Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje wladyslawowo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Zamierzam w sierpniu z rodzinka z dzieckiem pojechac do Wladka. zna ktos moze jakies lub moze polecic pokoje pensjonaty, sprawdzone blisko do morza, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawdopodobnie będę we Władku ostatni tydzień lipca...

ale blisko morza nic nie znam ;) zresztą pewnie i tak nie będzie pogody :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę we Władku od 27.07 do 9.08 :)

2 pokoje zarezerwowaliśmy na ul. Harcerskiej 40zł/os, blisko do morza, oby tylko pogoda dopisała :wink:

A Władi się zapewne zjawi bo ma blisko z helu, w Krk mnie teraz nawiedził to tym bardziej tam się pojawi :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę we Władku od 27.07 do 9.08 :)

2 pokoje zarezerwowaliśmy na ul. Harcerskiej 40zł/os, blisko do morza, oby tylko pogoda dopisała :wink:

A Władi się zapewne zjawi bo ma blisko z helu, w Krk mnie teraz nawiedził to tym bardziej tam się pojawi :decayed::naughty:

To jak będzie robić spotka z tym cyganerią brodatym dajcie znają bo ja w tym samym czasie będę w Karwi i tak miałem odwiedzić ta melepete ale jak jeszcze będziesz ty będzie weselej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zapodaj nr tel tam gdzie Ty bedziesz na pw, moze jeszcze maja wolne miejsca, ja mam urlop od 4-18sierpnia i moze sie bedziemy widziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w ubiegłym roku, 100 m do morza 40zl/os....jak przypomnę sobie nazwę, to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą pewnie i tak nie będzie pogody :decayed:

nie pitol bede w tym samym czasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zapodaj nr tel tam gdzie Ty bedziesz na pw, moze jeszcze maja wolne miejsca, ja mam urlop od 4-18sierpnia i moze sie bedziemy widziec...

Ty do mnie wczoraj dzwoniłeś? :decayed:

Tutaj wpłaciłem zaliczkę :arrow2:WŁADYSŁAWOWO STERNIK POKOJE, KWATERY, NOCLEGI, WCZASY, URLOP, WAKACJE, POKOJE GOŚCINNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie uda mi sie udać gdzies za granice wybyć to możnaby sie spotkać na jakaś oranżade bo mam w tym samym czasie urlop :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie uda mi sie udać gdzies za granice wybyć to możnaby sie spotkać na jakaś oranżade bo mam w tym samym czasie urlop :decayed:

Nie ma problemu, nawet koniecznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jeszcze jakies miejscowki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, ale dalej od morza

Apartamenty Alicante & Valencia - Władysławowo, Rzemieślnicza 2

za to bardzo przyzwoicie, jakby ktos był zainteresowany moze bym wynegocjował rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Władka byłem wczoraj przejazdem i nie zwróciłem uwagi na to że parkowanie jest płatne. Oczywiście wróciłem do samochodu po 18 stej i kasy były już zamknięte żeby wnieść ten haracz. Nie sa to mandaty jak z policji czy strazy tylko taki wydruk jak z z drukarki z informacją że jest to opłata dodatkowa. Czy za to też ścigają? jak za mandat czy można olać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam noclegi w Gnieżdżewie willa Xavier. 5 km od Władka tanio duże podwórko zamykane. Na podwórku duży plac zabaw dla dzieci duży basen, altanka ze stolikami grilem wędzarnią lodówką. Jak ktoś lubi takie klimaty to bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/wladyslawowo/apartamenty/22506

polecam ... byłem 3 lata temu . Parking na 1 auto zamykany w cenie... fajny duży balkon z widokiem na Władka..a do głównej promenady z 8 minut spacerkiem.. wyposażony w pełni łącznie z pralką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy ekipa a4 klubu z częstochowy w 2011 we władku..

Jakoś nie podchodzi mi to miejsce, za duzo atrakcji to tam, nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy ekipa a4 klubu z częstochowy w 2011 we władku..

Jakoś nie podchodzi mi to miejsce, za duzo atrakcji to tam, nie ma

Ty ogólnie do wymagających należysz :D

Co ja mam powiedzieć jak w tym roku z Martyną i Mają jadę do Jarosławca ... tam podobno wieje chu.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z Gosią i przyjaciółmi w tym apartamencie w tamtym roku :arrow2:http://noclego.pl/oferta/224432/galeria/

Nie drogo i fajne miejsce, można zrobić grilla, miejsce nie daleko od centrum ok 7 min drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...