Treść opublikowana przez Kozathe1st
-
Serwis skrzyni Stronic warsztat Wielkopolska
Dzięki ?
-
Serwis skrzyni Stronic warsztat Wielkopolska
Witam. Czy może ktoś z Was polecić warsztat z doświadczeniem pod serwis skrzyni Stronic w Wielkopolsce?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. Mogę prosić o rozkodowanie: WAUZZZF20MN066757
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo proszę o rozkodowanie WAUZZZ4G3JN121776 Z góry dziękuje za pomoc.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Poproszę o WAUZZZ4G5HN073756 Z góry dziękuję.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć. Mógłbym prosić o rozkodowanie. WAUZZZ4G7HN076609
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Szacuneczek
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć. Proszę o rozkodowanie: WAUZZZ4G2HN037393
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. Mogę prosić o rozkodowanie: WAUZZZF4XGA064446
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć. Bardzo proszę o rozkodowanie WAUZZZ4G3JN035660 Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć. Proszę o rozkodowanie WVWZZZ3CZHE056938
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8K6EA070592 Dzięki
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Na uja? ten czujnik tylko do clh będzie. Nie pozwoli na sterowanie światłami Też tak myślę. W zasadzie to wystarczy mi do CLH bo o włączeniu świateł mijania wolę sam decydować i robić to ręcznie.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Gdzie najlepiej montować ten czujnik?? musi widzieć światło dzienne a ja wolałbym go nie widzieć
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Witam! Chłopaki! potrzebuję nr włącznika DRL + regulacja wys. świateł. (jeżeli taki występuje). Obecnie mam samą regulację, a chcę przeprowadzić moda z wł/wył. DRL w związku z czym potrzebuję wymienić na DRL + regulacja. Zastanawiam się nad tym modułem: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5944039866&reco_id=3bbae2fb-e0a4-11e5-8407-0228c53622e9&ars_rule_id=201 ...czy może lepiej wybrać tego z pierwszego posta?
-
Pomoc i opinia dot 18 cali
Tu masz kalkulator: http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi Bardzo prosty w obsłudze. Wstaw parametry felgi jaką obecnie posiadasz oraz parametry felgi jaką chcesz kupić i wszystko masz podane jak na tacy.
-
Jakie felgi
Do B6 tylko ori Sline w 18'.
-
Felga z B6, pytanie o dekielek ET i bardzo podobną :)
poz. 1 to felga 8E0 601 025 F - 7Jx16 ET42 dedykowana do a4b6 poz. 2 to felga 8B0 601 025 T - 7Jx16 ET 45 dedykowana do A6C5 Dekielki powinny być takie same.
-
jakie felgi na zime oraz rozmiar opon
Ori 7Jx16' od A6 (4F0 601 025 N) ma ET35 ;] http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/galeria/6376916/5#zdj7 Nie wiem czy wystawianie felgi równo z budą na zimę to dobry pomysł. Jak dobra zima to wiadomo dużo soli na drodze, a co za tym idzie auto szybciej jest uwalone. Mimo wszystko na zimę zostałbym przy parametrach felgi dedykowanej do danego modelu.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Będzie idealnie. Obecnie mam 7,5' ET 28 i jeszcze jest zapas.
-
Co to za model Felgi
Przy tych parametrach z przodu masz równo z błotnikiem, z tyłu brakuje ok 10mm do błotnika. Mam tą felgę i przerabiałem temat.
-
Co to za model Felgi
8,5' ET 29 będą wystawione poza błotniki.
-
B6 DIVISION
Weitec przód AU502VA/513 60090758 51/07 tył AU502HA/513 60090291 45/08 to wszystko co jest na nich nadrukowane
-
B6 DIVISION
Chłopaki potrzebuje szybko dowiedziec sie jaki to spring Weitec AV502HA/513 tzn. chodzi o to ile to obniża i czy podejdzie do 1,9TDI kat wag 9 i 10
-
Jaki koszy wymiany oleju w multi???
Pisz na pw do naszego speca od multi Bart-S'a Wszystko Ci wyjaśni co i jak.