Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A tego to juz nie wiem , ja dieslowiec bardziej a był 3.0 w c5 ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Multitronic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak masz quattro to jest tiptronic czyli skrzynia ZF
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Jednak dla mnie jak : - blok ( czyli główna cześć silnika połączona z kolektorem wydechowym ) jest inny , - góra ( wtryski w dolocie, plus główne razem 8 - czyli w jednym silniku mamy i wtrysk pośredni i bezpośredni) jest inna , - całkiem zmieniony układ chłodzenia , - nowy sterownik uniemożliwiający bardzo długo modyfikacje map silnika - teraz juz to chyba ogarniają ale trwało to 3 lata - część osprzętu np turbina całkiem w innej technologii jej chłodzenia , pewnie jeszcze masa innych rzeczy ... ...to ciężko powiedzieć że to te same silniki bo co by musiało byc jeszcze innego żeby można było powiedzieć że są to inne konstrukcje ? Pewnie są też wspólne części , to nadal VAG - wykorzysta na maksa to czego nie trzeba zmieniać bo po co zmieniać np tłoki , wał itp jeżeli jest to ta sama pojemność , ale ja sie będę upierał ze to całkiem inna konstrukcja.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoko , to czekam na info jakbyś znalazł chwile i będę jeszcze warunki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dobra jak będziesz chciał to sie odezwij ale cos czuje w moczu ze odpuszczasz co ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jutro?
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Silniki 1.8tfsi po x.2011 oprocz pojemnosci nie maja nic wspolnego z tymi z przed tej daty. Sa to calkiem inne konstrukcje: blok polaczony w jednosc z kolektor wydechowym, wtrysk bezposredni i posredni czyli 8 wtryskiwaczy, turbo chlodzone cieczą a nie olejem , itp, itd ... Jest to jak napisalem calkiem inna konstrukcja która sie niestety tak samo nazywa co poprzednik
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk i jak dziś?
- Siemianowy Golfik Gti
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoko , jak bedzie snieg to moze byc i ciemno , wszystko widac , poza tym swiatla sa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Parking to slabo , bardziej mnie teren robi no ale mozna. To co kutro sie wyrobisz po poludniu czy bardziej wtorek?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To kiedy masz wolne i czas? Powaznie mowie Ja mam wolne do konca roku , tyle ze w tygodniu to popoludniami bo w dzien siedze z maluchami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk , mamy snieg kiedy jedziemy do lasu przegonić napędy w naszych furach ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja od 16-tej zajęty więc jakby co to wcześniej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja jestem za , nawet jutro , ale wyjdzie tak jak zawsze ze chętny braknie
-
RR Evoque 2.0T
Ale te 19 w tej budzie wyglada baloniasto , az dokladny rozmiar zobacze
-
Czarne E53
Bo prawdziwy x drive zaczal sie od x3 niestety , poerwsze x5 przed liftem to z kaluzą ma problem , ty i tak masz dobrze bo masz polift a i masa robi swoje
-
1996 80 Avant RS2
:slina: :slina: :slina:
-
B8 TrOOOOp
To benzynka więc raczej dwumasa odpada, też obstawiam poduchę. Na jałowym nie zauważyłem by coś się działo. żyjesz w świadomości że benzyna nie ma dwumasy? - zaskoczę cię że twój silnik akurat ja ma
-
Czarne E53
20 cali nie robi wrażenia na takich autach ,mam w evoque i jest git
-
Takie tam 330d
Mały update: - dzis wpadły fotele sportsize full skóra - wczesniej kiera m-pakiet Jest jeszcze pare zabawek zakupionych ale czekają na swoją kolej z montażem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dyszcz pada i Zimno wiec moze pierwsY niedeszczowy dzien po swietach ? A w drugi dzien swiat moze jakie procenty ? Ma ktos ten dzien bez planow?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Oooo. Spot? Buszek jakoś bedzie to z tobą 3 ech bedzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzieki wladi