Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bardzo bym chciał ale dojazd do domu nie pozwala

Opublikowano
44 minuty temu, miron78 napisał:

bardzo bym chciał ale dojazd do domu nie pozwala

Zakładaj powietrze i będzie miazga!:decayed:

Opublikowano
  • Autor

szkoda kasy na takie mody - powietrza nie chce

Opublikowano
  • Autor

Mimo połowy lipca zimówki już kupione - nie było na co czekać - ceny teraz lepsze a wzór od dawna wybrany bo wg mnie najładniejszy z oryginalnych (oczywiście 18)

DSCN4112.jpg

DSCN4113.jpg

DSCN4114.jpg

Opublikowano
  • Autor

i jest mała wklęsłość :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A tu macie ciekawostke bo tyle się pisze na forum o rozmiarach kół, szerokościach fleg, et czy różnicach w szrokości opon pomiędzy różnymi producentami mimo tego semago rozmiaru.

Wklejam foto 2 kpl kół gdzie zaróno felgi jak i opony są idenycznych rozmiarów - zobaczcie jaka róznica potrafi być na wysokości

DSCN4115.jpg

Opublikowano

Mam nadzieję, że się nie obrazisz :decayed:

Rl4oyr.jpg

IU0FqX.jpg

 

Opublikowano

Miazga

Opublikowano
  • Autor

są możliwości :)

Opublikowano

Pierwszy mod przed glebą ...

Droga dojazdowa do domu :decayed:

Opublikowano
14 minut temu, krystian3769 napisał:

Pierwszy mod przed glebą ...

Droga dojazdowa do domu :decayed:

Taniej będzie założyć powietrze:decayed:

Edytowane przez Pucek

Opublikowano
Teraz, Pucek napisał:

Taniej wyjdzie założyć powietrze:decayed:

Autor tematu z tego co doczytałem nie chce powietrza :P

Opublikowano

fura zacna ... ;) baaaardzo mi się podoba :)  

Dnia 23.06.2017 o 09:38, miron78 napisał:

JA już mieszkam od 2 miesięcy

Wszystko na tip top skończone - trawa zasiana, tuje zasadzone dom i podwórko w 100% skończone - zostało firmie dokończyć ogrodzenie - około tygodnia jeszcze im to zajmnie

DSCN4094.jpg

DSCN4097.jpg

DSCN4101.jpg

 

A co do szybkości budowy to się nie przejmuj - jak widzisz ja mam domek stosunkowo mały i najprostszy z możliwych

A że wszystko też robiła jedna firma i bez pozlizgów czy opóźnień to wprowadziliśmy się po 7 miesiącach od rozpoczęcia budowy :)

potrafisz wkurw*ć :D  heheheehe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako że zewnętrznie co mnie raziło to zmieniłem przyszedł czas żeby i w środeczku coś dłubnąć co by furka nabrała indywidualności

Mała zmiana a cieszy :decayed:

DSCN4122.jpg

DSCN4123.jpg

DSCN4124.jpg

DSCN4126.jpg

DSCN4125.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

Fotele jak po przebiegu 10 tyś km w pełni elektryczne z pakietem schowek i światło

Boczki z blendami Banga i ze składaniem lusterek tak że będzie co dorezać :)

Zastanawia mnie jak ktoś tym śmigał że ten zestaw najmniejszej ryski czy przetarcia nie ma - nawet siatki tylnych foteli jak z salonu - tymbardziej że po tych fotelach przednich dość szybko na boczku kierowcy widać zużycie a kolor też potrafi się szybko zabrudzać

Opublikowano

O qrde, ale stołki :kox:

Opublikowano

oooo :kox: U mnie do czarnego by takie przypasowały :decayed: 

 

Jeszcze jakbyś większe zdj wrzucił :hi:

Opublikowano
  • Autor

przeca fotki się otwierają prawie na cały ekran

Opublikowano
  • Autor

Foteliki pięknie pasują do zewnętrznej kolorystyki

Opublikowano

Psychol! Ale pasują te fotele idealnie! Teraz jeszcze kierownica ze ściętym dołem :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.