Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 2.5 tdi 99rok 150km quattro popma paliwa w baku


piotrek210185

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem ze swoim a4 a mianowicie,gdy w aucie jest przynajmniej pół baku paliwa to jest wszystko dobrze,ale jak zejdzie do 1/4 stanu paliwa to zaczyna mrugać świeca żarowa i traci moc a nawet gaśnie,jeden z mechaników z twierdził że to pompa paliwowa w baku która nie przepompowuje paliwa i dlatego auto gaśnie zaś drugi z twierdził że tam są dwie pompy bo to jest quattro i jedna pompa przepompowuje paliwo z jednej strony baku na drugą a druga pompa pompuje paliwo do vp44,więc pytam o co tu ku.. chodzi bo słuchając tych wszystkich porad idzie korby dostać ,proszę proste wyjaśnienie tego tematu .Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w zbiorniku jest tylko pompka spiętrzająca . Poszukaj na forum o pompie spiętrzającej. Jest tego dużo i na pewno znajdziesz rozwiązanie. Pozdr.

Edytowane przez Viwaldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie padł Ci czujnik G210 <czyli niskiego poziomu paliwa który odpowiada za włączenie pompy spiętrzającej>wymienia się razem z pompą używka od 100 kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie padł Ci czujnik G210 <czyli niskiego poziomu paliwa który odpowiada za włączenie pompy spiętrzającej>wymienia się razem z pompą używka od 100 kosztuje.

Witam,wczoraj wyciągnąłem tą pompę z baku i okazało się że po podłączeniu słychać jak pracuje ale nie pompuje paliwa,zakupiłem nową sprawną i założyłem ale muszę wyjeżdzi paliwo do stanu 1/4 baku żeby sprawdzić czy nie powtórzy się to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności wrzuć auto na Vag i zdiagnozuj auto na auto scan sprawdź czy nie ma błędu 210 jak kolega wyżej nadmienił.Migająca lampka świec żarowych nie wróży dobrze ,jeździj powyżej min.1/2 baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności wrzuć auto na Vag i zdiagnozuj auto na auto scan sprawdź czy nie ma błędu 210 jak kolega wyżej nadmienił.Migająca lampka świec żarowych nie wróży dobrze ,jeździj powyżej min.1/2 baku

Witam, wymieniłem pompę i wyjeżdziłem paliwo do zapalenia się rezerwy,auto nie przerywało ani nie gasło kontrolka świec też się nie zapalała,chyba to była pompa ,dzięki wszystkim za pomoc.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na Vagu błędy jak Ci pisałem wyżej,też wymieniałem pompkę ale nie do końca to załatwia sprawę.Błędy zweryfikują wszystko czy jest ok.Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...