Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II


Bj84

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Gdzie jest Jedrex z zaproszeniem do kalendarza?:wink:

jedrekx miał długi weekend i nie wchodził tak często na forum i nie patrzył na wszystkie wątki :whistling:

auto jest śliczne, kolega miał RS4 - czerwone, pięknie gadało.. zrób jakieś ładne zdjęcia i podeślij do kalendarza klubowego. fajnie by wyglądała taka perełka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto znam bardzo dobrze, jest to chyba najlepsza igła jaką widziałem ze wszystkich używanych aut w jakich siedziałem i na jakie patrzyłem,

p.s. BJ84 wspominał Wam ,że ma buty na przebranie do auta? :grin::grin::grin::grin: nawet kobieta ściąga szpilki i wsiada na bosaka:):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto znam bardzo dobrze, jest to chyba najlepsza igła jaką widziałem ze wszystkich używanych aut w jakich siedziałem i na jakie patrzyłem,

p.s. BJ84 wspominał Wam ,że ma buty na przebranie do auta? :grin::grin::grin::grin: nawet kobieta ściąga szpilki i wsiada na bosaka:):decayed:

I tak ma być! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest śliczne, kolega miał RS4 - czerwone, pięknie gadało.. zrób jakieś ładne zdjęcia i podeślij do kalendarza klubowego. fajnie by wyglądała taka perełka :hi:

:thumbup1:

Ja bym pewnie ori felunek założył. Ale na Vossena CVT nie ma bata obecnie na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozmażyłem hehe! Gratulacje fury, a dźwięk marzenie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że trafiła w dobre ręce :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne auto ... Moge jakies namiary na ciebie bo chciałbym pogadac o rs ... Szef ma tez i tak samo jak u ciebie ma ubytek moccy moze byc priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook.com/sportmile w kwestii braku mocy w rs4 b7...

tapatalk@sgs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne auto ... Moge jakies namiary na ciebie bo chciałbym pogadac o rs ... Szef ma tez i tak samo jak u ciebie ma ubytek moccy moze byc priv

Oczywiscie dawaj PW !!! Wszytko Ci wyjaśnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna franca!:kox: Będę obserwował projekt bo widać, że trafiła w dobre ręce! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna franca!:kox: Będę obserwował projekt bo widać, że trafiła w dobre ręce! :good:

...a ja będę Ciebie prosił o pomoc w kilku tematach modow...kamera cofania, podswietenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bj84 najprawdopodobniej kupiłeś to auto od mojego klienta .

serwisowałem je parę lat pod kątem opon. wóz naprawdę mało jeździł i był zadbany.

ale ten znaczek V8 to bracie przegiąłeś , troszkę wioską jedzie bo chyba nie było takich napisów w ori ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bj84 najprawdopodobniej kupiłeś to auto od mojego klienta .

serwisowałem je parę lat pod kątem opon. wóz naprawdę mało jeździł i był zadbany.

ale ten znaczek V8 to bracie przegiąłeś , troszkę wioską jedzie bo chyba nie było takich napisów w ori ...

Leszeku bardzo możliwe, auto pochodzi z tamtych rejonów. Egzemplarz zadbany dlatego się zdecydowałem.

Co do V8 to kwestia gustu, ale jakby nie patrzeć to do wiejskiego tjuningu sporo brakuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiejski tjuning to by był jakbym na swoje 1.9 nakleił V8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...