Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas budowy zakończony - przyszedł czas na kolejną zmianę wozidła

Budżet po inwestycji w dom nie pozwalał na szaleństwo ale jak każda zmiana fury - cieszy

Zmiana może nie duża bo z racji dojazdu do domu w dalszym ciągu potrzebuję czegoś delikatnie wyższego a z racji że choćby nie wiem jak ładne A4 jak jest wysokie wygląda z "d...py" wybór padł na B8 allroad 3.0tdiQ CCWA

Allroad bo problem dojazdu rozwiązany, podwyższony a wygląda naturalnie no i oczywiście w stosunku do zwykłej B8 nadkole potrafiądużo zmieścić więc i z wklęsłością nie ma problemu :kox:

Produkcja 2009 rejestracja 2010

Autko po programie 302ps i 622Nm

Listę wypasu sobie podaruję bo furka z wypasem średnim - głównie zależało mi na 3.0 i kolorze i to też się trafiło

Po za tym fajnie że są już fotele sport bo rezać nie trzeba, oczywiście ledy, klima 3 strefy, grzane stołki, navi i parę innych

 

Nie obyło się też oczywiście bez modów w pierwszym tygodniu i wpadło:

- ori ROTOR RS5 jak widać nie grafit jak to do tej pory (wiem, wiem - 6 rotor to lekka przesada - ale jestem zakochany w tym wzorze) :)

- lampy tył neon z polifta

- ściema tylnych szyb

i to w sumie tyle - na jakiś czas wystarczy - inne mody może kiedyś

 

DSCN4065.jpg

DSCN4069.jpg

DSCN4070.jpg

DSCN4075.jpg

DSCN4076.jpg

DSCN4086.jpg

DSCN4028.jpg

 

Edytowane przez miron78

Opublikowano

C6 było za duże czy chciałeś po prostu zmienić samochód ?

Biały dobrze pasuje do B8 .

Jaki rozmiar mają opony ?

Na elewacji masz drewno ( jakie ) czy płytki ? :decayed:

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
  • Autor

nie było za duże - C6 allroad to super uniwersalna furka - ale nie pasuje mi do koloru tynku a taniej było zmienić auto niż przemalować dom

Po drugie zostały mi białe okulary z A5 i starsznie się w nich męczyłem w C6 :decayed:

Jakoś tak mega miałem ciśnienie powrotu do białego koloru no i wreszcze znowu mam duże możliwości zabawy kołami :)

Opony 255/35/20 (przełożyłem z C6)

A na elewacji mam imitacje drewna (dużo łatwiejsza do utrzymania w czystości i nie wymaga pielęgnacji jak drewno)

Opublikowano

Bardzo dobry powód do zmiany samochodu :D 

Opublikowano

Witaj, 

Gratulacje zakupu nowego wozidła :D 

Obrodziło dziś na forum allroadami !

Fajna sztuka !

Wszystkie ważne opcje na pokładzie ;D

Do jasnych allroadów pasują nadkola i zderzaki w lakierze (fajnie to wygląda z alu wstawkami):

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/516436-B8-Audi-Allroad-Lowered-with-staggered-fitment

W te nadkola concave wejdzie już konkretny ;D

Tam tiptronic siedzi?

Bezawaryjnej jazdy!

Pozdrawiam

Opublikowano

Na ostatnim zdjęciu widać manual.

Opublikowano

fajne są te allroad-y, plus za kolorek, fajnie że rotor cały srebrny ale jakoś na allroadzie mi się nie widzi ale wiem że lubisz rotory :thumbup1:, rotor dobrze wygląda na obniżonym aucie a przy takiej kozicy :grin::decayed: cosik brakuje, gdybym miał kupować a4 to też chyba padłoby na allroada

Opublikowano

Fajny allroadzik. w PL kupiłeś czy znowu wycieczka do De ?

Opublikowano

Kozak, biały jednak robi robote. Szukam allroada :)

Opublikowano
19 minut temu, turzol napisał:

Kozak, biały jednak robi robote. Szukam allroada :)

Czyli jednak już nie Q5? ?

Fajna furmanka i fajnie allroady jeżdżą ?

Opublikowano

Jak na angola to ładny  :decayed:

Opublikowano
35 minut temu, stanley napisał:

Jak na angola to ładny  :decayed:

:grin:

 

Miron to jeszcze teraz trzeba tą moc zatrzymać nie chcesz hebli :) ?

PS lampy dużo dały :)

Opublikowano
  • Autor

nie - hebli nie chce - na razie tak zostaje - a jak się droga dojazdowa polepszy to się go odpowiednio odniży i wtedy będzie robić robote przy tej możliwości koła

Teraz mam ori rs5 9j ET26 i jeszcze są dalikatnie schowane :) - piękny prezencik od allroada

Ps. a jeżeli chodzi o białego allroada to tylo i wyłącznie ciemne dodatki i brak chroku na relingach i obwódkach szyb - że już nie wspomną że nic a nic mi się allroad nie podoba jak ma te dokładki w kolorze nadwozia - tak jak w posiadanym C6 allroad mi to nie przeszkadza tak w B8 mnie odstarsza

Edytowane przez miron78

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

fajne są te allroad-y, plus za kolorek, fajnie że rotor cały srebrny ale jakoś na allroadzie mi się nie widzi ale wiem że lubisz rotory :thumbup1:, rotor dobrze wygląda na obniżonym aucie a przy takiej kozicy :grin::decayed: cosik brakuje, gdybym miał kupować a4 to też chyba padłoby na allroada

Każde 20 cali źle wygląda na kozie - zdaję sobie z tego sprawę - ale nie miałem nic mniejszego w garażu :decayed:

Opublikowano

Fajne wozidło  :wink:  no dobra mów jakie auto bedzie następne :decayed:

Opublikowano

Piękny wóz, gratulacje zakupu :wink:

Opublikowano

Jaki to ma prześwit to Allroad? Z 15 cm czy więcej?

Opublikowano

Miron graty furmanki ;)  Bardzo ładny ten allroad z słusznym silnikiem :)

 

 

ps. szkoda ze męskiego koloru nie było :P 

Opublikowano
Dnia 14/06/2017 o 17:47, miron78 napisał:

... i z wklęsłością nie ma problemu :kox:

no to całe szczęście

 

 

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.