Treść opublikowana przez dziadek
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Sportowe mam u siebie i sportowe były w a4 którym ostatnio jeździłem i w a4 był większy zakres regulacji ... No chyba ze mi sie zdaje
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
W/g mnie siedzi sie wyżej niz w a4 przez to ze fotel w a5 ma mniejszy zakres regulacji góra dół , ale samo auto jest niższe od a4
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
i poza tym wcale nie jest droższy...wychodzi podobnie jak a4 doposażysz w to co A5 ma w serii np. podłokietnik, LED itp...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
true ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- w Bukowinie moje auto stało akurat pod oknem naszego pokoju i jacyś fachowcy (nie widziałem kto) stali i dyskutowali o moim aucie "eee tam A5 jest c**jowe, jest duuużo droższe od A4 a jest dla tych których nie stać na A7" co racja to racja na A7 mnie nie stać
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Prawda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
przed restauracją - ale przyjedziesz? to po co autem?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ta , Rafi, Ja , Bielik, Patryk , Buszek (jak zobaczy to pewnie się pojawi)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok, Pany. Ja i Rafi dziś w Starej Karczmie rozpracujemy flaszkę o 20. Ma ochotę ktoś dołączyć?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Narazie d*pa bo goście sie nie odzywają a mieli dzwonić jak bedą po robocie, moze by tak w starej karczmie jakaś flaszkę obalić ? Wstępnie 20sta? Kto sie pisze? ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- Pobite gary...goście maja swoje zajęcia dziś...ale w sumie możemy sami Jakby sie chętni znaleźli
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziś? Patryk kiedy odbierasz furmankę ...mamy też gości klubowiczów w Hotelu Elbląg...Można by ich jakoś ugościć ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- kutfa , chętnych widzę w CH jak zawsze , można by było połączyć spota gościnnego, z prezentacją Hondy( Patryk) i passka (bielik) i z zobaczeniem dawno niewidzianego kolegi z wysp O moim fisie to juz nie pamietasz a no to gwóźdź programu - przepraszam Rafałku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziś? Patryk kiedy odbierasz furmankę ...mamy też gości klubowiczów w Hotelu Elbląg...Można by ich jakoś ugościć ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- kutfa , chętnych widzę w CH jak zawsze , można by było połączyć spota gościnnego, z prezentacją Hondy( Patryk) i passka (bielik) i z zobaczeniem dawno niewidzianego kolegi z wysp
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Miron zmienił furę jak się wkurzył że do A4 nie mógł wsadzić 20 cali 9' ET26 ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- wypraszam sobie , ja nie mam rotorów
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Wygląd w środku ten sam ale jeździ się sporo inaczej niż A4. dzięki temu że te nadkola mieszczą takie ET, A5-ka w zakrętach się pewniej zachowuje niż A4 - się zdziwiłem jak raz miałem A4 zastępczą ... za to w A4 się siedzi niżej na fotelu fajniutka ta twoja nowa - graty i zadowolenia życzę... ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ---------- ps. przy s-line koła giną jeszcze bardziej niż normalnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To to ty chcesz po zakupie mierzyć ? Chyba lepiej przed
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajnie z tym orurowaniem wyglada
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie , to jest japońska technologia i trzeba regulować
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na pudelku pisali
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hondy silnik sie do gazu słabo nadaje , luz zaworowy sie z łapy ustawia co 50tys km a przy gazie duzo częściej
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
A zapomniałem dodać ze 4.8 to oszczędne silniki tylko olej lubią , przynajmniej w panamerze , prędkości okolice 170 km/h na autostradzie , pozniej normalne wyprzedzania na drodze krajowej i na odległości 400km spalanie na kompie 11l
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk tylko w crv musisz czasem po szutrze pośmigać zeby napęd tylny sie pozalaczal bo jak sie śmiga tylko po mieście tam sie pier**li napęd z tylu bo nie jest używany pany rybacy a nie chcecie na majowke wyskoczyć do bogdanka.net.pl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ogloszenie nieaktywne Jaki silnik?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
No to tragedii nie ma Masa jednak robi swoje co? Mnie urzekło w nich to ze nadwozie jest na maksa sztywne w przeciwieństwie do a5. Na torze instruktor robił mega drifty z wychyleniem takim ze myślałem ze sie juz nie da wyprowadzić i gdzie w panamerze wszystko trzeszczało w cayene kompletnie nic nie wydawało dźwięków , to samo w terenie ...
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Uuuuuuu, A co co to za silnik ze piszesz ze wolniejsza?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bielik , bus i jesteś
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
poszukaj w temacie silników na pompie a nie tu