Treść opublikowana przez dziadek
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Graty fury, dopiero zobaczyłem wątek ale : Jeden lubi córkę ,a drugi teściową To raczej jest tak ze chciałbys mieć córkę ale dymasz tylko teściową ja nie jestem zwolennikiem takich zabiegów znaczkowych bo dla mnie to to samo jak byś ponaklejał Rs4 itp
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hej , ja nie mam nic z tym autem wspólnego , znam tylko handlarza ode mnie z miasta bo brałem od niego pare aut i wiem ze przeważnie jest tak jak jest napisane w aukcji -ściąga lekko draśnięte lub całe auta , zawsze ma zdjecia uszkodzeń jeżeli występowały , dlatego poleciłem ...dzwońcie bezpośrednio do niego ...
-
B8 TrOOOOp
Świeca , cylinder drugi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mam 17'' i aktualnie 2.5 gdzie BMW zaleca 3.1 i jest twardo - wulkanizatorzy mieli problem z założeniem opony tak ścianka twarda a to nie Run Flat - może jednak wystarczy mi tego powietrza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ta tyle ze teraz jest twardo na 2.5 z tylu
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
No No , ja tam ńie mam wjazdu a potrzebne jest zaproszenie, byłbym wdzięczny
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
No właśnie tak kombinuje co z tym robić - jak to zobaczyłem to się przeraziłem , wcześniej miałem myśl przetoczyć bo teściu w robocie za free by mi to zrobił. No ale właśnie chyba trzeba nowe zakładać
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
tak to wygląda: https://plus.google.com/u/0/photos/108707144824416171848/albums/6073328252064093969 opłaca się coś z tym kombinować? przetaczać ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
klocki zostają , są widać jak nowe... papierek w rękę i da radę - specjalistów już z forum pytałem dziś zmieniłem opony na zimówki i w szoku jestem że na tył producent zaleca ciśnienie 3.1 bara - narazie napompowałem 2.5 ale knuje czy aby nie dowalić tego 3.1
-
Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
- Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Dzieki dev tak zrobię- Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Ta, bije przy hamowaniu ... Dzis próbowałem sie dobrać do nich ale byłem sam i nie dałem rady jedna ręka odkręcić śruby trzymającej tarcze bo mi sie tarcza kręciła a śruba tez zapieczona . Jutro drugie podejście , młotek itp chciałem przetoczyć bo mam za free ale chyba odpuszczę bo tarcze zbyt ciekawie nie wyglądają ...widac ze mega stare ...od strony wewnętrznej tarcza cieńsza niz zewnętrzna ...przyjdzie je wymienić ...celuje w zimmermany- Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
To niezle wyrwałeś , ale nie wiem jak codziennie śledzę allegro i pewnie bym wziął taka ech trzeba szukac dalej , ja znajduje same szroty po 600-1000zl- Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Dzieki i tak wlasnie myślałem ...ale myślałem tez sobie , ze moze złotówa ze mnie wiec zapytam- Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Pany kto mi poda logiczne wytłumaczenie dlaczego przy wymianie tarcz trzeba wymieniać w każdym przypadku klocki ...ja jakoś nie potrafię tego ogarnąć ...mam mega grube klocki - widac ze niedawno zmieniane a tarcze śmietnik i muszę je wymienić ...wyczytałem ze zawsze bez wyjątków trzeba rownież zmienic klocki ...nie kumam czemu jak one sa w mega stanie ...poda ktos jakies racjonalne wytłumaczenie ?- RR Evoque 2.0T
Powiem co ze to jest inny samochód , skrzynia jakoś tak dziwnie pracuje , nie to ze złe ale jakoś dziwnie , jak sie przesiadam do bmw to mysle sobie super , jadę RR tez niezle , wiesz całkiem inny rodzaj auta ...czekam na zimę i chce sie na jakies pole/las wybrać i sprawdzic czy naprawdę sobie tak radzi w terenie jak zachwalali w top gear- RR Evoque 2.0T
Ten jest dosyć zwarty/twardy , kanapowoz to ciezko o nim powiedzieć- Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Super , szukam , szukam i szukam takiej i nic konkretnego w normalnej cenie ńie mogę znaleźć . Możesz napisać gdzie kupiłeś i za ile ? Moze byc na PW- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
NaraZie proba z przetoczeniem bo mam za free- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Na ogrodach to zimą, chcesz sie teraz chowac jak pogoda sprzyja? Moze u mnie na parkingu, bede tarcze z bmy sciagal , to by sie przypomnialy stare dobre czasy jak sie cos dzialo na spotach- RR Evoque 2.0T
na bank nie mniej- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
toć b6 jest mniejsze w środku niż CRV...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Podobna konstrukcja co w c5 , nie ma co dramatyzować ale jak sie sypnie to wiadomo, lepiej szukac bez jeżeli chcemy obniżać koszty utrzymania ...ogólnie c6 czy jak moje byle e60 to inna liga jeżeli chodzi o utrzymanie ...wiadomo ze jak 2.0tdi to taniej niz 3.0ale tez wahacze , inne pierdoły , wszystko jest droższe niz w a4- Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Nie porównuj a4 z a6 , to inna liga- Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Tu już zimy... Na wiosnę wrzucę coś lepszego. B&O wielkiego szału nie robi, ale myślę, że z subwooferem by już było naprawdę przyzwoicie;p To nie słyszałeś nagłośnienia w b8 gdzie nie ma B&O ...doceniłbyś to co masz ...zwykłe gra jakbym słyszał radio safari u ojca polonezie truci 20lat temu Poza ta refleksja furka całkiem spoko , fajnie ze automat - Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych