Treść opublikowana przez dziadek
-
RR Evoque 2.0T
Jakos sie tam toczy ale pali za duzo , w miescie nawet 15 W trasie trzeba jechac 100km/h zeby bylo 8-9
-
RR Evoque 2.0T
Jak odpalasz silnik to to kolko wyjezdza do gory i masz pokrętło ktorym zmieniasz biegi nie ma gały
-
B8 TrOOOOp
w 3G+ na menu głównym tam gdzie masz ten "samochód" i funkcje, powinna pojawić się dodatkowa opcja "Ogrzewanie Postojowe" czy jakoś tak i tam w nim opcje wentylacji...Też w/g instrukcji zamieszczonej w necie mi to się nie pojawiło - Grześ pamiętasz ? dzwoniłem do ciebie i razem to uruchomiliśmy - trzeba było coś dokodować poza tym co było w instukcji 3G ale teraz już nie pamiętam co to było dokładnie...
-
RR Evoque 2.0T
Witam, Takie oto służbowe autko się trafiło jako codzienny dupowóz. Range Rover Evoque 2.0T 240KM. Całkiem przyjemne wyposażenie: - skrzynia oczywiście automat - chyba z tym silnikiem nie ma manuali - navi z nagłośnieniem Meridian - coś ala B/O w audi - grzane kubełki w skórach z pełną elektryką i pamięciami - bluetooth i inne bajery stacji multimedialnej - złącze IPOD, AUX ,USB w podłokietniku - koło 20'' , na zimę 19'' - podgrzewana przednia szyba - elektryczne otwieranie klapy - kamera cofania - dziwne tryby terenowe wraz z asystentem zjazdu - składane lusterka - oświetlenie zewnętrzne auta C&L Home takie że auto wygląda jak choinka - łącznie z logo samochodu wyswietlane na chodnik pod lusterkiem:P - ixofix - panoramiczny dach - czujniki zmierzchu, deszczu - ledy , xenony - podgrzewana kiera, skórzana, multifunkcyjna z łopatkami do zmiany biegów - pewnie jeszcze parę rzeczy ale narazie rozgryzam auto bo nie ja je konfigurowałem Zdjęć mało ale auto żony to nie ma co się chwalić. Poza tym zdjęcia z kalkulatora więc kiepsko a jeszcze mi się ręce trzęsą od wódy
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Fajna , silnik mega - pewnie ciary są jak to pracuje
-
B6 DIVISION
wladi tu masz ciekawy filmik bo na forum ciężko : a tu filmik z luzem jaki powstaje: Przy wymianie na nową pompą lepiej wsadzić pompę boscha nie luka bo mają kruciec wkręcany nie zaciskany - mowa o tym jest w filmiku pierwszym tak wygląda pompa która ma wkręcany kruciec:
-
B6 DIVISION
Sama pompa raczej nie padła tylko krociec z ńiej wychodzący sie luzuje w pompach starego typu ... Jest na to sposób , zagniata sie to specjalnym kluczem zeby uszczelnić ...poczytaj
-
B6 DIVISION
Najwiecej oleju w odlocie jest przez odme i jest to normalna rzecz , jak nie leje sie strumieniami z dolotu , nie cieknie to nie ma sie czym przejmować
-
B6 DIVISION
A jesteś pewny ze to turbo a nie olej z odmy ?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
- jest silnik audi a4 b7 1.9 tdi 130 km 7 biegowa?
Nie ma seryjnych b7 1.9 130 KM wiec ktos cie wprowadził w błąd , tym bardziej Skrzyń 7 biegowych tiptronic ....multitronic to skrzynia bezstopniowa czyli bezbiegowa , oszukuje tylko kierowcę utrzymując obroty na rożnym poziomie w trybie "manualnym" ...jeżeli to auto było w automacie i nie miało quatrro to na 100% był to multitronic- Audi A4 B6 1.9TDi Avant by K4mik4dz31_
Z s-line :)Szczerze Panowie chyba zrezygnuje z tego forum, założyłem tego posta żeby pochwalić się co narazie mam zmysla ze mi pomożecie dalej modifikowac mój samochód no ale mówi się trudno... Dzięki wielkie pozdrawiam A liczyłeś ze kazdy bedzie sie zachwycał , oh i ah ...kazdy ma swój gust i rób auto jak tobie sie podoba ...dostajesz oceny krytyczne jak i pozytywne , wybierz te co tobie pasują a krytykę przyjmij na klatę ...a nie sie foc**jesz ...poza tym łaskę robisz ze sie na forum zarejestrowałeś , jak ci nie pasuje to nikt nie bedzie płakał , ale radziłbym ci zmienic podejście- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hejka Pany , poleci ktoś jakiś zakład gdzie zabezpieczą dobrze podwozie z nadkolami i profile zamknięte ? Miał ktos jakies doświadczenia z tym , gdzies cos ?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziś? Jutro? ...Dla mnie jak dla Zenka . Namyśl sie i daj mi znać , ja na szczęście na druga zmianę nie chodzę ...uff , wiec raczej będziemy dostępni Pany, zabezpieczał ktos kiedyś w elblagu lub okolicach podwozie ? Gdzie to mozna zrobić ?- B6 DIVISION
aso nie mam obok siebie, a to tam śrubki i taki pierdoły są , dużo drożej jest w IC ? Jak znasz rozmiary śrub to lepiej idź do dobrego sklepu z narzędziami , śrubami itp i ci dobiorą jakie chcesz... Nawet często jak im sie powie do czego to ogarniają temat jakie maja byc itp ...np do wahaczy- B6 DIVISION
A uśmiechnę sie bo nie mam tematu w subskrybcjach a nie wiem jak ja dodać na tym nowym forum- Audi A4 B6 1.9TDi Avant by K4mik4dz31_
Graty fury , jeżeli mogę cos dodać od siebie to : -Wywaliłbym te tylne lampy bo wyglądają festyniarsko i wrócił do serii - w planach uwzględnił zmianę kierownicy na taka z b7/b8 a nie bawił sie w obszywanie tej - wywalił fotele placki i wsadził cos w stylu s-line Ps kolorek mi sie bardzo podoba , super by było gdybys dokładki w kolor prysnął- filtr cząsteczek stałych
- filtr cząsteczek stałych
Musisz go wypalić , jedz na trasę i utrzymój stałą prędkość 80-100 przez około 20-30km ...powinna sie procedura wypalania włączyć ...jak to nie pomoże to do serwisu na wymuszone kompem wypalanie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Czemu ty zawsze wybierasz termin jak ja sie do rodziców wybieram ? Chyba ze po 19.30 ...? Ja za spotem jestem... Mozna zebrać sie ekipa i ustawić wszystkie auta nie audi i cyknąć fotkę jakie to "spoty audi" mamy- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
No tam takie raczej luźne rozmowy się odbywają...Mało technicznych spraw- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
A jednak ?- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Miron masz tu kupca na Rotory - jeżeli sprzedajesz swoje http://a5-klub.pl/index.php?topic=2120.0;topicseen- Siemianowy Golfik Gti
Ty , felga w planie większa jest do zawiasu?- Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Nie No żart z ta koza , oczywiscie gust jak d*pa , kazdy ma swój tyle zeby gorzej nie buło niz jest na takiej " rzadkiej" feldze - jest silnik audi a4 b7 1.9 tdi 130 km 7 biegowa?