Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Jakos sie tam toczy ale pali za duzo , w miescie nawet 15 W trasie trzeba jechac 100km/h zeby bylo 8-9
  2. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Jak odpalasz silnik to to kolko wyjezdza do gory i masz pokrętło ktorym zmieniasz biegi nie ma gały
  3. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w 3G+ na menu głównym tam gdzie masz ten "samochód" i funkcje, powinna pojawić się dodatkowa opcja "Ogrzewanie Postojowe" czy jakoś tak i tam w nim opcje wentylacji...Też w/g instrukcji zamieszczonej w necie mi to się nie pojawiło - Grześ pamiętasz ? dzwoniłem do ciebie i razem to uruchomiliśmy - trzeba było coś dokodować poza tym co było w instukcji 3G ale teraz już nie pamiętam co to było dokładnie...
  4. dziadek opublikował(a) temat w Inne marki
    Witam, Takie oto służbowe autko się trafiło jako codzienny dupowóz. Range Rover Evoque 2.0T 240KM. Całkiem przyjemne wyposażenie: - skrzynia oczywiście automat - chyba z tym silnikiem nie ma manuali - navi z nagłośnieniem Meridian - coś ala B/O w audi - grzane kubełki w skórach z pełną elektryką i pamięciami - bluetooth i inne bajery stacji multimedialnej - złącze IPOD, AUX ,USB w podłokietniku - koło 20'' , na zimę 19'' - podgrzewana przednia szyba - elektryczne otwieranie klapy - kamera cofania - dziwne tryby terenowe wraz z asystentem zjazdu - składane lusterka - oświetlenie zewnętrzne auta C&L Home takie że auto wygląda jak choinka - łącznie z logo samochodu wyswietlane na chodnik pod lusterkiem:P - ixofix - panoramiczny dach - czujniki zmierzchu, deszczu - ledy , xenony - podgrzewana kiera, skórzana, multifunkcyjna z łopatkami do zmiany biegów - pewnie jeszcze parę rzeczy ale narazie rozgryzam auto bo nie ja je konfigurowałem Zdjęć mało ale auto żony to nie ma co się chwalić. Poza tym zdjęcia z kalkulatora więc kiepsko a jeszcze mi się ręce trzęsą od wódy
  5. Fajna , silnik mega - pewnie ciary są jak to pracuje
  6. dziadek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi tu masz ciekawy filmik bo na forum ciężko : a tu filmik z luzem jaki powstaje: Przy wymianie na nową pompą lepiej wsadzić pompę boscha nie luka bo mają kruciec wkręcany nie zaciskany - mowa o tym jest w filmiku pierwszym tak wygląda pompa która ma wkręcany kruciec:
  7. dziadek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sama pompa raczej nie padła tylko krociec z ńiej wychodzący sie luzuje w pompach starego typu ... Jest na to sposób , zagniata sie to specjalnym kluczem zeby uszczelnić ...poczytaj
  8. dziadek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najwiecej oleju w odlocie jest przez odme i jest to normalna rzecz , jak nie leje sie strumieniami z dolotu , nie cieknie to nie ma sie czym przejmować
  9. dziadek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jesteś pewny ze to turbo a nie olej z odmy ?
  10. Nie ma seryjnych b7 1.9 130 KM wiec ktos cie wprowadził w błąd , tym bardziej Skrzyń 7 biegowych tiptronic ....multitronic to skrzynia bezstopniowa czyli bezbiegowa , oszukuje tylko kierowcę utrzymując obroty na rożnym poziomie w trybie "manualnym" ...jeżeli to auto było w automacie i nie miało quatrro to na 100% był to multitronic
  11. Z s-line :)Szczerze Panowie chyba zrezygnuje z tego forum, założyłem tego posta żeby pochwalić się co narazie mam zmysla ze mi pomożecie dalej modifikowac mój samochód no ale mówi się trudno... Dzięki wielkie pozdrawiam A liczyłeś ze kazdy bedzie sie zachwycał , oh i ah ...kazdy ma swój gust i rób auto jak tobie sie podoba ...dostajesz oceny krytyczne jak i pozytywne , wybierz te co tobie pasują a krytykę przyjmij na klatę ...a nie sie foc**jesz ...poza tym łaskę robisz ze sie na forum zarejestrowałeś , jak ci nie pasuje to nikt nie bedzie płakał , ale radziłbym ci zmienic podejście
  12. Hejka Pany , poleci ktoś jakiś zakład gdzie zabezpieczą dobrze podwozie z nadkolami i profile zamknięte ? Miał ktos jakies doświadczenia z tym , gdzies cos ?
  13. Dziś? Jutro? ...Dla mnie jak dla Zenka . Namyśl sie i daj mi znać , ja na szczęście na druga zmianę nie chodzę ...uff , wiec raczej będziemy dostępni Pany, zabezpieczał ktos kiedyś w elblagu lub okolicach podwozie ? Gdzie to mozna zrobić ?
  14. dziadek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aso nie mam obok siebie, a to tam śrubki i taki pierdoły są , dużo drożej jest w IC ? Jak znasz rozmiary śrub to lepiej idź do dobrego sklepu z narzędziami , śrubami itp i ci dobiorą jakie chcesz... Nawet często jak im sie powie do czego to ogarniają temat jakie maja byc itp ...np do wahaczy
  15. dziadek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A uśmiechnę sie bo nie mam tematu w subskrybcjach a nie wiem jak ja dodać na tym nowym forum
  16. Graty fury , jeżeli mogę cos dodać od siebie to : -Wywaliłbym te tylne lampy bo wyglądają festyniarsko i wrócił do serii - w planach uwzględnił zmianę kierownicy na taka z b7/b8 a nie bawił sie w obszywanie tej - wywalił fotele placki i wsadził cos w stylu s-line Ps kolorek mi sie bardzo podoba , super by było gdybys dokładki w kolor prysnął
  17. dziadek odpowiedział(a) na kefas temat w 1.9TDI
    Tak
  18. dziadek odpowiedział(a) na kefas temat w 1.9TDI
    Musisz go wypalić , jedz na trasę i utrzymój stałą prędkość 80-100 przez około 20-30km ...powinna sie procedura wypalania włączyć ...jak to nie pomoże to do serwisu na wymuszone kompem wypalanie
  19. Czemu ty zawsze wybierasz termin jak ja sie do rodziców wybieram ? Chyba ze po 19.30 ...? Ja za spotem jestem... Mozna zebrać sie ekipa i ustawić wszystkie auta nie audi i cyknąć fotkę jakie to "spoty audi" mamy
  20. No tam takie raczej luźne rozmowy się odbywają...Mało technicznych spraw
  21. Miron masz tu kupca na Rotory - jeżeli sprzedajesz swoje http://a5-klub.pl/index.php?topic=2120.0;topicseen
  22. Ty , felga w planie większa jest do zawiasu?
  23. Nie No żart z ta koza , oczywiscie gust jak d*pa , kazdy ma swój tyle zeby gorzej nie buło niz jest na takiej " rzadkiej" feldze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.