Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dnia 17.06.2017 o 12:13, Cuber napisał:

Miron graty furmanki ;)  Bardzo ładny ten allroad z słusznym silnikiem :)

 

 

ps. szkoda ze męskiego koloru nie było :P 

Cuber akurat kolor był głównym atutem zakupu tej sztuki

Ps. Jak Ci się widzą koła których kiedyś długo szukałeś ?

Opublikowano

Rotor srebrny KOX szkoda ze takich nie było w odpowiednim ET do mnie :(  

Opublikowano
  • Autor

ori rotor z RS5 zawsze robił robote a kolor to już chyba kwestia gustu i tego na jakim jest aucie (kolor, pakiety, i.t.p.)

Jak dla mnie są na równi ładne - sam nie byłem pewien który ładniejszy (dlatego kupiłem dwa - srebrny i szary :decayed:)

Opublikowano

śliczne jest! jednak biały do Ciebie pasuje :decayed: srebrne rotory są chyba jednak rzadsze niż te pospolite grafitowe jak moje.. nie chciałeś automatu?

Opublikowano
  • Autor

srebrne zdecydowanie rzadsze - osobiście jakoś wolę manual

Opublikowano

Pierwszy mod - dokładki w kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fuj - nigdy

Opublikowano

Jak malować dokladki to tylko w czarny kolor.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 18.06.2017 o 17:50, miron78 napisał:

ori rotor z RS5 zawsze robił robote a kolor to już chyba kwestia gustu i tego na jakim jest aucie (kolor, pakiety, i.t.p.)

Jak dla mnie są na równi ładne - sam nie byłem pewien który ładniejszy (dlatego kupiłem dwa - srebrny i szary :decayed:)

Co zrobiłeś z szarymi ? :)

Opublikowano
  • Autor

czekają na montaż jak znudzą mi się srebrne (taki towar to bardziej lokata niż wydatek) bardzo mało tego na rynku a ceny szokują

Dlatego niech sobie leżą i co jakiś czas mogę sobie zmienić :)

 

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Miron zacny Allroad:jerk: Elewacja już jest więc widzę że znacznie mnie z budową wyprzedziłeś:decayed:

Opublikowano
  • Autor

JA już mieszkam od 2 miesięcy

Wszystko na tip top skończone - trawa zasiana, tuje zasadzone dom i podwórko w 100% skończone - zostało firmie dokończyć ogrodzenie - około tygodnia jeszcze im to zajmnie

DSCN4094.jpg

DSCN4097.jpg

DSCN4101.jpg

 

A co do szybkości budowy to się nie przejmuj - jak widzisz ja mam domek stosunkowo mały i najprostszy z możliwych

A że wszystko też robiła jedna firma i bez pozlizgów czy opóźnień to wprowadziliśmy się po 7 miesiącach od rozpoczęcia budowy :)

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Koza na wielgaśnym kole normalnie byłby dramat a tu jest Słitaśnie !!!!!!!!!

 

Fajna zmiana :kox:

Opublikowano
6 godzin temu, miron78 napisał:

Wszystko na tip top skończone - trawa zasiana, tuje zasadzone dom i podwórko w 100% skończone - zostało firmie dokończyć ogrodzenie - około tygodnia jeszcze im to zajmnie

 

A że wszystko też robiła jedna firma i bez pozlizgów czy opóźnień to wprowadziliśmy się po 7 miesiącach od rozpoczęcia budowy :)

Tylko 7 miesięcy ? Bardzo szybkie tempo :o

Bardzo podoba mi się takie ogrodzenie.

Z czego masz zbudowany dom ?

Opublikowano
9 godzin temu, miron78 napisał:

JA już mieszkam od 2 miesięcy

Wszystko na tip top skończone - trawa zasiana, tuje zasadzone dom i podwórko w 100% skończone - zostało firmie dokończyć ogrodzenie - około tygodnia jeszcze im to zajmnie

DSCN4094.jpg

DSCN4097.jpg

DSCN4101.jpg

 

A co do szybkości budowy to się nie przejmuj - jak widzisz ja mam domek stosunkowo mały i najprostszy z możliwych

A że wszystko też robiła jedna firma i bez pozlizgów czy opóźnień to wprowadziliśmy się po 7 miesiącach od rozpoczęcia budowy :)

:thumbup1:

Opublikowano

Rotor srebny MEGA!! sam chciałem do A6 taki bo w dwóch poprzednich autach miałem szare, a srebnych w dobrej cenie nie widzialem..

Opublikowano
  • Autor
Dnia 23.06.2017 o 15:45, granatowy napisał:

Tylko 7 miesięcy ? Bardzo szybkie tempo :o

Bardzo podoba mi się takie ogrodzenie.

Z czego masz zbudowany dom ?

konstrukcja szkieletowa

Opublikowano

Zacny Allroad ! :thumbup1::wink:

Od zawsze mi się te wozy podobają ;) 

Opublikowano

Dobrze wygląda :kox: im częściej oglądam allroad'y w B8 tym bardziej zaczynają mi się podobać . Body i kolor robi tu strasznie dużą robote i widać, że można sporo namieszać z kolami :naughty: będziesz go obniżał? 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor

nie - (przynajmniej w najbliższej przyszłości)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.