Treść opublikowana przez dziadek
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
Audiczka fajna ale: Powiem ci tak mialem tez a6 c6 przod naped i jest duza przepasc jak mas 4x4 a odnosnie bmw e60 juz nigdy wieciej nie kupie bmw moc fajna spalanie tez ale w srodku beznadzieja no i tylni naped co do gustu i wyglądu środka to wiadomo - jeden lubi rude , drugi blondynki ale że tylny napęd to zło i to w BMW gdzie wyważenie auta jest wzorowe to ?
-
2.0TFSI Gaśnie na rozgrzanym silniku, odpala dopiero jak ostygnie, błąd P310B
sprawdziłeś to o czym ja pisałem?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A kabel brac?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak sam wymienisz sam to mogłeś w sumie sam sprężyny wymienić ściągacze by się znalazły On on dziur nie omija to moze z dwa Jak plecy emerycie ? Lepiej , dziekuje ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak sam wymienisz sam to mogłeś w sumie sam sprężyny wymienić ściągacze by się znalazły On on dziur nie omija to moze z dwa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Górne to taniocha , ciesz sie ze górne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty moze zadzwonię jutro do tej bogdanki .... Moze sie cos jeszcze znajdzie...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no trzeba będzie. takie prawa natury. To to co jest juz gnojowóz ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurde jeszcze jeden nie opity a ten już drugiego kupuje
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
Dokładnie jak pisze kolega wyżej , pokaz mu normę producenta zapisana w instrukcji obsługi co do spalania oleju ... I pozamiatane ma...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jutro przyjeżdża 2 oglądać. kurcze cały dzień miałem doła bo telefon milczał (a tu ważna każda godzina:wink:) aż tu przyszła 20 godzina i 4 telefony. oby max do końca tygodnia poszedł. a co tu sie dzieje? Czemu pasek do Żyda ? I czemu ważna każda godzina ? Masz cos nagrane innego? tak jest coś innego. koledze zależy na sprzedaży a mi na kupnie. też passat, też kombi tyle tylko że młodszy, ładniejszy i w TDI. Wiesz jak jak to jest z tdi Zlot - KWEJK.pl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jutro przyjeżdża 2 oglądać. kurcze cały dzień miałem doła bo telefon milczał (a tu ważna każda godzina:wink:) aż tu przyszła 20 godzina i 4 telefony. oby max do końca tygodnia poszedł. a co tu sie dzieje? Czemu pasek do Żyda ? I czemu ważna każda godzina ? Masz cos nagrane innego?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zrób mi tak w pasku!!! chcesz miec 0 ? To gadaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No my liczymy ze sie wciśniemy na gotowe Wiesz jak to jest z organizowaniem sie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O o o
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale gdzie? Bo tam gdzie pisałem to juz miejsc nie ma...chyba ze od rana do wieczora w tym samym dniu wyjazd , No ale wtedy nie popijem
-
Wykres z nieznanym wirusem małe zmiany
QaDo popatrz sobie na wykresy tdi cr wklejanie na tym forum a pozniej sie wypowiadaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Poszli sprawdzić PIN a zmienili przebieg , w sumie PIN też poznali
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Prawdę pisze...ja odbierając auto z salonu takiego przebiegu nie miałem
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
ori z polifta sobie załóż http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-swap-lampek-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-standard-vs-led-223860/
-
Wykres z nieznanym wirusem małe zmiany
Wyglada na typowy program v-techu ...czyli kox na dole a pozniej juz tylko w dół Robiłeś pomiar w tune up i co Robert ci nic nie doradził? Czy szukasz potwierdzenia? Wracaj tam to ci Robert porządnie auto wystroi
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Pozwole sobie odpowiedzieć: jest mniej miejsca nad głowa , szczególnie z tylu z racji wlasnie wspomnianej juz nisko schodzącej lini dachu, na szerokość i ilośc miejsca na nogi różnice jeżeli sa to niezauważalne ...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ma być coupe wiec jest coupe
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Łokcie obdarte od wsiadania No wsiada sie .owo przez nisko poprowadzona linie dachu , dziś jak przydzwonilem po paru kieliszkach w słupek to az gwiazdy zobaczyłem
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
ja dzisiaj miałem furki obok siebie - był też nie związany z marką znajomy i też stwierdził że w A5 siedzi się jak na ziemi - jak otworzył drzwi to rękami po ziemi szurał No to widac mi sie zdawało