Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW e91


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wiem, że pewnie niektórzy mnie zlinczują za zmiane marki ale jak już kiedyś mówiłe, te forum jest jedynym na które wchodze z przyjemnością, ze względu chociażby na atmosferę ;) A więc, zamieniłem s4 b6 na bmw z pewnych rąk, od znajomego, któremu pare lat temu moi znajomi sprowadzali ją, gdy miała 80 tysięcy przebiegu, teraz ma 120 tysięcy.

Silnik 2.0d 163 KM (zbiera sie nie najgorzej aczkolwiek do eski jej daleko ale za to spalanie interesujące:))

Jest nawet fajnie wyposażona, ma:

-Dach panoramiczny

-klimatronic

-nawigacja

-multifunkcyjna kierownica

-półskóry

-światła z soczewką

- na zime 17" z bmw 5 , a na lato z m-pakietu 18" (jedne i drugie na dystansie)

Nie chce mi sie wypisywać rzeczy typu elektryczne szyby itp wiec na tym skończę :P Ogólnie fajnie mi sie jeździ tym autem i jestem zadowolony.

IMG_1249.jpg

IMG_1383.jpg

1620950_270667843089583_1755406268_n.jpg

IMG_1381.jpg

IMG_1341.jpg

IMG_1376.jpg

Wersja zimowa:

1891094_272961489526885_677402801_n.jpg

IMG_1261.jpg

I przed oklejeniem grilla:

1782086_270667853089582_1871606121_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna strzałka, zmiany na duży plus:wink:

Czarna nerka przy czarnym (chyba każdym) BMW to wg mnie priorytet.

Programik będzie?:decayed:

Tak zapytam... co Cię skłoniło do zmiany z Esy na 2.0d ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, uważaj bo zaraz będziesz szukał tylnich świateł do vetty :wink: P.S następnym razem lepiej na przystanek idź, a nie "padłem" chcesz sie karnąć pfff ;p

Programu nie będę robił, chce zostawić serie tak jak jest. Padło na 2,0 bo akurat chciałem e91 a trafiło sie akurat naprawdę z pewnej ręki wiec nawet sie nie zastanawiałem nad tym że to 2.0d :wink:

Wiem wiem szkoda że nie ma m-pakietu ale narazie nawet o tym nie myśle, nie chce pakować już pieniędzy w auto. Jedynie jeszcze ciemna szyba na przód i styknie. Oczywiscie zgadzam sie z Tobą kolego, czarne nerki przy czarnym to mus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło na 2,0

zamiast "NA"

powinno byc "TO"

:D

Następnym razem szorujesz z buta nowak! Padła już nie zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że by sie przydał ale puki co zostaje tak jak jest :wink: Powiem Ci, ze prowadzenie spoko, fakt że mam ją dopiero miesiąc więc jeszcze sie okaże ale czuć różnice. Eska była dużo sztywniejsza i bardziej było czuć że klei sie asfaltu. Ale nie miałem jeszcze tak okazji przetestować beemki w bardziej "ekstremalnych" warunkach. Puki co nie mam do niej większych zastrzeżeń i tak jak mówiłem, to auto ma posłużyć do codziennego, spokojnego użytku, więc zabawy jak eską już odpadają ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze jak juz dojdzie do tych zabaw to zeby zaslonic ten szklany dach bo potem moze byc lipa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam w pakiecie , zawieszenie rowniez i prowadzenie szczegolnie w zakretach duzo lepsze niz w Audi S6 C5 juz o A4 b6 w s linie nie wspomne. Audi zawsze podsterowne:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dzięki Paweł za informacje, będę miał na uwadze :decayed:

A w m pakiecie zawieszenie jest dużo sztywniejsze i niższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie bo kupiłem E91 na full wypasie, nic nie wymieniałem, nic nie modzilem to specjalnie się tym nie interesuje. Daje radość z jazdy mimo, ze to tylko 163 ps:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M pakiet to niższe sprężyny, twardsze amorki i grubsze stabilizatory. W E46 to były także wahacze z innym kątem osadzenia sworznia.

M pakiet był stylistyczny (zderzaki, progi, listwy, kierownica itd) i mechaniczny (nazywa się to jakoś sportowe dostosowanie podwozia) i mógł występować chyba niezależnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wiedzieć, dzięki za informacje :wink:

Ale jak narazie dobrze mi sie jeździ, nie wygląda jak koza więc zostanie puki co tak jak jest. "Daje radość z jazdy mimo, ze to tylko 163 ps:wink:"- dokładnie tak jak mówisz! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie chodzi mi o branie zakretow.

Nowek wkladaj styling 95.

Ja jutro jade po takie fele i moja bedzie wygladac identycznie tylko, ze czarna.

6941858660_c1a4b73dd8_b.jpg

7087931617_0eeb9f1e80_b.jpg

6941854128_69f95c2529_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...