Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 B8 3,0tdi by Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko identycznie jak u mnie wynik równie podobny 373, mam wersje z automatem moze bedzie okazja prownac :) tylko musze zone przekonać by pożyczyła :)

Felga chyba 19? Bo mam 18 i inaczej wyglada :)

Polecam zmienic układ hamulcowy na s4, roznica kolosalna zwłaszcza ze teraz szybciej sie jeździ, s5,Sti (stock),335d e92 objechane z rolek. Mój troszkę mniej sie Żyda w oczy bo wyglada na seryjne 2.0tdi :) zwłaszcza na zimowych 17".

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym właścicielem A4 B8 Avant 3.0 TDI Oznaczenie CAPA

Samochód jest z 2008r i obecnie ma przejechane 100 tyś. km.

Wyposażenie to m.in:

- Xenon Plus z Ledami do jazdy dziennej;

- Ledy tył; (założone i zakodowane po zakupie)

- Asystent podjazdu "Audi Hold Assist"; (założone i zakodowane po zakupie)

- Czujnik zmierzchu i deszczu;

-High Beam Assist

- Automatycznie przyciemniane lusterka zewnętrzne i wewnętrzne;

- ;

- MMI 2G Plus zestawem telefonicznym Bluetooth, AUX IN w podłokietniku;

- Pakiet Light;

- Parktronik tył;

- Drive Select (obejmuje ustawienia układu kierowniczego "servotronic", zawieszenia "magnetic drive" oraz silnika);

- keyless go;

- Klima 3-y strefowa;

- Ogrzewanie postojowe "Webasto" uruchamiane z pilota + programowane;

- Pakiet s line ;

- Czarna podsufitka;

- Eibach pro Kit -30mm

- Iso-Fix;

- System mocowania bagażu;(założony po zakupie)

- Automatycznie otwierana i zamykana klapa bagażnika;

- Alufelgi 18";19

Zakodowane osobiście:

- Obniżające się prawe lusterko wsteczne podczas cofania;

- Lap timer;

- Test wskaźników;

- Niebieskie menu;

- Światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów;

- Przestawienie domyślnego ustawienia drive select z Auto na Individual;

- Audi Hold Assist.

W aucie został załozony duży sportowy IC

- Wydech za Dp 3 cale przechodzacy w 2 x 2,5 cala

- Dodatkowa pompa paliwa

- Filtr powietrza BMC

Turbo Prawie seryjne niemieckiego tunera ABT

- Zmodyfikowany układ paliwowy

DPF został i ma się dobrze, efekt po remapie to 376 PS i nie jest to z pewnością koniec...

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

IMG_3895.jpg

IMG_3500.jpg

IMG_3901.jpg

IMG_3876.jpg

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

IMG_3480.jpg

Opublikowano

Git malina :D

Opublikowano

Super się prezentuje no i moc też ładna. :kox:

Opublikowano

aj jaj jaj cudna :kox:

Opublikowano

IMG_3405.jpg

IMG_3400.jpg

IMG_3402.jpg

Wydech został zrobiony na gietarce aby było jak najmniej spawów a co za tym idzie nie zaburzac przepływu spalin :)

Opublikowano

to jak to jest z tymi filtrami , daja coś czy nie ??

Opublikowano

pogratulować, świetny wynik , to juz robi chyba rs 4:)

Opublikowano

Znajomy podnośnik:wink: Optymalne końcówki wydechu:thumbup1: Fajne tablice:thumbup1: Tylko z tymi filtrami mam mieszane uczucia...

Opublikowano
to jak to jest z tymi filtrami , daja coś czy nie ??

W tym aucie jest wieksze turbo a co za tym idzie zapotrzebowanie na powietrze. :)

Opublikowano

Samochód miazga :) kolor bardzo fajny :) felgi pasują idealnie. Silnik i moc robi wrażenie następny samochód jaki będę miał to na pewno z takim silnikiem :) Jakbym teraz w mojej miał 3.0TDI to nie sprzedałbym jej szybko :) Mody na + a tył robi robotę :naughty: Powiedz mi tego Eibacha masz na 1BA czy 1BE ? bo dość wysoko siedzi ;> jak na tym się jeździ bo planuję u siebie założyć. S4 i S5 chyba spokojnie robisz co ?

Opublikowano

a jakie koszta takiego filtra i gdzie go można dorwać ?? ja też mam większe turbo wyłączoną przepływkę . Może wsadze do siebie i też będzie lepiej . Jak myslisz ????

Opublikowano

Ładna - taka rodzinna ;), z DPFem dźwięku nie ma, ale Tobie już on potrzeby nie jest :). Co do filtra to ja testowałem kiedyś dawno u siebie i nic nie dawał z tego co pamietam to był APR. Chyba będzie test jak się spotkamy :P. Manual czy automat?. :)

Opublikowano

każda Twoja następna jest coraz to ładniejsza :naughty:

Opublikowano

Środek byś jeszcze pokazal

Opublikowano

Dzwiek robi robote :kox:

Opublikowano

piękna maszyna, a parametry robią wrażenie :slina:

Opublikowano

wow ale wynik ...

światełka poliftowe już były czy sam ogarnąłeś ?

Opublikowano

Światła poliftowe sam montowałem, wydech jest o około 20% głośniejszy od serii. W moim przekonaniu jest idealny do jazdy w dalekie trasy. Odnośnie środka to zdjecia wstawie niebawem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.