Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrek210185

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam,od dwóch dni mam problem z odpalaniem auta ,to znaczy że po nocy lub odstaniem przez cały dzień po firmą samochód długo kręci ,ale opala a jak się rozgrzeje to kręci ,ale jak nie sypnę plaka to nie zapali,za uwarzyłem powietrze w rurkach paliwa myślałem że się zapowietrza po odkręceniu przewodów i włożeniu ich do bańki z paliwem powietrza nie było,ale nic się nie zmieniło dalej ciężko palił.Po zgaszeniu pracującego silnika i ponownym odpaleniu ,palił od kopa ,ale jak postoi to dłużej niż dwie minuty to muszę na plaka bo kręci ale nie zapali.Miałem porady że to zaworek na przewodzie powrotnym nie trzyma i dlatego tak jest ale mi się wydaje że to po prostu koniec pompy nadszedł 500 tyś km robi swoje,nie podłączyłem jeszcze kompa dla upewnienia się bo nie mam czasu.Czy te objawy świadczą o kończącej się pompie czy szukać innych przyczyn może ktoś miał taki przypadek?
  2. Witam, wymieniłem pompę i wyjeżdziłem paliwo do zapalenia się rezerwy,auto nie przerywało ani nie gasło kontrolka świec też się nie zapalała,chyba to była pompa ,dzięki wszystkim za pomoc.Pozdrawiam
  3. Witam,wczoraj wyciągnąłem tą pompę z baku i okazało się że po podłączeniu słychać jak pracuje ale nie pompuje paliwa,zakupiłem nową sprawną i założyłem ale muszę wyjeżdzi paliwo do stanu 1/4 baku żeby sprawdzić czy nie powtórzy się to samo
  4. Witam,mam problem ze swoim a4 a mianowicie,gdy w aucie jest przynajmniej pół baku paliwa to jest wszystko dobrze,ale jak zejdzie do 1/4 stanu paliwa to zaczyna mrugać świeca żarowa i traci moc a nawet gaśnie,jeden z mechaników z twierdził że to pompa paliwowa w baku która nie przepompowuje paliwa i dlatego auto gaśnie zaś drugi z twierdził że tam są dwie pompy bo to jest quattro i jedna pompa przepompowuje paliwo z jednej strony baku na drugą a druga pompa pompuje paliwo do vp44,więc pytam o co tu ku.. chodzi bo słuchając tych wszystkich porad idzie korby dostać ,proszę proste wyjaśnienie tego tematu .Dziękuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.