Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Sportowe mam u siebie i sportowe były w a4 którym ostatnio jeździłem i w a4 był większy zakres regulacji ... No chyba ze mi sie zdaje
  2. W/g mnie siedzi sie wyżej niz w a4 przez to ze fotel w a5 ma mniejszy zakres regulacji góra dół , ale samo auto jest niższe od a4
  3. i poza tym wcale nie jest droższy...wychodzi podobnie jak a4 doposażysz w to co A5 ma w serii np. podłokietnik, LED itp...
  4. true ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- w Bukowinie moje auto stało akurat pod oknem naszego pokoju i jacyś fachowcy (nie widziałem kto) stali i dyskutowali o moim aucie "eee tam A5 jest c**jowe, jest duuużo droższe od A4 a jest dla tych których nie stać na A7" co racja to racja na A7 mnie nie stać
  5. przed restauracją - ale przyjedziesz? to po co autem?
  6. Ta , Rafi, Ja , Bielik, Patryk , Buszek (jak zobaczy to pewnie się pojawi)
  7. ok, Pany. Ja i Rafi dziś w Starej Karczmie rozpracujemy flaszkę o 20. Ma ochotę ktoś dołączyć?
  8. Narazie d*pa bo goście sie nie odzywają a mieli dzwonić jak bedą po robocie, moze by tak w starej karczmie jakaś flaszkę obalić ? Wstępnie 20sta? Kto sie pisze? ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- Pobite gary...goście maja swoje zajęcia dziś...ale w sumie możemy sami Jakby sie chętni znaleźli
  9. dziś? Patryk kiedy odbierasz furmankę ...mamy też gości klubowiczów w Hotelu Elbląg...Można by ich jakoś ugościć ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- kutfa , chętnych widzę w CH jak zawsze , można by było połączyć spota gościnnego, z prezentacją Hondy( Patryk) i passka (bielik) i z zobaczeniem dawno niewidzianego kolegi z wysp O moim fisie to juz nie pamietasz a no to gwóźdź programu - przepraszam Rafałku
  10. dziś? Patryk kiedy odbierasz furmankę ...mamy też gości klubowiczów w Hotelu Elbląg...Można by ich jakoś ugościć ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- kutfa , chętnych widzę w CH jak zawsze , można by było połączyć spota gościnnego, z prezentacją Hondy( Patryk) i passka (bielik) i z zobaczeniem dawno niewidzianego kolegi z wysp
  11. Miron zmienił furę jak się wkurzył że do A4 nie mógł wsadzić 20 cali 9' ET26 ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- wypraszam sobie , ja nie mam rotorów
  12. Wygląd w środku ten sam ale jeździ się sporo inaczej niż A4. dzięki temu że te nadkola mieszczą takie ET, A5-ka w zakrętach się pewniej zachowuje niż A4 - się zdziwiłem jak raz miałem A4 zastępczą ... za to w A4 się siedzi niżej na fotelu fajniutka ta twoja nowa - graty i zadowolenia życzę... ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ---------- ps. przy s-line koła giną jeszcze bardziej niż normalnie
  13. To to ty chcesz po zakupie mierzyć ? Chyba lepiej przed
  14. Fajnie z tym orurowaniem wyglada
  15. nie , to jest japońska technologia i trzeba regulować
  16. hondy silnik sie do gazu słabo nadaje , luz zaworowy sie z łapy ustawia co 50tys km a przy gazie duzo częściej
  17. A zapomniałem dodać ze 4.8 to oszczędne silniki tylko olej lubią , przynajmniej w panamerze , prędkości okolice 170 km/h na autostradzie , pozniej normalne wyprzedzania na drodze krajowej i na odległości 400km spalanie na kompie 11l
  18. Patryk tylko w crv musisz czasem po szutrze pośmigać zeby napęd tylny sie pozalaczal bo jak sie śmiga tylko po mieście tam sie pier**li napęd z tylu bo nie jest używany pany rybacy a nie chcecie na majowke wyskoczyć do bogdanka.net.pl
  19. Ogloszenie nieaktywne Jaki silnik?
  20. No to tragedii nie ma Masa jednak robi swoje co? Mnie urzekło w nich to ze nadwozie jest na maksa sztywne w przeciwieństwie do a5. Na torze instruktor robił mega drifty z wychyleniem takim ze myślałem ze sie juz nie da wyprowadzić i gdzie w panamerze wszystko trzeszczało w cayene kompletnie nic nie wydawało dźwięków , to samo w terenie ...
  21. Uuuuuuu, A co co to za silnik ze piszesz ze wolniejsza?
  22. poszukaj w temacie silników na pompie a nie tu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.