Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kajzera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kajzera

  1. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    buahahahaa jakies spamy co
  2. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany widzieliscie ze na FB tez jest grupa https://www.facebook.com/groups/1879446172334953/requests/?notif_t=group_r2j&notif_id=1487519716579399
  3. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jakie sa to widełki ?? Pytam sie orientacyjnie Sterownik był robiony i serwis skrzyni robiony u Bartka ....
  4. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany Jaki może byc przyblizony koszt wymiany Multitronica na manuala ?? :)
  5. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://ifinterface.com/page/page3.php wejdz w Carprog2
  6. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany szybkie pytanko :) Da rade :P Który przekaznik odpowiada za wycieraczki przednie ?? Zaczeły mi wariować troszke :) przy wyłączonych ,czyli manetka na 0 działają z przerywnikiem hmmm.... pomysły moze mata jakieś ?? :p
  7. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ile warty jest concert II ze papierami :p
  8. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tez tak jezdze ba nawet bez pulki pod :p PS. Jakies wieści na temat czarnego Avant-a na WJ ...... ??
  10. Została Została :) , ba nawet już kilka fajnych drobiazgów na nią czeka , Bedzie rezanko .... jupppiiiii ---------- Post dopisany 15-03-2014 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 23:11 ---------- Jesli pogoda pozwoli czesc fantow zawita nawet dzis na pokladzie włala
  11. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no widziałem własnie ta rozpiske , chodzi mi o usb .....
  12. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tania nie będzie ;P :p
  13. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak by co do ogarnięcia sa te porty z kostakmi lub bez :p
  14. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie to kupiles? a co chcesz ??
  15. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma kto rozpiske pinów do tego nr.3CD 035 249 A ?? aux-a jakos znalezłem , chodzi mi o USB zeby zrobić np. ladowarke na tel i jakei miejsce bylo dobre na to jak myslita?? podłokietnik ??
  16. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak by komu potrzeba by była mechanizm płyty w laserem itp. to da rade ogarnąć
  17. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przechodzisz z 1 din na 2 din ??? wcale nei jest potrzebny jest fajniejszy sposób
  18. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. Panwie w pewnym momencie pod góre auto szarpneło i zapaliły sie kontrolki ESP i EPC po czym auto na pierwszym biegu ( multitronic) nie mialo mocy jak mus ei udalo wrzucic na 2 bieg auto odzyskiwało jako tako moc . Po zaparkowaniu auta i wyjęciu kluczyka za stacyjki silnik w dalszym ciagu pracował . Macie jakieś pomysły ?? Address 01: Engine Labels: Redir Fail! Part No SW: 8E0 909 518 AL HW: 8E0 909 018 A Component: 1.8L R4/5VT G 0003 Coding: 0011581 Shop #: WSC 80093 222 69422 VCID: 7AF0F0B60A854FCC 4 Faults Found 18047 - Accelerator Position Sensor 1/2 (G79/G185): Implausible Signal P1639 - 008 - Implausible Signal 17977 - Cruise Control Switch (E45): Implausible Signal P1569 - 008 - Implausible Signal 16622 - Manifold Pressure / Boost Sensor (G31): Signal too High P0238 - 001 - Upper Limit Exceeded 18320 - Pressure Sensor for Brake Boost (G294): Short to Plus P1912 - 001 - Upper Limit Exceeded Readiness: 0110 1101 Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-614-517.lbl Part No: 8E0 614 517 Component: ABS/ESP front 4529 Coding: 04499 Shop #: WSC 06435 VCID: E5CA33CA133B5034 2 Faults Found 01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Terminal 30 35-00 - - 01314 - Engine Control Module 79-00 - Please Check Fault Codes
  20. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz mieć pin immo nowego sterownika i pin immo starego ecu/licznika i jedziemy: Engine Control Unit (ECU) Swapping (USED ECU)Prerequisites: The REPLACEMENT (USED) ECU is installed in the car. Battery voltage at least 12.5 V. All relevant coding and adaptation values have been transferred from the ORIGINAL (OLD) ECU to the REPLACEMENT (USED) ECU. Make sure to have BOTH PIN's, from the ORIGINAL (OLD) and the REPLACEMENT (USED) ECU. Make sure to have the Radio Code (for factory radios only). [select] [01 - Engine] [Login - 11] For the following procedure, use the PIN of the REPLACEMENT (USED) ECU. 4-digit PINThe PIN needs to be entered as 5-digit number in the New Value box. For example, if your PIN is 1234, enter 01234. [Do it!] [Adaptation - 10] Enter 050 in "Channel Number". [Read] For the following procedure, use the PIN of the ORIGINAL (OLD) ECU. 4-digit PINThe PIN needs to be entered as 5-digit number. For example, if your PIN is 1234, enter 01234. [Test] The values may change to "32000", this is normal [save] [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] Switch OFF the ignition and let the car sit for ~1 minute, then switch ON the ignition again. Verify that the REPLACEMENT (USED) ECU now shows the VIN and if supported IMMO-ID of the vehicle now. Verify that the REPLACEMENT (USED) ECU has the same Coding as the original unit, or code it from scratch using the repair manual or coding chart in VCDS when applicable. A jesli go nie mam , czy moge go jakos zdobyć czy d*pa blada ??
  21. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany gdzie znajde : Jak zakodować nowy (używany) ECU ?? prawdopodomnie mi padl i czeka mnei wymiana .... grrrrr
  22. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w kumplach raczej nie ale tu jestem : https://www.facebook.com/groups/1532886183611737/
  23. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak najprosciej podłączyć do prąda lusterko środek fotochrom ??
  24. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i pięknie pięknie cieszem sie ze cała czas ci wisi w glowie serfin a ty tu być https://www.facebook.com/groups/1532886183611737/ ???
  25. kajzera odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kopsnij p.w. lub napisz na FB do mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.