Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Orzeł

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Orzeł

  1. Uważaj na sąsiadów: Wściekły sąsiad uciszył Mustanga pianką montażową WWW.AUTO-SWIAT.PL Czy zdarzyło Wam się, że ktoś obudził Was hałasem włączanego silnika samochodu? Pewnie tak...
  2. Gratuluje zakupu, sztuka znana od początku pojawienia sie w PL ;), sąsiedzi wstają jak wyjeżdżasz do pracy? ;P dźwięk tego auta miażdży cycki....
  3. Odrzut taki, że ciężko ustać
  4. VID-20180810-WA0003.mp4
  5. Mały Sound battle VID-20180810-WA0008.mp4
  6. Gratulacje:). Świetny wybór! Kolejny, który przesiadl się OOOO i nie żałuje;)
  7. Orzeł odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Gdyby ktoś szukał F11 takiej jak moja to rozważam sprzedaż. Aktualnie 153 tyś km. Wszystko o samochodze napisane w temacie wcześniej. Świeżo po przeglądzie więc tylko lać i śmigać :). Oglaszam tylko tu na forum.
  8. Dzieki za podpowiedź S4ka nie jezdzi w deszczu ani zimą ;). Kiedys cykne fotki w środku jak ją wybudze z zimowego snu :). Rolka zostaje - superleggery w takim stanie to dzisjaj rzadkość, a tu liczy się masa nie wygląd Poza tym w realu wyglądają całkiem dobrze
  9. To auto jest tak cholernie poprawne, że nie mam pomysłu co przy nim robić :). Chodziły mi po głowie hybrydy, ale nic nie bedzie tak trwałe jak fabryczne części, a przecież mam S4 ;). Wczoraj miala wymiankę oleju z filtrami i tyle z wydarzeń :). 9500 km przez rok (((-:
  10. Jak będzie ciepło i opony zaczną kleić
  11. Orzeł odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Jemu bez różnicy ?
  12. Orzeł odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    To jakieś 45 km
  13. Orzeł odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    15 km od
  14. Orzeł odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    BMW przygotowane i zabezpieczone przed zimą dzieki Fireball ultimate nano coat ?
  15. Heble jeszcze nieułożone przejechaly 10 km :)). Kolor coś ala candy blue typowy do zaciskow . w drodze naklejki BREMBO :))
  16. To sie objawia myszkowaniem auta na poprzecznych nierownosciach i hamowaniu - przód nurkuje i zbieżność się rozjeżdża. Np jak jedziesz w zakrecie dość szybko i bujnie Ci autem to jest odczucie ze przód ucieka w którąś stronę to tak informacyjnie - jeśli tak nie masz to krzywa jest ok
  17. Wiem wiem. Tylko pytam czy robili krzywą bo jak ich zapytałem bedac innym autem to nie za bardzo wiedzieli o co chodzi a to ważne Ustawia sie geometrie później podnosi przod o 60mm i sprawdza czy jest ok, jeśli nie to ustawia sie to regulujac wysokość końcówki drążka w zwrotnicy.
  18. U mnie teraz krucho z czasem. Pewnie na wiosnę coś ogarniemy :). Widzialem, ze robiłeś geometrię w pankach. Ustawiali Ci krzywą zbieżności?
  19. 345 nie wchodzi w 17" , celowo kupilem 17 " bo są lżejsze i opon tak nie szkoda Twoja Ładniejsza - śledzę na FB fajnie byloby zrobić meeting z Tobą i Dobrzańskim
  20. mały upgrade na zakończenie sezonu - zimą auto ląduje w garażu pod pokrowcem zaciski BREMBO 4 tłoki z Touarega + tarcza 330x32 mm + przewody w metalowym oplocie max co wchodzi w 17"
  21. Widzę, że szybciej stawiasz domy niż zmieniasz auta :-P. Obyś tylko częściej zmieniał auta ;). Gratulacje domku i furmanki
  22. Orzeł odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Jakoś już tak mam, że jak coś robię to żeby miało ręce i nogi
  23. Wrażenia z jazdy lepsze niż wizualne ma zdjęciach:). Auto jest bezkompromisowo nastawione na dawanie frajdy z jazdy. Jest głośno, sztywno i w miarę szybko :). Zjanomy, który ma GTRa 2017 stwierdził, że S4ka daje dużo więcej pozytywnych emocji
  24. Temat się ogarnie Bezpośrednio nie było okazji, ale chyba RS4 by zostało z tyłu. Serii nie trzymają, a masa jednak robi swoje. Muszę kiedyś zrobić porównanie
  25. Wszystko w swoim czasie :p. Projekt rozwojowy. Heble brembo Z17 będą niebawem Zdjęcia w srodku zrobie o wrzucę bo wstawilem to co mialem w telefonie :p. Jakos tam jedzie -14.5 sek 0-200

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.