. Active lane assist allows the steering to help maintain lane discipline should the driver begin to sway outside of the lane markings without setting the turn signal." również tu: http://auta.moto.pl/samochody/AUDI/97240/A4+1.8+TFSI+Quattro+Line/p od 01 wrzesień 2012 do 31 grudzień 2012: Audi side assist i Audi active lane assist, Fotele Czyli na pewno można doposażyć Polifta. Ale czy Lifta też?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.