Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no jak? przecież jeżeli jest spot to tam a nie pod klatką
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
można
-
B8 TrOOOOp
Znowu ten beznadziejny plastik na około dźwigni zmiany biegów , w b8 mozna było wziąć Mmi i juz łyso nie było ale tu widac ze sterowanie cofnęli i łyso bedzie bezwzględu na wyposażenie ...miejmy nadzieje ze to nie jest ostateczny wygląd ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najwazniejsze ze żebyś ty był zadowolony
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zatrudni cię pl firma , w/g kodeksu pracy polskiego , tu bedzie płacić podatki itp wiec Patryk oby było tak jakbyś ty chciał ... Ale Wiesz ja tez pracuje w zagranicznej firmie ale zarządzają nią Polacy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
super
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
gratulacje - 3 city?
-
Po Audi BMW e91 navi prof ++ 155km i kawasaki VN750
Przekonasz sie sie ze to dwa rożne auta
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
Ale chodzi mi mi gdzies wczesniej , na trasie w sensie , datki to juz na miejscu
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
Ktos bedzie lecial od elblaga ? Ja sie wybieram , mozna by bylo sie gdzies spiknąć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
podejrzewam że nie dostaniesz VIN-u jak ci od razu nie dał - przerabiałem takie gadki " jestem w parku z dzieckiem , jak wrócę to wyślę" itp ... no ale żebym się mylił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
daj znać jak będziesz to może się wybiorę z tobą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoko , dzieki zobaczymy jutro jak mu to wychodzi ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- A gdzie ty teraz robisz ?- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
zawsze można przyciąć- B8 TrOOOOp
podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry nie połamię tam niczego ? łatwo się poddaje - poza tym gdzies w tym wątku jest ze zdjęciem nawet - w warsztacie też- B8 TrOOOOp
podważasz tą obwódkę naokoło mieszka i wychodzi do góry- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Audi A4 1.9TDI**116KM **Klimatronik**Alu**Sedan (4276905529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Patryk ty nie miałeś większego przebiegu?- Audi a4 avant 2.8 quattro benz multitronic
w b5 nie było multitronica, co do awarii nikt raczej nie wywróży ze szklanej kuli- B8 TrOOOOp
Widział może ktoś gdzieś schemat/instrukcję jak zdemontować pedał sprzęgła w b8?- F1, Rajdy i Motorsport
Vetel to zaraz chyba na terapię będzie musiał iść , bo Ricardo za każdym razem jest lepszy- [B6 AVF] by Edyta
Dobrze ze pogoda dopisała to i poopalac sie z piwkiem mozna było pewnie- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Turdzi 2.0tfsi tez traci moc ...zrób większy przelot i tez sie nagrem zasyfi ...jak to wtrysk bezpośredni- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ups- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Piękna jest , dużo bardziej mi się podoba niż oklepane R8 ...a nie miała iść na sprzedaż ? - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody