Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA


jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po niedawnej sprzedaży A4 i szukaniu po niemieckich ogloszeniach padł wybór zakupu A6 c6 samochód oczywiście przywieziony osobiście
Z Niemiec.Samochód w pełni serwisowany w Niemczech przebieg oryginalny sprawdzony 207 tys i ma dołożoną instalacje gazową z najwyższej półki Prins
Pierwszy moj samochód po mimo dużej ilości audi z napędem quattro prowadzenie samochodu nie do opisania i jakoś dzwięku V6.Zapraszam do oceny narazie
na szybko zrobione zdjęcia telefonem wkrótce sesja jak pogoda pozwoli.

Podziękowanie dla siemiana za pomoc przed zakupową

- Kod lakieru LZ5B
- Rok 07.2006
- A6 C6 2.4 QUATTRO MANUAL 6 BIEGÓW
- Instalacja gazowa Prins
- REFLEKTORY BIXENONOWE SKRĘTNE DZIENNE
- SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW POZIOMOWANIE
- LICZNIK KOLOROWY
- TYLNE ŚWIATŁA LED
- GO HOME/LIVING HOME SYSTEM DOŚWIETLANIA DROGI DO DOMU
- SKÓRZANA TAPICERKA
- EL. REG. FOTELI PRZEDNICH W PEŁNYM ZAKRESIE
- PODGRZEWANE FOTELE PRZEDNIE
- WYKOŃCZENIE WNĘTRZA DREWNO exclusive
- KLIMATYZACJA KLIMATRONIK DWUSTREFOWY
- CZUJNIKI PARKOWANIA PRZÓD TYŁ WIZUALIZACJA MMI
- NAGŁOŚNIENIA BOSE
- DUŻA KOLOROWA NAWIGACJA MMI HIGH
- ZMIENIARKA NA 6CD
- PODSTAWKA POD TELEFON AUDI
- SENSOR DESZCZU
- SENSOR ŚWIATEŁ
- KIEROWNICA WIELOFUNKCYJNA
- 6 BIEGOWA MANUALNA SKRZYNIA
- FELGI 16 CALI
- KOMPUTER POKŁADOWY
- TEMPOMAT
- LUSTERKA WEW. FOTOCHROM
- PODŁOKIETNIK PRZÓD
- PODŁOKIETNIK TYŁ
- SERWOTRONIK
- LUSTERKA PODGRZEWANE+EL. REGULOWANE+EL.SKŁADANE
- PODŚWIETLANE LUSTERKA LED
- LUSTERKA ZEW. FOTOCHROM
- LUSTERKO WEWNĘTRZNE FOTOCHROM
- 4xEL. OTWIERANE SZYBY
- DOMYKANIE SZYB Z KLUCZYKA
- SKŁADANA TYLNA KANAPA
- HALOGENY
- REG. WYS. KIEROWNICY
- UCHWYTY NA NAPOJE
- PAKIET OŚWIETLENIA
- SCHOWKI POD FOTELAMI
- NAVIGACJA
- EL. SZYBERDACH
- Isofix
Jak coś zapomniałem dopisze

Plany:
-Koło na lato 18- 19 cali
-Zawieszenie S-line
-Dokładka tylnia S6
-Układ wydechowy S6
-Wymiana przedniego zderzaka ?
- reszta wyjdzie w praniu

Pierwsze rezanie dokładka z Aso Audi S6
03a8a87221b4.jpg
ed91d4ee03f2.jpg
wpadł oryginalny układ wydechowy S6 5.2 niedlugo filmik z jakością dzwięku
nowy zakup Alufelgi Audi RS6 18 8j 5x112 et 43 RONAL oczywiście oryginał oooo
16cf9082ecc4.jpg
Nowe Foty po paru zmianach

Tylni spojler caractere
5eeabfd715d5.jpg
2bf83f5b9fa2.jpg
5e1a419fef67.jpg
8c7423b76628.jpg
047211114b2f.jpg
Nowy nabytek dension 5008ff1bbbd3379.jpg

Edytowane przez jaguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies fotki wnetrza :) ?

jako toczydlo fajne auto

ale po e60 530d brakowaloby mi mocy ....

kolega ma te 2.4 w c6 w przod napedzie i naprawde troche za slaby ten silnik wg mnie :)

aczkolwiek auto fajne bo w miare proste wsrod innych c6 i dobrze znoszace gaz ...

ps. nie pisze sie lpg PRINCE tylko PRINS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies fotki wnetrza :) ?

jako toczydlo fajne auto

ale po e60 530d brakowaloby mi mocy ....

kolega ma te 2.4 w c6 w przod napedzie i naprawde troche za slaby ten silnik wg mnie :)

aczkolwiek auto fajne bo w miare proste wsrod innych c6 i dobrze znoszace gaz ...

ps. nie pisze sie lpg PRINCE tylko PRINS :)

Powiem ci tak mialem tez a6 c6 przod naped i jest duza przepasc jak mas 4x4 a odnosnie bmw e60 juz nigdy wieciej nie kupie bmw moc fajna spalanie tez ale w srodku beznadzieja no i tylni naped

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super auto, sam na takie choruje, daj jakieś fotki środka:)

Ciężko było taką znaleść w dobrym stanie z tym motorem i q? Generalnie bardzo mało ich jest w tej konfiguracji...

Jeśli chodzi o silnik to chyba jedna z lepszych opcji np pod względem kosztów eksploatacyjnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super auto, sam na takie choruje, daj jakieś fotki środka:)

Ciężko było taką znaleść w dobrym stanie z tym motorem i q? Generalnie bardzo mało ich jest w tej konfiguracji...

Jeśli chodzi o silnik to chyba jedna z lepszych opcji np pod względem kosztów eksploatacyjnych :)

Powiem tak miałem farta tym bardziej ze stan samochodu itp to na palcach szukać ale ogolnie bardzo ciezko znalesc polączenia benzyna + quattro + manual same diesle lub benzyna multitronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiczka fajna ale:

jakies fotki wnetrza :) ?

jako toczydlo fajne auto

ale po e60 530d brakowaloby mi mocy ....

kolega ma te 2.4 w c6 w przod napedzie i naprawde troche za slaby ten silnik wg mnie :)

aczkolwiek auto fajne bo w miare proste wsrod innych c6 i dobrze znoszace gaz ...

ps. nie pisze sie lpg PRINCE tylko PRINS :)

Powiem ci tak mialem tez a6 c6 przod naped i jest duza przepasc jak mas 4x4 a odnosnie bmw e60 juz nigdy wieciej nie kupie bmw moc fajna spalanie tez ale w srodku beznadzieja no i tylni naped

co do gustu i wyglądu środka to wiadomo - jeden lubi rude , drugi blondynki ale że tylny napęd to zło i to w BMW gdzie wyważenie auta jest wzorowe to :shock3:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo każdy kupuje co mu sie podoba ja już na marke bmw powiedziałem nie tylko i wylacznie zakochany w OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies fotki wnetrza :) ?

jako toczydlo fajne auto

ale po e60 530d brakowaloby mi mocy ....

kolega ma te 2.4 w c6 w przod napedzie i naprawde troche za slaby ten silnik wg mnie :)

aczkolwiek auto fajne bo w miare proste wsrod innych c6 i dobrze znoszace gaz ...

ps. nie pisze sie lpg PRINCE tylko PRINS :)

Powiem ci tak mialem tez a6 c6 przod naped i jest duza przepasc jak mas 4x4 a odnosnie bmw e60 juz nigdy wieciej nie kupie bmw moc fajna spalanie tez ale w srodku beznadzieja no i tylni naped

ale w czym przepasc ?

z quattro napewno to szybsze nie bedzie a mi o to chodzilo przeciez

przy normalnej jezdzie takiej jak kazdy na codzien do pracy i z powrotem to przez 9 miesiecy w roku rowniez nie widze duzo wiekszych zalet quattro nad przednim napedem czy tylnim zwlaszcza przy takiej mocy. Chociaz sam majac do wyboru quattro czy fwd wzialbym quattro :).

90% albo i wiecej spoelczenstwa uzytkuje auta przednionapedowe ( w wiekszosci gorsze niz a6 c6 ) caly rok :) i naprawde zeby jezdzic po trasach i w miescie caly rok ( normalnie bez szalenstw i zabawy ) to przedni naped + dobra opona letnia oraz zimowa zdaje egzamin w 100% ;)

a quattro to po prostu dodatek ktory uprzejemnia uzytkowanie auta w pewnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj wiadomo ze 530d w seri ma 218 km ja mialem chipa na 280 i jeszcze diesel to wiadomo ze nie porownasz tego do 177km.No i właśnie doszłeś do tego o co mi chodzi ze wiekszosci ludzi ma przedni naped lub 4x4 a jak ktoś lubi latać bokiem i użytkować tylni napęd to taki kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ale wczesniej napisales ze jest przepasc w przod napedzie w porwnianiu do quattro

bynajmniej ja tak rozumiem tamte zdanie

Powiem ci tak mialem tez a6 c6 przod naped i jest duza przepasc jak mas 4x4 a odnosnie bmw e60 juz nigdy wieciej nie kupie bmw moc fajna spalanie tez ale w srodku beznadzieja no i tylni naped

i bylem ciekawy w czym jest wg ciebie przepasc miedzy a6 c6 FWD 2.4 a a6 c6 2.4 quattro

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

ps. nawet niezle wyposazona jak na 2.4

bo w 2.4

ksenon

kolorwy fis

mmi high

klimatronik

bose

quattro

to rzadkosc

przewaznie 2.4 to golasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze to mocy nie przyniesie ze ma 4x4 mysle ze dabata nie potrzeba watek oceniania samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda za***iście, plany masz fajne...wiadomo co kto lubi mi osobiście drewno w aucie nie pasuje ale i tak autko konkret

ps ja swoją sprzedać chcę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu :wink:Elegancka gablota do modzenia:naughty: Jakby co to mam troche gratow z listy Twoich modow (kola, zderzak) - zapraszam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu :wink:Elegancka gablota do modzenia:naughty: Jakby co to mam troche gratow z listy Twoich modow (kola, zderzak) - zapraszam:hi:
Mariusz napewno jak bede cos kupowal odezwe sie najpierw do ciebie co prawda juz tylnia dokladke s6 mam do odbioru w aso zamówiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu :wink:Elegancka gablota do modzenia:naughty: Jakby co to mam troche gratow z listy Twoich modow (kola, zderzak) - zapraszam:hi:
Mariusz napewno jak bede cos kupowal odezwe sie najpierw do ciebie co prawda juz tylnia dokladke s6 mam do odbioru w aso zamówiłem

spoko, akurat z tylem nie pomoge bo ja mam avanta, ale przod polift jak najbardziej i kola 18" lato:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaczyna sie reezanie zamówiony układ wydechowy s6 5.2 oryginalny i dokładka s6 wkrótce zdjęcia

03a8a87221b4.jpg

wpadła dokładka czekam za ukł wydechowym

ed91d4ee03f2.jpg

wpadł oryginalny układ wydechowy S6 5.2 niedlugo filmik z jakością dzwięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak to brzmi z tych rurek

Ciekawe autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na moje rewelacyjnie :thumbup1: nie za glosno nie za cicho, a te mruczenie... mmm...

auto oblukane na zywca i powiem szczerze ze jest za***iście utrzymane, gdyby nie te dwa wgniotki bylo by w 100% perfekcyjne :decayed:

Cycu... wiesz ze mi sie sssstrasznie podoba :decayed:

aha... co do dekorow pasuja idealnie te drewniane z racji rudej skory :decayed:

jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie drewienko u siebie przy takim kolorze skórki :wink:

f7fc021cad9746b3med.jpg

a tak przy okazji ile pali takie 2.4 ?

nie masz zewn fotochromów? jak masz składane to i chyba powinny być foto :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tez zew fotochrom zalezy jak sie jedzi ale max miasto krotkie odcinki 14,5 l gazu przy deptaniu oczywiscie naped 4x4.Tez masz piękne te drewno jaki masz motor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...